e-commerce - még mindig :-(

Sziasztok!











Van egy kis gond az e-commerce új verziójában, mert elrontja a karaktereket a fizetéskor.











348. sor wpsc-includes/checkout.class.php











Ezt:



Code:

$saved_form_data = htmlentities(stripslashes($_SESSION['wpsc_checkout_saved_values'][$this->checkout_item->id]), ENT_QUOTES');





erre:


Code:

$saved_form_data = htmlentities(stripslashes($_SESSION['wpsc_checkout_saved_values'][$this->checkout_item->id]), ENT_QUOTES,'UTF-8');

Sziasztok,











Teljesen újoncként lenne egy kérdésem.





A wp-e-commerce telepítettem a wp/content/plugins könyvtárba, majd próbáltam bekapcsolni, mire a következő hibaüzenetet kaptam : 'A bővítmény bekapcsolása nem sikerült, mert végzetes hibát okozott.':(((





Ezzel mit lehet kezdeni? Többször is próbálkoztam, és mindig ez lett a vége…











Köszi szépen a választ

A plugin úgytűnik nem kompatibils a használt wp verzióval… megnéztem és elvileg jó… de 4 ember írta hogy neki nem megy… necces

Köszi a gyors választ.





Sajna hiába frissítettem, még mindig nem működik. Utánanéztem, és elvileg a 3.7.5.3 verzió már 2.7-es wordpress-szel is megy, de vmiért nekem mégsem…





Más e-commerce wordpress plugin létezik?











Köszi

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-e-commerce/ ez elvileg 2.9.1-ig :slight_smile:

Nekem megyen uh, valamelyik fájl sérült valószínűleg feltöltéskor szerintem.

Sziasztok,











Már vagy hatszor le/fel töltöttem, de nem működik.





Próbáltam az e-commerce régebbi verzióit is, de ugyanaz a hibaüzenet.





Már a gépet is újraindítottam egy párszor, mert ez a 'végezetes hiba', amolyan windows-os szagú.











Azért köszi a tippeket:)

Van esetleg valakinek ötlete, hogy hogyan lehetne a decimális jegyeket eltüntetni az árakból?











A .00 -ra gondolok az ár összegében aminek nagyobb értékű valutáknál biztosan van értelme, de nálunk jelenleg csak zavaró.


'SzG' wrote on '2010-02-17:




Ne idézz feleslegesen! Az előtted szólót pedig minek kell felesleges módon idézni?








wpsc-includes/cart.class.php 1220 sora legyen ez:


$price = number_format($price, 0, ',', ' ');





valamint a wpsc-includes/processing.functions.php 50. sora legyen ez:


$price_out = number_format($price_in, 0, ',', ' ');





Egy kérdés: a termékek között valaki tud keresni?

valahol volt egy “összetett kereső” plugin, de most nem találom…


'hitetlen' wrote on '2010-02-20:




Ne idézz feleslegesen! Az előtted szólót pedig minek kell felesleges módon idézni?








Ezt próbáltam: WP-Ecommerce Products Search Widget, de nem csinál semmit, csak a kezdőlapot adja vissza.





Viszont ezen az oldalon találtam egy leírást:


http://dev.huiz.net/...p-e-commerce-2/





Saját keresőmotort lehet készíteni, sql lekérdezéssel. Ebben az esetben csak a termékek között lehet keresni, a bejegyzések és az oldalak között nem.


Ezt kellene valahogy ötvözni a wp eredeti keresőjével, hogy mindenhol keressen. Vagy külön a termékekre, külön a bejegyzésekre? Nem tudom...

Üdv,











Közkincsé tenné vki a legutolsó WP eCommerce magyarítást?





Van pár verzió közkézen, ha nem tévedek a 3.7.4-es lett belinkelve legutoljára.











Jelenleg a 3.5.7.3-ast angolt pakoltam fel.











Maxxxköszönet.

Sziasztok!











Hogy tudom megnövelni a letölthető dokumentum méretét 64 Mb ről mondjuk 200 Mb-ra?

Sziasztok!











Melyik az a verzió a wp-ből és az ec-ből ami tökéletesen működik egymással karöltve, magyarítással?





Mert a magyarítás nem frissül elég régóta, a legfrissebb wp és az ec magyarítás nélkül tökéletesen működnek, viszont amit bemásolom a “legfrissebb” magyarítást kapok jó pár hibaüzit:























Az front oldalon ezeket írja ki az oldal fölé:











Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at C:xampplitehtdocswpwp-contentpluginswp-e-commercelanguagesHU_hu.php:1) in C:xampplitehtdocswpwp-contentpluginswp-e-commercemerchantspaypal_certified.php on line 786























Adminban pedig:











Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at C:xampplitehtdocswpwp-contentpluginswp-e-commercelanguagesHU_hu.php:1) in C:xampplitehtdocswpwp-contentpluginswp-e-commercemerchantspaypal_certified.php on line 786











Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:xampplitehtdocswpwp-contentpluginswp-e-commercelanguagesHU_hu.php:1) in C:xampplitehtdocswpwp-includesfunctions.php on line 790











Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:xampplitehtdocswpwp-contentpluginswp-e-commercelanguagesHU_hu.php:1) in C:xampplitehtdocswpwp-includesfunctions.php on line 791























Ha bármelyik wp+ec+ec_hun korábbi verziója működik rendesen, legyetek szívesek verziószámokat megadni és neki is esek. Várom a válaszokat és előre is köszi!

Nekem ment a wp2.9.1 + ec3.7.5.1 és ennek a magyarítása itt volt a fórumon valahol, keress rá.





Most viszont frissítettem a 3.7.6.1-re és annak már más magyar .po kell. Ilyen létezik valakinek?





Előre is köszi!

Okostobi











WP e-commerce-ben a tranzakció frontoldali részletezésénél neked magyarul és magyar sorrendben jelenik meg a dátum? Ez az egyetlen hiba maradt megoldatlanul.











3.7.5.3-as EC-m van. Neked megvannak a magyar nyelvi fájlok a 3.7.5.1-hez.





Esteleg cserélhetnénk, hátha találsz benne vmi szebben csengő kifejezést és én össze tudnám hasonlítani a sajátommal, hátha ráakadok vmire…











Üdv,





András


'AndrasJ' wrote on '2010-04-29:







Esteleg cserélhetnénk, hátha találsz benne vmi szebben csengő kifejezést és én össze tudnám hasonlítani a sajátommal, hátha ráakadok vmire...











Van egy számodra rossz hírem, leszedtem az e-commerce-t, átálltam osCommerce-re. Ettől függetlenül megvan a [attachment=143:HU_hu.zip] fájl, azt innen a fórumról töltöttem le.

ez az? http://wordpress.org/extend/plugins/wp-oscommerce/





Ez mivel jobb? nincs valahol róla egy demó?

Sziasztok. E-Commerce plugin gond. hogy tudom a fizetési módokat változtatni. Pl.: Postai utánvétel. vagy előre utalás? személyes átvétel… Stb


'hitetlen' wrote on '2010-04-30:




ez az? http://wordpress.org/extend/plugins/wp-oscommerce/


Ez mivel jobb? nincs valahol róla egy demó?








Bocsi, kicsit elméláztam :)





Innen töltöttem le és kérem a segítséget:


http://oscommerce-extra.hu/





Itt meg a demo:


http://www.oscommerce-extra.hu/tesztshop/index.html





A fenti plugin végül is nem tudom mire jó, mert nem használom, hanem egy új oldalon van a webáruházam. Trükközni kell vele, de az ottani leírásokban minden benne van, illetve működik a fórum is. Lényegesen bonyolultabb, mint az e-commerce, de annyival többet is tud, ráadásul ingyenes.


Én a 3-as verziót tettem fel, de a 2.2 kiforrottabb, azt érdemes használni. Lényegesen több segítség van ahhoz.