Váltás bbPress-re?

Igen, és is úgy emlékszem, hogy volt profilképed. Lehet, hogy a migrációs szkript nem bírta elnézni? :smiley: :smiley:











Tedd fel újra az adatlapodon. :slight_smile:

A profilomon meg állítólag -1 köszönetet kaptam, ami nem tudom, hogy rendjén van e.:smiley: Tudtommal ennek pozitívnak kéne lennie.





Azt hiszem minden más oké.

Ezek megfelelően működnek. Régen két képet lehetett feltölteni, a frissítéskor én úgy döntöttem, hogy a nagyobb portfoliós képet választom. Ebből generálta a rendszer az új profilképeket. Ezt lehet frissíteni :slight_smile:

P. Laci: Melyik az a kiegészítő, szabad tudnom?

Ez : http://community.invisionpower.com/files/file/2159-ipcwordpress-101/

Ami nekem hiányzik az a postokban az avatar altti PÜ lehetősége :slight_smile: Viszon ez a csoda-csili-vili-ajaxtömeg egész hasznosnak tűnik …

P. LAci: Köszönöm!





hgrg: Felhasználó neve fölé vidd a kurzort, várj, várj, méééég picit várj, várj, ne türelmetlenkedj már, várj, várj és ott is van a közvetlen gomb. :stuck_out_tongue:











Mellesleg megérdemete a fóruma a frissítést, hiszen ma lépte át az 50.000-es hsz számot. :slight_smile: Grat.

@syska: köszi, erre sose gondoltam volna, hogy a kis vékonykán szedett felhasználónév link lenne…

Igen, szerintem is kicsit vékony és túl üres az a kékes sorocska. :slight_smile: Dátum például simán mehetne oda, de P. Laci kitekeri a nyakunk ha ilyen ötleteket adunk, főleg ha sokat. :smiley:

@syska: én első körben opcionális ff kiegészítőn gondolkoztam, aminek a stíluslapi módosításait könnyen átveheti Laci, ha akarja :slight_smile:





(justlike Hupper :wink: )

Egy kis hibára hívnám fel a figyelmet: Hiányoznak a smile-k a szerkesztőből. A kis gomb alul megnyitja a részt, azonban a smile-k nem jelennek meg, csak a nevük.

Javítani fogom. köszi

Még 1 kis hiba. Az értesítő email alján, ott egy link. ( _http://forum.wpm.hu/index.php?showtopic=&view=getnewpost ) Szimplán a kezdőlapra mutat. Nem a legújabb tartalom listázáshoz kéne vinnie?

Egy észrevétel: A téma értesítő email-ek 2 napot csúsznak. :slight_smile:

Csak nálam nem műkődík a profil kép beállítása, minden módszert kipróbáltam több böngészőben (Safari, Chrome) is?



Quote:

Új fotó beállítása nem sikerült

Basszus!





Eszméletlen módon utálom, ha valaki az előtte szólót idézi, hadd folyjon össze a téma, hadd legyen minden átláthatatlan, hadd fogyjon a tárhely, stb… :frowning:











Most azonban gőzöm nincs, hogy te honnan idéztél, milyen szituációból.











Az adatlap fénykép feltöltése itt, a fórumon működik…

A saját adatlapomból idéztem, és nem működík a fénykép feltöltés ezt a hibaüzenetet kapom a próbálkozásimra.





De ha szükséges elnézést kérek az egy soros idézésemért nehogy elfogyjon ám tárhely.











Töröljem magam egyből, megzavartam felsőbbrendű köreidet?

Te csak magadat olvasod?











Szerinted, miért írtam a felesleges idézésről? nem csak azért, mert a Fórum Szabályzata előírja, hanem azért is, amit leírtam…











Nem, egyáltalán nem kell elnézést kérned azért, mert figyelmetlen vagy, hiszen nem léptél senki lábára, nem tüsszentettél senkit képen.











És a köreim sem felsőbbrendűek, ami abból is látszik, hogy nem vagyok gondolatolvasó abban a tekintetben sem, hogy te az idézetet a saját adatlapodról vetted. Vagy tudnom kellett volna?





Vagy ez a bbPress-hez tartozó felvetés lenne? Az ottani adatlapodról van szó, és nem a fórumbéliről? Nem vagy kicsit szűkszavú? :wink:











Hány perc (!) munkát tettél bele a Fórumba? Szerinted végtelen a kapacitás? Vagy nem kell törődni a Szabályzattal? Vagy te felteszed a kérdésedet, valaki megoldja, és teszel rá, hogy aki később jön, az a sok ismétléstől alig látja a lényeget? Vagy éppen a sok szövegtől lassul az oldal?

Természetesen, nem csak magamat olvasom, mivel nem is nagyon írtam ide! (ezután sem fogok, fene sem kíváncsi a kukacoskodásra)





Nem kell gondolatolvasónak lenned, egy hibaüzenet megértéséhez.





Ha egy másik oldalon nem működne valami akkor vagy nem itt jelezném, vagy feltüntetném, hogy a GoldenGate-n nem működík valami.





Mivel sokaknak van fórumbeli képe ezért bátorkodtam rákérdezni!











Fórumba nem tettem munkát másba viszont igen!





Sok ismétlés… ezek szerint ezt a hibaüzenetet már sokat idézték.

Kukacoskodik az ángyika térde kalácsa… :slight_smile:











Mivel ez is egy Fórum, meg a bbPress is egy fórum és csak annyit írtál, hogy









Quote:




Csak nálam nem műkődík a profil kép beállítása, minden módszert kipróbáltam több böngészőben (Safari, Chrome) is?


Idézet





Új fotó beállítása nem sikerült











Tudni kellene belőle, hogy hol nem működik? Különösen azután, hogy említettem volt:





Quote:

Az adatlap fénykép feltöltése itt, a fórumon működik..








A válasz:





Quote:

A saját adatlapomból idéztem, és nem működík a fénykép feltöltés ezt a hibaüzenetet kapom...








Ebből kellene tudnom, hogy melyik adatlapodról van szó? Én írtam, hogy itt, a fórumon, te nem írtad, hogy itt, vagy nem itt. Lehet, hogy ez a kukackodásom? :)





Miért is érdeke egy Közösségnek, hogy hozzá nem tettél egy perc munkát, máshova viszont igen, miközben itt morcoskodsz, és egy elemi szabályra történő figyelemfelhívás miatt (ami ráadásul nem is neked szólt) tényleg feleslegesen foglaljuk a tárhelyet.?





Szóval: hol a bánatban makrancoskodik az a fénykép feltöltés? :).