Szájbarágósan kérem szépen elmondani!:)

extra.hu fizetős lesz olvastátok?





3000 a tárhely 1000 a domain :slight_smile:

[off] lakva válik el … [/off] :rolleyes:

Olvastam, és egy kicsit bosszantó is. Hogy lehet valaki ekkora paraszt mint az extra.hu?











Nem tudom most mi lesz a szlogenjükkel: “ingyen minden” :smiley:

[off] talán folytassuk pl. az 'ingyenes tárhelyek'-nél.

















Miért paraszt? :unsure: [/off]

Én nem folytatom mert nincs mit. :slight_smile:


'hitetlen' wrote on '2010-01-31:




extra.hu fizetős lesz olvastátok?








[off]Hátha igy majd kevesebb virusos szirszart lehet beszedni az ottani oldalaktól ... :rolleyes: [/off]

[off]Én is sajnálattal láttam. Bár wp szempontból használhatatlan volt gyakorlatilag, de régi script-jeim futottak ott, régi megszokott tárhely volt :frowning: De hát úgytűnik már a reklámözönnel sem volt érdemes fenntartaniuk…[/off]

Higyjétek el sokáig hezitáltam, amíg megkérdeztem amit megkérdeztem. Ha nem segítetek, biztos, hogy soha magamtól rá nem jöttem volna, hogy hogyan és mit állítsak át, hogy legyenek végre ő meg ű betűim. Hát vagy 120 helyen kellett átállítani, de most már megvan. A következő problémám a menüvel kapcsolatban. De majdcsak kibogarászom azt is. Azért is bátorkodtam ide írni a kérdésemet, mert a topic neve arra engedett következtetni, hogy itt ilyen magamfajta tudatlanok is válasz kapnak a gondjaikra. Meg is kaptam, és köszönöm!! És még lesz biztos pár hasonló kérdésem, amiért előre is bocs, de biztos meg fogom kérdezni :slight_smile:

Örülök(ünk),hogy sikerült :slight_smile:

kérdezz bátran… …csak ésszel :slight_smile:

Sziasztok,











Egy olyan kérdéssel settengedek itt, hogy…, Egy sablont ( pianoblack ) egésszen jól megy az átalakítás. A single.php ba meg átszeretném írni a weboldalon megjelenő funkciógombot, és az ékezetes betűt nem akarja felismerni.





Ami a furcsa hogy az index.php ba meg felismeri.











Help meee. :rolleyes:

No akkor file-ok karakterkódolását ellenőrizd.





Notepad++ al megnyitod.





Formátum: megnézed hogy mire van állítva.





Ha ANSI akkor megálsz és végigolvasod!





Lentebb mész és megkersed az Alakítás UTF8 (Bom nélkül) -re opciót.





rámész. feltöltöd a filet. megnézed.





és szólj vissza h segített-e

Melyik file-ba turkáljak? :rolleyes:

single.php ? a funciógomb nemtom mibe van…

Nem találom. Megoszthatom valahol a php.-t hogy ránézz?

Szép az a téma, most megnéztem az enyémen kiváncsiságból. De nem értem, hogy milyen funkció gombra gondolsz …











PS: tedd be ide a php-t, oszt majd ránéznek az okosok :wink:

Zöld fülű kis mandarin vagyok, ezért inkább megkérdezem, hogy a zöldfülemet ne hogy leharapják :smiley: :wink: …, Most személyesen megnézi " hgrg ". Ha nem haladunk, kiplakátolom ide :huh:

Tisztellek " varnyu ", hogy felcsigázott ez a téma. Kedves " hgrg " segített, vagyis ránézett, diagnosztizálta, és orvosólta.

Á, én csak javithatatlanul kiváncsi vagyok :slight_smile:

http://hgrg.hu/pub/help/single.zip





csak annyit kellett tenni amit leírtam: file karakterkódolása utf8ra