oldalsáv és a címkefelhő

Potyka: szerintem a hozzászólásnak nincs köze a cimkékhez. Meg a domain névnek se. Viszont - amint jóváhagyod, - már lesz hozzászólásod :slight_smile:


'varnyu' wrote on '2010-05-26:




Potyka: szerintem a hozzászólásnak nincs köze a cimkékhez. Meg a domain névnek se. Viszont - amint jóváhagyod, - már lesz hozzászólásod :)





Igazad van így sem működik salynos. :(

Sziasztok napok óta csak küzdök a címkékkel és nem akar menni.





Valaki illesztene be egy saját címkét hogy lássam mit is rontottam el.Lehet egyszerűen roszúl csinálom a címkét.

A defaultban a single.php-ban ennyit találtam, ami a cimkékre vonatkozhat:









Code:



<?php the_tags( '

' . __('Tags:', 'kubrick') . ' ', ', ', '

'); ?>








nekem 2 másik téma van, az egyikben van egy olyan külön sablonfile, hogy tag.php, a másikba meg nincs .... :unsure:





ez meg a másik sablonomból való:





Code:












ez meg megint egy másikból:


Code:












De ez mindegyikből csak a single.php-ból való ....

'varnyu' wrote on '2010-05-31:




A defaultban a single.php-ban ennyit találtam, ami a cimkékre vonatkozhat:





Code:



<?php the_tags( '

' . __('Tags:', 'kubrick') . ' ', ', ', '

'); ?>








nekem 2 másik téma van, az egyikben van egy olyan külön sablonfile, hogy tag.php, a másikba meg nincs .... :unsure:





ez meg a másik sablonomból való:





Code:












ez meg megint egy másikból:


Code:












De ez mindegyikből csak a single.php-ból való ....








Szia !


Köszönöm a kódokat hát megvannak nekem is szóval a baj nem itt van:(


Még egy kérés,légyszíves másolj be nekem egy általad készített címkét vagy arról egy képet.

potyka kedves: én “gyári” sablonokat használok, legfeljebb egy kissé módositottam a külsején. de olyan mélyen egyikbe sem nyúltam bele, hogy magam irjak a cimkékről php kódokat. én csak irkálok a wordpressbe, blogok, weboldalt, amihez csak “iróként” kapcsolok cimkéket a vezérlőpulton.


'varnyu' wrote on '2010-06-01:




potyka kedves: én "gyári" sablonokat használok, legfeljebb egy kissé módositottam a külsején. de olyan mélyen egyikbe sem nyúltam bele, hogy magam irjak a cimkékről php kódokat. én csak irkálok a wordpressbe, blogok, weboldalt, amihez csak "iróként" kapcsolok cimkéket a vezérlőpulton.





Nem nem nem!Félre értesz én nem kódot kérek hanem csak egy általad készített címkét amiből majd később a wordpress címkefelhőt csinál.Tehát a szöveges részt amit írsz egy címke hozzáadásánál.

Potyka: a legutolsó bejegyzésemnek 4 cimkéje volt, vesszővel elválasztva: "bolha,harc,internet,marketing’ :slight_smile:











De nem tudom, hogy ezzel mire mész … :unsure:


'varnyu' wrote on '2010-06-02:




Potyka: a legutolsó bejegyzésemnek 4 cimkéje volt, vesszővel elválasztva: "bolha,harc,internet,marketing' :)





De nem tudom, hogy ezzel mire mész ... :unsure:





Hát sokra nem mentem vele de legalább tudom,hogy jól csináltam :) Egyébként sikerült megcsinálnom a hiba oka nagyon nevetséges volt :angry:


Namost szeretném betenni a keresőm helyére az oldal aljára de nem igazán sikerül megtalálni a kereső kód részét jobban mondva az index php fájlban találtam rá utalást de ha kiveszem is ott marad tehát valószínűleg nem az.


A másik

Code:

`` and `<?php newtagcloud()`


a kód amit Hitetlen írt annak meik része kell most mert a readme nem igazán írja csak ,hogy tegyem a template be de bárhova teszem hibát csinál.

Potyka: szerintem ird már le, hogy mi volt az a hiba és hogy oldottad meg, mert akármilyen nevetséges esetleg az ok, biztos sokan tanulhatnak belőle. Tegyük össze itt, amink van :smiley:











Nem hiszem, hogy az a kereső csak az index.php-ban lenne egyedül. Szerintem nézd át a többi sablon file-t is, háha van rá utalás másikban is, és akkor onnan is ki kell venni.

Potyka: New Tag cloud











Ezt ajánlotta Hitetlen: http://wordpress.org/extend/plugins/new-tag-cloud/











Na most én ezt feltelepitettem. Nem kell azt a kódot sehova se irni, mert van egy sokkal könnyebb megoldás. Ez csinál egy widgetet, amit csak odahúzol a sidebarba, oszt suhéjj :slight_smile:

Még mindig a New Tag Cloud. Ha megmondod nekem Potyka, hogy ez mivel tud többet, mint a WP-widgetek között eredetileg is ott lévő Cimkék és az miért nem jó neked, akkor mára már “kielégültem” :wink: :smiley:


'varnyu' wrote on '2010-06-02:




Még mindig a New Tag Cloud. Ha megmondod nekem Potyka, hogy ez mivel tud többet, mint a WP-widgetek között eredetileg is ott lévő Cimkék és az miért nem jó neked, akkor mára már "kielégültem" ;) :D





Szia !


Jó az eredeti is de ebben lehet a színeket meg a betűméretet variálni stb beállítási lehetőséget....


Azt tudom,hogy csak átkell húzni mivel úgy is megy de a sablonom ban csak jobb block van és nekem nem oldalsó blokkba kellene hanem középső blokkba oda viszont nem tudok widgetet tenni.Ezért szeretném kivenni a keresőt és a helyére betenni a címkefelhőt .Jobb blokkban elég bénán mutat mivel keskeny az.

ezt: [newtagcloud]





nem a sabnlonba kell illeszteni, hanem bejegyzésbe (cikkbe).


'varnyu' wrote on '2010-06-02:




Még mindig a New Tag Cloud. Ha megmondod nekem Potyka, hogy ez mivel tud többet, mint a WP-widgetek között eredetileg is ott lévő Cimkék és az miért nem jó neked, akkor mára már "kielégültem" ;) :D








Mert ezt bejegyzésbe is lehet tenni, és ott nem csak 100 címke fér ki, hanem akár az összes.

köszi, igy már értem :slight_smile:


'hitetlen' wrote on '2010-06-02:




ezt: [newtagcloud]


nem a sabnlonba kell illeszteni, hanem bejegyzésbe (cikkbe).





De én nem cikkbe szeretném hanem a főoldalra a footer fölé.A keresőm helyére.

Ezt:









Code:



beraktam a footerembe. Működik. Ugyan az én sablonomban elég bénán néz ki, de műxik. Először elfelejtettem bekapcsolni a bővitményt, addig nekem is fatal errort irt ki.

vagy utána kérdez, hogyan kell lentere/állandó cikket külön megjeleníteni.


'varnyu' wrote on '2010-06-02:




Ezt:





Code:



beraktam a footerembe. Működik. Ugyan az én sablonomban elég bénán néz ki, de műxik. Először elfelejtettem bekapcsolni a bővitményt, addig nekem is fatal errort irt ki.





Szia én nem felejtettem el bekapcsoni hiszen megy jobb oldali blokkba.