Váltás bbPress-re?

IMHO




  1. IPB sokkal jobb




  2. Már megszoktam

De mért nem simple press a gondolkodás tárgya? Tökéletesen beépül a wordpress-be és funkciókban szerintem simán felveszi a fizetős fórum motorokkal a versenyt…

Jöjjön bbPress, nézzük meg mennyire áll a kézre. Nem tudom volna lehetőség egy próbaüzemi kipróbálásra.











Egyébként nekem maga a dizájn nem jön be, de gondolom ezen (fogtok) tudtok változtatni.











Mennyünk előre szólt a sötétben a szamár :slight_smile:


'potyka' wrote on '2011-12-24:




De mért nem simple press a gondolkodás tárgya? ...








Mert a bbPress a mi kutyánk kölyke... :)

Ja még annyit, a csajót az elejéről kéretik megtartani. A jó bornak is kell cégér, hát még a rossznak :slight_smile:

Mi az a csajó? :slight_smile:

Marad az IPB egyenlőre! Összekötöttük a WordPress adatbázissal, így az új közösségi oldalunk között szabad lesz az átjárás.

Remek!





Egész jó lett az új sablon is :slight_smile: grat hozzá.





Szerintem ez így jooo :slight_smile:

Azért van még mit smirglizni rajta. :slight_smile:











Köszönjük Laci, hogy a kocsonyázás és pezsgőzés helyett a Közösséget választottad!





Légy nyugodt, a Közösség evett és ivott helyetted is! :slight_smile: :slight_smile:

Tehát a bbPresst még mindig nem találtátok elég jónak, nekünk.











Jelentem az elmúlt éjszakai evés ivást jónak értékelem :slight_smile: … most már, hogy egyre jobb a kopoltyúm :slight_smile:

A Facebook belépés még picit bugos, egyelőre nem értem mi a baja. :slight_smile:

Látom frissült a rendszer, nem csak külső pofozást kapott. :slight_smile: Sok jó dolog van a új verzióban, főleg admin felületen. :wink:

hello,











Problémám van. Átváltottam a fórum sablonját itt a mobil verzióra, de lent a theme váltás nem működik, vagyis nem tudok visszatérni a régire.





Továbbá hiányolom a kapcsolat menüpont hiányát, ahol a hibákat/ észrevételeket be lehetne jelenteni.





Köszi

Szia!











Pedig a témaváltás tökéletesen működik. Milyen böngésződ van?


'syska' wrote:




Látom frissült a rendszer, nem csak külső pofozást kapott. :) Sok jó dolog van a új verzióban, főleg admin felületen. ;)








Igen, frissítettük is. Szerencsére találtam egy IPB kiegészítőt, amivel meg lehet oldalni az összekötést a WP-vel. Így a hamarosan induló oldalunkkal meg tudtam oldani, hogy egy felhasználói adatbázisa legyen. Ezért maradt. :)

hello,











Hát én nyomogatom mint a szorgos kismanó, de semmi nem történik.





Firefoxot használok, de IE-be se nagyon akar működni. :frowning:

Nem tudom miről beszéltek, én nem érzek semmilyen változást.:slight_smile:

Akkor jól csináltuk, nem? :slight_smile:


'Patai wrote:




Akkor jól csináltuk, nem? :)





Majdnem. Az emailben ugye kapunk értesítőt ilyen szöveggel:


Quote:

A témát az alábbi linken találod:


http://forum.word-press.hu/index.php?showtopic=&view=getnewpost





Sajnos a főoldalra dob vissza. Ez működött máskor, valószínűleg a változás miatt nem működik jól.

Illetve mintha lett volna profilkép is, ahogy rémlik. Nem szoktam ennyire anonim lenni, habár lehet hogy csak én emlékszem most rosszul.