Wordpress különböző webhostokon


moshu wrote:

jupe,


tesztelni akartam a hozzászólást az oldalodon, de kötelező lett (közben?) a regisztrálás - igy már tárgytalan, mert a) nem lehet látogatóként kommentálni; elvből soha nem regisztrálok blogokon csupán a kommentálás kedvéért.





Köszönöm, hogy segíteni akartál, és teljes mértékben igazad van a regisztrációval kapcsolatban (nekem is ez a véleményem). Teszteltem én is közben, hogy sima regisztráltként lehet-e hozzászólni: lehet. Csak vendégként nem.


Levettem a regisztrációt, megpróbálnád mégegyszer?


Köszi a segítséget!

Hát igazábol ezzel a problémával én is találkoztam, de nem volt kedvem szr…ni vele,











ps a reg valóban macerás, de sztem nem árt ha van. sztem így nem szólnak be össze vissza ha kell ha nem. csak akkor szólnak hozzá ha valóban komolyan gondolják…

Sajnos, nem működ… Ugyanazt a hibaüzenetet látom, mint amit idéztél.





Emlékszem, hogy találkoztam már evvel régebben, csak nem találom a megoldást - ha egyáltalán volt rá.


moshu wrote:

Sajnos, nem működ... Ugyanazt a hibaüzenetet látom, mint amit idéztél.


Emlékszem, hogy találkoztam már evvel régebben, csak nem találom a megoldást - ha egyáltalán volt rá.





OoO Erre akkor csak azt tom mondani hogy valami nincs rendesen konfigurálva, néz szét az extrán, főleg a phpmyadmin területén meg hát a saját wp felületeden. Lehet hogy valami beállítás meg maradt a régi helyedröl és nem kompatibilis az extrával...

Egyetlen tippem maradt: ha más sablonra (theme) váltasz, marad-é a hiba avagy működik a varázs?

hehhe, ez is egy megoldás, de talán érdemes utánna járni mivel hogy valami fodítással kapcsolatos szöveg jelenik meg és hát véleményem szerint valami plugin szórakozik











nálam konkréttan a firestats okozott galibát miután kikapcsoltam, de ez csak egy tipp

Én pontosan tudom, hogy milyen szöveg jelenik meg… és néhány hónappal ezelőtt az angol fórumon egy hasonló kérdésre egy keresés-eredmény oldalra irányitottam a kérdezőt - ám azon most semmi értelmeset nem mutat: mint farkába harapó kigyó állandóan viszaküld két olyan bejegyzésre, ami aszongya hogy nézd meg a keresés eredményét :slight_smile:


'moshu wrote:

Egyetlen tippem maradt: ha más sablonra (theme) váltasz' date=' marad-é a hiba avagy működik a varázs?[/quote']


Kipróbáltam, sajnos más sablonnal sem megy. Valami az extrával lehet, bár az extra.hu-n azt írják, hogy fut a wordpress simán.


Az atw-n ugyanezzel a sablonnal jó volt minden. De sajnos egyik hely sem tökéletes, de az atw-n már meguntam, hogy állandóan leáll az sql szerver.


leyo76 wrote:

hehhe, ez is egy megoldás, de talán érdemes utánna járni mivel hogy valami fodítással kapcsolatos szöveg jelenik meg és hát véleményem szerint valami plugin szórakozik





nálam konkréttan a firestats okozott galibát miután kikapcsoltam, de ez csak egy tipp





Ezzel lehet, hogy megfogtál, nekem is fenn van a firestats, bár nem aktív. mindjárt törlöm.

ÁÁÁÁÁÁÁÁ! Megvan:Math Comment Spam Protection - plugin okozta a galibát. Kikaocsoltam és sikerült!











Hála és köszönet!











Ui: és nem is működött :slight_smile: csak elfelejtettem még törölni

Nah hát igazán örülök hogy segíthettem :D, legalább jól sejtettem hogy a plugin lehet a ludas.











ps ha van kedved nézz el a blogomra és vizsgáld meg designer szemmel, abban te nagyon jó vagy, én meg kevésbé :smiley: – kiváncsi vok a véleményedre











www.leyosempire.extra.hu

en leirom a velemenyem ha nem gond (=











szoval





szep theme meg kell adni, bar az valahogy nem jon be, hogy a header es a hatter nem alkot egy egyseget es ha mar itt vagyunk, akkor a fentiek miatt a fejlecet nem is scrolloznam csak a tartalmat (ez nem egy 1.5os theme?)





a kinezetrol ennyit











belbecs:





ize, az osszes bejegyzest egyszerre akarod megjeleniteni? semmi lapozas? mert elobb utobb sok lesz, foleg ha teleszorod kepekkel (=





ja es a megjegyzeshez komolyan gondoltad a regisztraciot? en es meg szerintem sokan kuszkodnek igy is az emberek erdektelensegevel es agyhalottsagaval, asszem errol van egy posztom is valahol ddd;

Köszönöm hogy vetted a fáradtságot!











Nos a design valóban egy korábbi theme, kicsit módosítva és még valszeg tovább fogom módosítani, éppen ezért jó ha més véleményt is hallok. A fejléc kicsit nagy ahhoz hogy ne scrollozam, de talán ha kisebbre veszem akkor jó lesz, tetszik az ötlet.











Ami a lapozást illeti, valóban nem lesz egy oldalon, első gondolatom az volt hogy majd havi részekre bontom, de az is lehet hogy kategórákra szedem, még eldől, de legalább ebben is alátámasztottad a kételyeimet.











A reg érdekében már megtettem azt hogy magyarosítottam a wp-t mert hát angolul érteni egyesek szemében luxus, de ezek útán lehet hogy leveszem magát a regisztrációt is. (ha már ennyien rosznak tartjátok)











Még 1x köszi!

Mediacenternél is van már tárhelyem, ott is megy a wp.











Nekem az extrán simán működik a comment, nálam a vendégeknek is engedélyezve van.





A wp 2.1.2, default theme, kis kozmetikával.

Helló!











Egy fájl elérési útra lenne szükségem, méghozzá annak a fájlnak ami kiolvassa az IP-t. A szolgáltatómnak eltérőek a beállításai a megszokottnál, így minden felhasználónál a szolgáltató szerver ip-je jelenik meg. Bogarásztam egy jó darabig, de nem találtam melyikben van. A lényeg, hogy $_SERVER helyett $_SERVER re kéne cserélnem.

Na, kit akarsz kitiltani? :slight_smile: Csak nem engem?? :stuck_out_tongue:

Jéé válaszolt! Nem kitiltani, csak megkértelek, hogy rendesen, vagy sehogy ne használd. Mer’ ok, hogy verseny… stb. téged dupla annyiért sem töröltelek, mint mást fele annyiért. De így TIPPET adsz másnak, hogy így is lehet használni.

De amúgy mind1… akkor megkeresem magam…

Láttad a cikket: it.news.hu/hirek/2007-04-10/linkfelho_penzt_termelt.html :smiley: ?

Basszus, direkt mondtam, hogy ne tegyék ki ezt a képet rólam. NEM hiszem el. Milyen luser fejem van már ezen. Komolyan mondom… úúúúúúúúú











Amúgy meg nem tudom mi a bajod. Csupán levettem a rád mutató linket. :slight_smile: Hol van leírva az, hogy ez nem szabad? :slight_smile: