Wordpress különböző webhostokon

van olyan magyar blogszolgaltato aki WP-t hasznal? (wp mu-t értelemszeruen)?











(nem blogtarhelyre gondolok, hanem olyanra mint a buzz, blog.hu, stb)

http://sfblogs.net





meg a naplom.net is elvileg, de az úgy néz ki nem működik.

sfblogs-ot ismertem.











ennyi lenne? ez a ketto magyarul?

egy harmadik: legyensajatblogod.com











gyors, kényelmes, saját domain, szabadon választott template

Egy ingyenes és jól bevált tárhely lehetőség olvasható itt, érdemes megnézni:











ingyenes-tárhely-infó











350 MB tárhely, végtelen saját és aldomain lehetőség, PHP, MySQL és email.











Remélhetőleg valaki hasznátveszi, nekem bevált.

Sziasztok! A segítségeteket kérném ugyanis szeretnék egy olyan webhostingot(+domaint) vásárolni ahol megfelelően futna a wordpress. Az ATW-ben gondolkozom. Az ingyenesbe beregisztráltam, de ott nem müködnek a permalinkek. A fizetősben már igen? Kb. ezen múlik hogy befizetek rá. Esetleg tudtok jobbat erre a célra? Fontos lenne a wordpress rendes müködése… permalinkek(dátum/cikknév, /categories, /tags/), ajax, pluginok tökéletes hiba nélküli müködése. Thanks :slight_smile:

Kövezzenek meg, de az ATW-t nem tudom javasolni. Mint ahogyan sok mást sem. Aki gagyit csinál a tömegeknek, az leszedős másban is (mondom én…). Pedig ugyanannyi lenne a tisztességes munka, mint a szemét - mármint nekik, vagy másoknak…











Nem lenne etikus, ha mondanék, vagy mondanánk tisztességes, gyors, normális áru szolgáltatókat - mert olyanok is vannak (én pl. 2 GB webtárhelyért, 10 GB mail helyért, 1 domainért, bármennyi aliasért és aldomainért, meg mittudoménmiért, évi bruttó 17.880,- Ft-ot fizetek korrektek, gyorsak, problémamentesek). Mindenki maga tudja, hogy mi a szándéka, igénye…











Javasolom, hogy bátran nézzél széjjel, keresgélj a Google-val.

Na, látom a hoszting téma sok mindenkinél aktuális, szóval jöjjön egy ajánlat tőlem is, saját szerverre, amelyen már fut kb. fél tucat WP oldal. :slight_smile:











Tárhely: 5 GB





Korlátlan méretű MySQL 5 adatbázis





PHP 5.2.x támogatás





Piwik és pMV webstat igény szerint használható





Saját domain esetén korlátlan subdomain használat.





Saját domain esetén 100x 7GB postafiók Gmail, esetleg Hotmail kezelőfelülettel (POP3, IMAP, webmail)





Igény esetén ingyenes WP telepítés.





Ár: 12.500 Ft / év











Kapcsolat: e1 kukac beszoltam pont hu

Helló! Megtaláltam!





2 év keresgélés után találtam egy tárhelyet amin tökéletesen működik a wordpress legújabb változata is. Ráadásul INGYENES. Ne fizessetek fölösleges dolgokért!





http://www.000webhost.com/





1500 MB Disk Space,





100 GB Data Transfer





PHP features are fully supported:










  • PHP mail() function and Sendmail




  • Curl, GD2 library, ImageMagick, Zend




  • fopen() and PHP sockets




  • safe_mode is OFF, file uploads ON




  • Zend Optimizer support, Ioncube loader… and much more features are enabled











    Ráadásul 1 gombnyomásra telepítheted a wp-t!











    Fantastico can install over 40 popular scripts such as: Drupal, Geeklog, Joomla, Xoops, WordPress, b2evolution, Support Logic Helpdesk, phpBB2, SMF, OS Commerce, ViPER Guestbook, Coppermine Photo Gallery, PhpWiki, PHPauction, WebCalendar and more. To see full list of available installations click here.











    Reklám vagy egyébb idegesítő hülyeség NINCS!





    Premalinkek is mennek!





    üdvözlettel

Sziasztok!





Remélem ez a fórum még él, mert nagy segítség kellene!





A probléma:











Telepítettem a Wordpresset a leírások szerint, ám ilyen csúnyaság fogad a telepítő oldalnál:

















"???





Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /USER/kkkz/warline_hu/karesz/wp-config.php:1) in /USER/kkkz/warline_hu/karesz/wp-admin/install.php on line 3"6


















és még ez is (gyönyörű karaktersor):























“??dv??zlet! Ez itt a WordPress h?res, 5-perces telep?t??programja! ??rdemes ??tolvasni az ilyenkor szok??sos ReadMe oldalt, de ak??r bele is v??ghatunk r??gt??n a telep?t?Šsbe. (…)”












Kérlek titeket segítsetek! A fórumon leírtak szerint a DATAGLOBE szervereken simán fut a WordPress!

Hello!





látom “Hozzászólások: 1” még, de ha kicsit is szétnéznél biztosan belefutottál volna már a hibába: “Warning: Cannot modify header information”





A továbbiakban mindig keress rá mielőtt írnál!





A megoldás:itt





További sok szerencsét a WPhez…

Hali!











Én már régen a DreamHost-nál WP-zek. Meglehetősen jók a tapasztalataim. Lehet One-Click telepíteni az angol verziót egyszerű és “teljes” módban. Az egyszerű nekem nem jött be, ott semmit sem lehet hozzátenni (sem plugin, sem sablon). A “teljes” meg kényelmes és (sok) mindent tud, nekem úgy tűnik.











Most e mellett a BlueHost-nál is tesztelek. Nagyon érdekes. Eléggé eltér a DH-tól a BH. Még csak kevés tapasztalatom van… de nézegetem szorgosan…











Nem tudom, mit írjak… érdekel-e valakit is a téma. Ha van kérdés, javaslat… érdekel… és örömmel válaszolok, amire tudok.











Ha valaki szeretné kipróbálni, adok teszt területet.











Ha meg elő akarsz valamelyiknél fizetni, tudok kedvezményt adó kódot adni. (Ez, ugye, nem számít reklámnak?)











Most azon vagyok, hogy átvigyek egy WP-t a DH-ból a BH-ba. Van ebben valakinek tapasztalata?











Kedves 7végét!











Tamás

http://dokumentacio.word-press.hu/wordpress-koltoztetes.html

Üdv!











Érdeklődnék, hogy a www.wptarhely.hu oldal mennyire megbízható.Érdemes-e náluk előfizetni?Köszönöm.











Kami

a http://www.000webhost.com/ után van mégegy hely,





ahol sikerült a wp-t beüzemelni:










  • FTP account and File Manager




  • Control Panel and Automatic Script Installer




  • MySQL databases & PHP Support




  • Free tech support




  • Addon domain, Parked Domains, Sub-Domains




  • Free Community Access (Forums)




  • Clustered Servers




  • No ads!











    *5500 MB disk space





    *200 GB monthly transfer











    http://byethost.com/index.php/free-hosting





    -FIGYELEM: minimális angol tudás szükségeltetik a telepítéshez!





    -Mysql adatbázis csak Vistapanel-en keresztül lehet létrehozni!





    -Vistapanel-el telepíthető a wp, de sajna angol :frowning:











    Szép napot!

Régen jártam erre, azóta sok víz lefolyt a Dunán:











http://tarhely.eu (fizetős, de az eddigi legolcsóbb)





Dinamikus mysql, azonnali ügyintézés, hatalmas türelem a pancser júzerral (azaz velem) szemben. Bankkártyával is fizethetsz. Nekem pl. még éjjel is válaszoltak a kérdésemre. Stabil, megbízható.





Csúnyasága a cPanel nevűÂ förmedvény, helyenként vacakul, vagy sehogysem honosítva. Éppen a cPanel miatt némi jártasság szükséges a domain/aldomain/mysql/webmail területen.

Szervusz MaXX!











Jó, hogy megint bekopogtál, de most már ne csavarogj el! :slight_smile:











…és köszönjük mindkettőtöknek!











További különböző (fizetős, és nem fizetős) tárhelyekről várjuk a jelentkezéseket, amiket később a WP Magazinban is feldolgozunk, mintegy teszt- jelleggel, mindenki épülésére-szépülésére. :slight_smile:

Nem tudtok ajánlani egy fizetős, de olcsó tárhelyet, domaint?





Jeneleg extrán van az oldal de nagyon szar.











van egy honlapom, az “fizetős” de mivel testvéries dologról van szó meg az szemyéles blog, ezért azt ingyen kapom:PPP











de ez egy teljesen más oldal. más hostingcéghez kellene tenni. szóval mik az ajánlatok?





olcsó kéne nem valami méreg drága, menjen rajta jól a WP, és az IDőZÍTÉS IS menjen rajta!:slight_smile:





kb milyne árakba vannak ezek amúgy?











jah, és az oldal:





http://bunchies.extra.hu/











majd ezt kéne költöztetni :slight_smile:











extra meg atw fizetős részlegelit nem szeretném használni.











ja és persze MAGYAR kéne.

van olcsó, meg van jó. bár kérdés mi a jó. olyan ahol rögtön megoldják a hibádat, 99,99+ rendelkezésre állás van, nem raknak trillió usert egy szerverre, stb. szóval specifikáld az összegedet vagy az igényedet.











tudok ajánlani neked tárhelyet évi 50e-ért, meg évi 9e-ért is. de persze az olcsóbbtól nem lehet azt várni mint egy drágábbtól.

Én speciel itt vagyok betárhelyelve… :slight_smile:











Csak jókat tudok mondani róla. Évi bruttó 17.880,- Ft, és minden Charlie által leírt pozitív feltételnek megfelel.