Wordpress különböző webhostokon

Há’ végülül is… Az nincs leírva, hogy nem veheted le a linket, csak az, hogy a stíluson kívül nem modosítható a kód. De főleg az a (nahh nem írok semmit),hogy van az oldalról 146000 kifelé mutató link és pont azt az egyet veszed le… Meg volt egy e-mail is, hogy a verseny után stb… egy kicsit én is módosítottam, mert az oldalad 200 egyedi találat után kerül be a listába :slight_smile: de mind1 ez a kép rólad egy kicsit kárpótólt :smiley: … most mit mondjak… nem röhögtem… (hál’ isten rólunk nem tették ki)

:slight_smile: Na igen, nem tudom, hogy hogy csinálta a fotós. De többet nem adnék kamerát a kezébe.

Azt szokták ilyenkor mondani, hogy hozott anyagból dolgoznak :stuck_out_tongue:

Az én blogom meg ott van ahol a lapom is, a Web-Solution.hu és minden tökéletesen megy amit eddig próbáltam. :slight_smile:

Sziasztok!





Help!





Az extrán telepítettem a legújabb wp-t. Sikerült is.





Probléma: ha írni akarok valamit, akkor nem tudom formázni a szöveget, se linkeket betenni…nincs is ott az irás mellett a kód fül sem…





A másik honlapom is ugyanez megy, ott szépen lehet szerkesztgetni, linkelni.





Ötlet? Mit nem állíottam be???





Thx.

Nekem saját szerveren fut a WP és minden megy, bibibi. :stuck_out_tongue:











elvanagyerek

aki olcsón, saját domain-en, esetleg aldomain en keresztül akar blogolni/oldalt létrehozni, vegye fel velem a kapcsolatot. megtudunk állapodni. csy.

sikerült a dolog végül ?

Teljesen új design váltasz az talán megoldás ugyan ez szokott lenni windowsnal is egy ideig kinlodok virus irtás stb… aztán gyorsan format c: :slight_smile: a megoldások megoldása :slight_smile:

















társasházkezelés





közös képviselő

Sziasztok!





Nagyon kezdő vagyok és már az első lépésnél megakadtam.





Először is egy adatbázist kellene létrehozni a szerveren a WP-nek.





A domain és tárhely szolgáltatónál (domainABC) van “MySql opcio”. De ez azt jelenti, hogy ameglévő adatbázist lehet korlátlanul használni.





A PHPAdmin MySql felületen az “új adatbázis” menűnél az áll hogy nincs privilégium.





Új adatbázist tehát nem tudok létrehozni.





Ebben az esetben is lehet telepíteni a WP.-t? Lehet ezt az egy adatbázist használni a WP-hez?





Vagy keresni kell egy új szolgáltatót?











Nagyon köszönöm a segítséget.











Zsolt

Általában egyik host sem engedi, hogy a phpMyadmin-ból hozzál létre új adatbázist. A legtöbb helyen a site adminban van valamiféle Database vagy MySQL vagy efféle opció, ahol létrehozod, és azután tudod adminisztrálni a phpMyadminból (bár, WP installhoz az első lépésben nem kell semmit ‘adminisztrálni’, csupán létrehozni).

Köszönöm a választ!





Akkor tehát kellene legyen hozzáférésem egy “site-admin” felülethez?





Létezik valamilyen más megoldás hogy tudjam telepíteni a WP-t











Köszi











Zsolt

A hostod (tárhely szolgáltatónak mondjátok?) révén nincs semmiféle olyan hely, ahonnan az egész szájtot buherálod? AZ az admin! Különben akkor hol láttad a mysql opció meg efféle bizbaszokat, ha nem a “site admin” nevű helyen?











(sorry, mindig zavarba jövök ezektől a bonyolult és hosszú magyar szaxavaktól…)

Van egy PhpMyAdmin nevű felület. Ott lenne lehetőség új adatbázis létrehozására, de nem engedi. “Nincs privilégiuma” felirat van csak.











Zsolt

Korábban irtad:



szantozs wrote:

A domain és tárhely szolgáltatónál (domainABC) van "MySql opcio". De ez azt jelenti, hogy ameglévő adatbázist lehet korlátlanul használni.


Zsolt





A domain és tárhely szolgáltatódhoz hol/hogy lépsz be?


Na, OTT keresd, amit mondtam.





Ha meg az van, hogy létező adatbázist lehet használni... akkor tedd azt!





Ejsze, hasznos lenne, ha a sok körbe-körbe-semmi izenet helyett megmondanád, melyik szolgáltatóval van dolgod, és akkor talán akadna olyan fórumtárs, akinek ismerős az a felület, és konkrétabb tanácsokkal szolgálhatna. Igy csak osztjuk a semmit...

OK, most már kezd tisztulni a kép. Tehát tudom a meglévő adatbázist használni? Nem kell új?





A szolgáltató: domainABC.











Köszi











Zsolt

:slight_smile:





Eddig azt hittem, az csak afféle “példa”-név, LOL











Sajnos, a szolgáltatónak nincsen kezelési/admin felület demo lapja… az ilyenkor jól jön(ne). Fogalmam sincs, hogy van ez náluk megoldva: mindenkinek saját adatbázis vagy egy nagy kalap… vagy a hosting csomaggal már meg van neked alkotva az adatbázis?











Erre csak úgy kaphatsz pontos választ, ha valaki ismeri azt a hostot, vagy ha engedsz valakit belekukkolni.

web-server.hu (fizetős)





Nevetségesen csekés Mysql méret (mindössze 60MB a Professional csomagban), ugyanakkor kitűnő support, friss php és mysql verziók. A WP (és pl. a phpBB is) nagyszerűen ment ott, de a mysql méretgondok miatt átköltöztem onnan.











dataglobe.hu (fizetős)





Korrekt tárhely, relatíve olcsó. Néhány alkalommal fagyott a szerverük, de mostanában OK. A WP sok példányát futtatom itt, a legkisebb gond nélkül. Telefonos segítségen keresztül mindent szívesen beállítanak, amit neked otthonról nem sikerül.





Jah: fontos, hogy a passthru(), system() és a exec() nincs megengedve…











Az ingyenes tárhelyekről (kivétel nélkül) pedig határozott 4 betűs véleményem van sok-sok szomorú tapasztalat miatt.


moshu wrote:

:)





Sajnos, a szolgáltatónak nincsen kezelési/admin felület demo lapja... az ilyenkor jól jön(ne). Fogalmam sincs, hogy van ez náluk megoldva: mindenkinek saját adatbázis vagy egy nagy kalap... vagy a hosting csomaggal már meg van neked alkotva az adatbázis?





Erre csak úgy kaphatsz pontos választ, ha valaki ismeri azt a hostot, vagy ha engedsz valakit belekukkolni.





Szivesen megadnám a belépési adatokat, (email-ben) he megnéznéd hogy hogyan tudom telepíteni a WP- erre a szerverre, adatbázisra.





Köszi


Zsolt

Zsolt,











a nevem itt kukac weblapom domain