egy oldal eltűnt!

sablonod header.php-jában található szöveget kell átírnod…





–amúgy az offal kapcsolatban igazad volt. Elnézést!


'hgrg' wrote on '2010-07-24:




sablonod header.php-jában található szöveget kell átírnod..


--amúgy az offal kapcsolatban igazad volt. Elnézést!





semmi baj csak gondoltam még mielőbb mélyeben belemerülnétek közbelépek:D és köszönöm az infót meg is lesem a header.php hogy hol is van mégegyszer nagyon kösz

[off]1-2 post erejéig megy ilyesmi utána minimum a jelenlegihez hasonló [off]-tagek között :stuck_out_tongue: [/off]

találtam egy oldalt és megtetszet ez a rész de ez vajon milen pluginnal lehet megcsinálva vagy meg van irva? http://www.sprintauto.com/parcoveicoli.php?filtro_marca=&filtro_tipologia=&filtro_modello=&rtop=55&totrows=59





nos kb ilyen az elképzelésen az autóknál és az alkatrészek képeinél meg osszes többi oldalon:D csak még kevés vagyok sajna

Roten: ez nagyon szép oldal, de nem Wordpress-ben van megcsinálva.


'varnyu' wrote on '2010-07-25:




Roten: ez nagyon szép oldal, de nem Wordpress-ben van megcsinálva.





hm és ez biztos?





amugy nem tom mért van az hogy nekem amint belépek felhazsnevemmel teljesen megváltozik a kinézete a fórumnak és igy elég nehezen igazodom el rajta:S

1: teljesen biztos :slight_smile:











2: fogalmam sincs :frowning: nekem mindig ugyanolyan

amugy nem tudnál egy tippet adni arra hogy hogytudok oldlaon belöl számoszlopokba továb teni képanyagokat? ugy ahogy azon az oldalon van csak nekem alul felül kelene:S

Hát … hacsak nem valamilyen táblázatos szerkezettel …

Hali!











WP 3.





Sablontelepítés után az oldal nem látszik. (semmi, egyikkel sem)





Az attribútumokat, csak eztán állítottam mindenhol (nem csak wp-config) írrhatóra.





Arra tippelek előbb kellett volna.











Tipp arra, hogyan lesz ebből újra honlap?











üdv és kösz!

Admin felületre fel tudsz menni?











Melyik sablon volt az?











Lehet, hogy a sablon felrakott egy beépitett bővitményt is, ami összakadhatott valamivel.:











http://wordpress2you.com/2010/06/hogyan-kapcsolhatjuk-ki-az-osszes-wordpress-bovitmenyt-ha-nem-lehet-csatlakozni-az-admin-felulethez/

frissítsd az adatbázist!





g://





wordpress+database+upgrade


'varnyu' wrote on '2010-07-30:




Admin felületre fel tudsz menni?








Fel, persze, nem bővítményhiba. Csodálkoztam is... az a para, hogy a default sablont visszaállítva is üres lapot kaptam, és (pl. a widgeteknél) úgy jelezte, nincsen fenn semmilyen sablon.





Az egészben a vicc, hogy ma reggelre visszaállt: újra a default sablonnal látszik minden.


Most, szemfüles módon, hogy ne legyen kavarc megnéztem, az általam használni kívánt sablonnál már megint nincs előnézetkép.





Erre ötlet? :)





[Be fogom persze kapcsolni megint, megnézem mit produkál...]





A linket, köszönöm! Ilyen gondjaim is szoktak lenni, bár másképp szoktam megoldani, de ez így talán egyszerűbb :)

'hgrg' wrote on '2010-07-31:




frissítsd az adatbázist!


g://


wordpress+database+upgrade








Az szép lenne, csak FTP hozáférést kér, nekem meg csak SCP-t adtak ...

annyira lényegtelen hisz scp=sftp kb :slight_smile:


'hgrg' wrote on '2010-07-31:




annyira lényegtelen hisz scp=sftp kb :)








Na ez jó hír, nem tudtam, sajnos unix-ban nem vagyok jártas. Persze a problémám az, hogy a megadott adatokkal nem működik. Lehet, hogy lehagytam egy 'http://'-t azért. De az is lehet, hogy a WP nem kérdez rá a portra, amit nekem kikötöttek, hogy 2222-es legyen...





Persze ez már off topic.





Ami a témához tartozik, hogy ugyanúgy nem sikerült elérnem, hogy működjön a sablon :( ami kezd elkeseríteni...





Leírom még egyszer.


Egyszerű sablonváltás az admin felületről. Kattintva az oldalra semmi nem látszik.


A widgeteknél oldalsávot nem definiál: nem kezeli a wp a sablont.


Ez után deffaultra állítva vissza, a dolgot, ugyanúgy nem látszik.


[csak másnap reggel]





Tanácstalanul állok a dolog előtt, valami ötlet még ehhez?


Előre is köszi!

bardo: megosztanád velünk, hogy melyik ez a renitens sablon? :slight_smile:


'varnyu' wrote on '2010-07-31:




bardo: megosztanád velünk, hogy melyik ez a renitens sablon? :)








Nos, igen, persze, ez az Apollo. Egy másik tárhelyen -ahol éppen átdizájnolom- működik, azon a tárhelyen, amin használni kell majd, azon nem működik (ugyanúgy wp 3 ... stb) tehát még mindíg fenntartom, hogy a probléma a tárhelyben lehet...





De vajon mi? :)





U.I: Azóta sem látszik

Változások: ma reggel látszott, egy php warninggal együtt, amit nem volt időm elolvasni, mert véletlenül lefrissítettem, és megint eltűnt. A lényeg, hogy tájékoztatott, engedélyezzem a widgeteket, amik már így is vannak. Nem tudom mi lehet a hiba. Még egyszer mondom, widgtekél nem tudok mit állítani, mert úgy kezelni, hogy nincsenek is.











Azért teszek ide egy smilet, rácsodálkozásomat nyomatékosítandó: :blink:











És ím, az oldal megint látható, a hibakód:









Code:

Warning: base64_decode() expects at least 1 parameter, 0 given in /srv/www/rssh/home/kulter/wp-content/themes/apollo-free/apollo/footer.php on line 1