Woocommerce magyarítás

Nagyon köszönjük a kitartó munkát!

Sziasztok, pár nap múlva kész lesz a WooCommerce v1.6.5.2 fordítása, már csak az ellenőrzés van vissza. Amennyiben kell valakinek az jelezze és küldöm.

Kedves develor!











Köszönjük, és jöhet: http://www.wordpress2you.com/uzenet-az-adminnak/











Ugyanúgy közzéteszem, mint az előzőt, bár lehet, hogy wepe is frissítette már, csak még nem küldte meg. :slight_smile:

Kedves Győző!











Elküldtem a fordítást és mivel WePe fordítását is felhasználtam hozzá, ezért kijár neki egy hatalmas KÖSZÖNET!











Ebben a verzióban a Woocommerce belépési widgetben (widget-login.php) van egy olyan szövegrész a 107. sorban, hogy “Username or email” ezt át kell írni “Login”-ra és utána automatikusan megjeleníti a felhasználói nyelvet. E-mailes bejelenetkezésre nem használható.











A módosított php fájlt csatoltam











[attachment=2175:widget-login.php]

Köszönjük! Hamarosan kiteszem (merthogy: megkaptam :slight_smile: ).

Az lenne ám a jó, szerintem már sokan várják.

Sziasztok!





Fetöltenék ide friss woocommerce, és eShop magyrosításokat, de mikor csatolom a “po” és “mo” fájlokat, ezt üzenetet kapom:









Quote:

Nincs engedélyed ilyen típusú fájlt feltölteni








Ez miért van?

Szóval akkor némi trükkel, feltöltöttem friss woocommerce1.6.5.2 és eShop6.3 magyarosításokat.





A Woocommerce 93%-os, az eShop pedig 51%-os. Akinek van türelme még lehet folytatni, bár a lényeg benne van.





php=rar smile.gif





Használjátok egészéggel!

NAGYKÖSZI, kipróbázom, régóta kerestem már

Nagyon jó!





Köszönjük!

Nagyon köszönöm a fordítást, és hogy a legfrissebb verzióhoz, ez igen. :slight_smile:

Köszönöm a fordítást!

Sziasztok.





Szeretném megkérdezni, hogy hol tudom átállítani a woocommerce nyelvét magyarra?





Átnéztem az összes opciót ami a wp-ben van minden egyes bveállítási lehetőséget, de sehól nem találtam rá.





a nyelvi fájlok telepítve a megfelelő helyre.

Woocommerce1.6.5.2 magyarosítás 1.1-es verzió (94%-os)





php=rar smile.gif





Elég sok dolgot kicseréltem hogy értelmezhetőbbek legyenek a kiküldött levelek, helpek, és az admin felület is.





Mindenféleképpen javaslom lecserélni az 1.0-ás verziót.





Működés közben ezen a tesztoldalamon megnézhetitek, tesztelhetitek: http://www.dekomed.hu/webshop/





Ha valaki valami bibit lát benne, írjatok és kijavítom. Hagy legyen minél jobb nekünk magyaroknak is ez a kitűnő “kis” plugin.





Üdv, Attila

Kedves magyar Wordpress felhasználók és kollégák!











Mindenek előtt szeretném megköszönni azoknak a munkáját akik előttem már nem keveset dolgoztak a fordítással!





Külön köszönet Attika777 -nek a fordításért. Én az Ő fordítását használtam fel a tovább fejlesztéshez!





Szeretném veletek megosztani saját WooCommerce fordításomat ami a legújabb 1.6.6 verzióval is működik és teljes 100%.





Mint írtam Attika777 fordítását magánzó stílusban folytattam és itt-ott kicsit át is írtam magyarabbra… A fordítás ugyan 100%-os de még nem vagyok benne teljesen biztos hogy mindenhol jó és tökéletes magyarsággal beszél. Jelenleg én is tesztelem.











Készítettem egy nagyon egyszerű kis bővítményt amit feltelepítve és bekapcsolva aktiválhatjuk a magyar fordítást.





Így az esetleges WooCommerce frissítéskor nem kell aggódni, hogy törlődnek a magyar nyelvi fájljaink. Illetve a kezdők is jobban tudják használni ebben a formában.

















Ha tetszik a fordítás és észreveszel valahol hibát, elfordítást, stb… akkor jelezd és javítom.











Mint írtam jelenleg is tesztelem és ha javítok akkor a frissítést feltöltöm ide.











Üdv: Peti

.

Kedves magyar WordPress felhasználók és kollégák!



A fórum átalakítás kapcsán úgy látom eltűntek a csatolt fájlok…

Mivel kérték tőlem a fordítást megpróbálom újra csatolni.



Ezúton is szeretném megkérni a kedves letöltőket hogy ha hibát találnak jelezzék felém és javítom, hogy minden letöltő a legteljesebb és helyes magyar fordítást élvezhessék!



Üdv:

Peti

Nagyon köszi a fordítást! Szuper!



Üdv:Tomi

Szia Peti!



Köszi a fordítás kiegészítés, tényleg nagyon kellemes lett. Áttekinthetőbb, érthetőbb tisztább.



Meg hát most már teljes. :slight_smile:



Viszont ha már így belelendültünk, szeretném megkérdezni tőled, vagy bárkitől akinek van tapasztalata a Woocommerce-l



Be lehet-e állítani a termék súlynál valahogy azt, hogy adja össze őket a pénztár oldalon, és a súlytól függően hozzá rendelhessek szállítási árat.



Mert ugyan a termék jellemzőinél megjeleníthető a súly, de csak információként. Úgy gondolom a méret, súly stb… igen fontos tényező lehet a szállításnál, ezért gondoltam hogy hátha lehet valahogy automatizálni.



köszi, Attila


Szia Attila!



Nos a súly alapjáni szállítás az csak fizetős bővítménnyel megoldható! Legalább is nem állnék neki leprogramozni! :slight_smile:

Ez már engem is érdeket egyébként! A bővítmény neve: Table Rate Shipping



http://www.woothemes.com/products/table-rate-shipping-2/



Ha rákeresel akkor esetleg találsz “okos” verziót és kitudod próbálni.



Engem viszont az izgat hogy a fizetés oldalon a megrendelő formot hogy lehet testre szabni!? Már találtam ilyen-olyan fórumokon dolgokat de nem igazán működik jól! Illetve azt olvastam hogy régebbi verziókkal működik…

Természetesen erre is lenne fizetős bővítmény, ha más nem akkor az marad.



Remélem tudtam segíteni!



Üdv:



Peti