Woocommerce magyarítás

Még nagyon nem teljes. Egyenlőre a felhasználói felület van kész, de még nem teszteltem és lehetnek benne hiányosságok. Pl. hibaüzenetek, visszajelzések, üzenetek. Vagyis amik nem látszódnak, csak valamilyen esemény hatására… Minden nap dolgozom rajta, de csak sajna meló után érek rá.

Sziasztok! Én 2 napja kezdtem el foglalkozni a WP-vel és a Woo-val.





Sajnos történt egy baleset, hogy frissítés után az oldalon a webshop rész mindenhol angol lett. Mindenhol keresgéltem, de feladtam.





Van egyszerűbb módja, minthogy én admin felületen egyesével fordítgatom le?





Vagy esetleg egy régebbi woo core van-e valakinek? (utoljára 2011. nov. kérnyékén lett hozzányúlva)

A woocommerce-t frissítetted? Mert akkor automatikusan felülírta a régit. Sajnos a woocommerce po file-ja nem kompatibilis a felmenőkkel, ezért minden új verziót újra le kell fordítani. Nekem az 1.6.3. felhasználói része nagyjából le van fordítva, ha gondolod elküldöm.











Üdv!


'Patai wrote:




Engem is nagyon érdekel a fordítása. Szívesen adnék teret ennek az oldalon.





Szia Laci!





Hogy tudom ide feltölteni?

Átváltasz teljes szerkesztőre és fájl csatolása

Húú… nagyon megköszönném. :slight_smile: Essetleg maga a Core-t is át tudnád dobni nekem? az lenne a legtökéletesebb. :blush:





Most szintén történt egy frissítés… de sajnos eléggé megjártam vele. Nemhogy újra kell fordítanom az egészet… de még a termékek közül is kitörölte a 70%-át, ami megmaradt 20%-hoz meg nincs kép… :frowning:

Mind1… sajnos el kellett kezdenem fordítani. Picit morci lett a tulaj. :slight_smile:





Hogyha valakit érdekel esetleg WooCommerce 1.6.5.2 verzióhoz honosítás… :slight_smile: Érdeklődjön nálam.


'Mylocky' wrote:




Húú.. nagyon megköszönném. :) Essetleg maga a Core-t is át tudnád dobni nekem? az lenne a legtökéletesebb. :$


Most szintén történt egy frissítés.. de sajnos eléggé megjártam vele. Nemhogy újra kell fordítanom az egészet.. de még a termékek közül is kitörölte a 70%-át, ami megmaradt 20%-hoz meg nincs kép.. :(





Egyszer én is megjártam, azóta van egy próba weblapom ilyen esetekre.

'Andrea' wrote:




Átváltasz teljes szerkesztőre és fájl csatolása





Sajnos nem fog menni, mert csak 500K enged és a RAR 3MB

skype? :slight_smile:

Sziasztok!











Érdekelne engem egy woocommerce magyarítás, nincs rá időm fordítgatni, fizetnék is érte!











Üdv.

Hamarosan kiteszem, mert az ígéretnek megfelelően megkaptam, csak még időm nem volt hozzá… :frowning:

Köszönet WePe fórum-lakótársunknak, a WooCommerce magyar nyelvi fájlok letölthetők innen (egy regisztrációt követően):











http://www.wordpress2you.com/letoltes/?did=23

Köszönet, nagyon jó a fordítás! Egy kérdésem lenne még, hogyan tudom megváltoztatni a fenti menüpontok nevét pontosan, (my account, checkout…stb.)? Mert a menükezelőben csak annyi van benne amiket én hoztam létre és a shop, amin belül nem találom a beállítást!





Köszönöm!

Arra gondolsz mit automatikusan hoz létre a rendszer? Azt kódban kell átírni. Ne csak a po és mo file-okat cseréld le, hanem a woocommerce megváltoztatott php file-jait is. Ha minden igaz annak is ott kell lennie a letöltések között.





Melyik Woo-t használod? 1.6.3. v. 1.6.4. ?

Szia WePe!











Köszönöm a gyors választ! Az 1.6.5.2-es verziót használom. Akkor hogyan tudom megoldani?

Vagy ha mondod, hogy melyik php fájlban keressem, akkor átírom úgy! köszi!

(Az a baj, -ahogy korábban már írtam-, hogy a po file-ok nem kompatibilisek, tehát, ami az 1.6.3-ban ott le volt fordítva, annak nyoma sincs az 1.6.4-ben.)





Én az 1.6.4.-t adtam át Győzőnek, azt tette elérhetővé. Abban ezek a file-ok vannak átírva (és még vannak fehér foltok az adminban):






    [*]templates/myaccount/form-login.php

    [*]templates/shop/form-login.php

    [*]templates/checkout/form-login.php

    [*]woocommerce-ajax.php

    [*]shortchodes/shortcode-order_tracing.php

    [*]admin/post-types/shop_order.php

    [*]classes/class-wc-order.php

    [*]shortcodes/shortcode-my_account.php

    [*]templates/order/tracing.php

    [*]templates/checkout/form-shipping.php

    [*]templates/checkout/form-billing.php

    [*]classes/class-wc-email.php

    [*]templates/emails/customer-new-account.php

    [/list]



    De, hogy már, hol található...? PASSZ! Le kell másolni a gépre a woo-t és commanderrel vagy Notepad++ keresgélni, én is így tettem. :)

Rendben, köszönöm! Akkor nekiállok :slight_smile:











Üdv.

WePe kiváló fordítását közzétettem, de a változott php-fájlokat (ahol a fordítást beleírta) nem; a csomagolt fájlban található a hu_HU.po és a hu_HU.mo fájl, valamint egy magyar_nyelv.txt nevű fájl.





Utóbbiban leírtam ugyanezt, vagyis azt, hogy a php-fájl az első frissítéskor elszáll, mintha ott sem lenne a fordítás. [Arról nem beszélve, hogy arra végképp nem volt energiám, hogy összevadásszam, mely’ fájlok változtak a fordítás okán. frown.gif ]











Én is azt tudom tanácsolni, amit WePe is mondott: aki használja, az keresse meg a számára szükséges részt, és úgy írja át, ha a megjelenő szöveg zavaró, nem egyértelmű és/vagy feltétlenül szükséges a látogatói jobb kiszolgálása érdekében.











WePe-nek pedig hatalmas köszönet, mert nem kis munkát végzett a .po fájl fordításával - 1.762 sor! -, és a fordítás minősége is nagyon jónak mondható (nem egy Google Translate fordítás… :slight_smile: ).