e-commerce - még mindig :-(

Sziasztok!





Kellene egy kis segítség nekem, azt szeretném megoldani az oldalamon, a wp-ecommerce segítségével, hogy banki átutalással tudjanak fizetni az oldalamon. Beállítottam a bolti beállításoknál a fizetési fül alatt, hogy legyen banki átutalás, itt megadtam az információkat, bakszámlaszám, bank neve stb. A tapasztalataim alapján a baki átutalást csak akkor rakja be e-commerce ha mellé kiválasztom PAYPAL PAL PRO2,0. Ezzel nem is lenne probléma, amit viszont nem értek, hogy amikor vásárolni akarok banki átutalással akkor nem adja ki a azt, hogy mi a bankszámlaszám meg a többi információt amit megadtam. Kiválasztani ki lehet azt, hoyg lehessen banki átutalással fizetni, de sajnos semmi több.





Mi lehet a hiba, illetve tudtok e vmi más programot amivel ez megoldható.





Válaszotokat előre is köszönöm!!!











Rizzo

Sir-Nyeteg: a levél tartalmát az admin felületen át lehet írni!!!

mano: Arra az emailra gondoltam, amit én kapok :smiley:

Azt is, egyel lejjebb (admin jelentés)

Sziasztok!











Igaz hogy nem olvastam vegig minden irast de az elejen mar csodalkoztam mert a wp-e commerce alapbol letolti a magyar forditast, de ha ram halgatsz akkor elfelejted az a plugint csak akkor erdemes hasznalni ha nem akarsz programozni csak kattingatassal beallitani (ebben az esetben egy nagyon jo plugin) ellenben jigoshop-val ami nagyon cool!











En mar epitettem par webaruhazat es az elsoket wp-e commercben csinaltam de most probalgatom a jigoshopot ami minden szempontbol szerintem sokkal jobb a wp-e commerce is jo magaban de ujra kene irniuk :((( ja a wp-e commerce -hez(bar mar min 1 eves) ha rakeresel akkor talalsz konyvet ami bemutat minden funkciot sima felhaszsnaloi szemmel!

Ezt nem értem.





Van egy email, mely a “Vásárlási Elismervény” néven fut.





És vagy egy, mely a “Csomagkövetési email”.





Egyik sem az, amit én kapok, ha valaki vásárol.











Off: miért nincsenek smájlik?

egg!





Tudsz konkrét dolgokat is mondani ami miatt jobbnak találod a jigoshopot? Vagy mit találsz rossznak/hibásnak az e-commercben?











Egyébként a npokban-hetekben jött ki a frissítés, érdemes megnézni a “changelog”-ot, hogy mit változtozott.











Sir-Nyeteg!





Nincs olyan, hogy





wordpress --> beállítások --> bolt --> adminisztráció --> admin jelentés





a vásárlási elismervény alatt?

Alatta van még a csomagkövetési e-mail, de nincs más :frowning:





WP: 3.4.2





E-Commerce: 3.8.9.1

Bocs, a frissítetlen verziót néztem. Gondolom módosítottak rajta.





Bár a chagelist-ben csak ezt írják: “Fix: States are displayed as numbers in admin purchase report.”











Valahol csak meglesz :slight_smile: Érdemes lenne végignézni a plugin oldalát.


'egg' wrote:




Sziasztok!


de ha ram halgatsz akkor elfelejted az a plugint csak akkor erdemes hasznalni ha nem akarsz programozni csak kattingatassal beallitani (ebben az esetben egy nagyon jo plugin) ellenben jigoshop-val ami nagyon cool!








A jigoshop-ot könnyebb tovább fejleszteni? Új funkciókat beletenni?

Kinek a pap, kinek meg a lánya… :slight_smile:











Ne jigishop-ozzátok el ezt a témát. egg, nyissál jigishop versus e-commerce, vagy hasonló témát, ha a jigishopról akarsz értekezni. :slight_smile:

Majd megnezem a change logot de csak jovoheten lesz idom ossze irni hogy miert tartom jobbnak…









'Kalinka' wrote:




egg!


Tudsz konkrét dolgokat is mondani ami miatt jobbnak találod a jigoshopot? Vagy mit találsz rossznak/hibásnak az e-commercben?





....

Szerintem igen… foleg programozoi szemmel mondom hogy jobb a jigo (de ez az en sajat velemenyem!, pedig hidd el sokat dolgoztam a wp-e commerc-vel! par javitast meg javaslatot is kuldtem mar be van amit be is tettek… )









'Lőrincz wrote:




A jigoshop-ot könnyebb tovább fejleszteni? Új funkciókat beletenni?

Oke nyitok majd neki kulon temat de akkor mar inkabb wordpress -ben fel lelheto e-commer pluginek osszehasonlitasa vagy valami hasonloval fogok nyitni …









'Farkas wrote:




Kinek a pap, kinek meg a lánya... :)





Ne jigishop-ozzátok el ezt a témát. egg, nyissál jigishop versus e-commerce, vagy hasonló témát, ha a jigishopról akarsz értekezni. :)

Sziasztok!











A segítségeteket kérném. Beállítottam a fizetési moduloknál a Test Gatewy-t, sajnos az itt megadott információkat nem jeleníti meg a vásárlási elismervény oldalon, valamint az értesítő emailba se. Hogy lehetne azt megoldani, hogy vigye ezeket az infókat ???





Válaszotokat előre is köszönöm!!!

azon túl hogy egg-nek nehezére esik magyarul írnia végülis igaza van. mióta pár hete rábukkantam a woocommerce-re (igen bukkantam, és jómagam is nehezen hiszem el hogy hogy nem vettem észre hamarabb), azóta a wpec már csak másodlagos… mert bizony mindig is bugos volt, mindig is alapvető dolgok hiányoztak belőle, amit csak hackeléssel és/vagy programfájlok módosításával lehetett megoldani, ami persze elszállt frissítésnél…





szóval az első woocommerce telepítésem épp tesztelési fázisban van, de már jobban szeretem, mint a többször is használt wpec-t!











szerk: most akkor vagy a woo koppintja a jigot, vagy a jigo a woo-t, de kísértetiesen egyforma a kettő… :o

Elnezest mano de hol nem irtam magyarul ? annyi hogy ekezetett nem hasznalok mert ugy nem megy a vakon gepeles :))))







ki koppint kit ? http://wordpress.stackexchange.com/questions/43683/jigoshop-and-woocommerce-differences itt van par link ....





en sajat velemenyem hogy a jigo jobban halad (viszont a woo-nal tobb template keszul es altalaban ha meg nem is wooecommerce de woo template akkor is valamilyen szinten kompatibilis....)






irtatok hogy irjam le mi a bajom a wp-e comm.-vel...:


na most nekem egy pizza oldalt kellett letre hoznom ahol kellett termek kapcsolast csinalni(pl: egy pizzarol le lehet venni feltet vagy felrakni stb...), hat majd bele bele rokkantam mire megcsinaltam... arrol ne is beszeljunk hogy variacio(amit revisionbe tarol) ez egy tok jo otlet de hat ezzel is annyi szivas volt(elvileg mostmar jo ...) en tenyleg nem szidni szeretnem a wp-e com.-t mert egyebkent elsok kozott volt ami viszonylag elfogadhato webaruhaz plugint biztositott a wp -hez ... de ahogy mar irtam picit ujra kene gondoloni es irni mert azota a wp is sokat valtozott....






ellenben jigoshop-val dolgozok most ... kaptam egy viszonylag egyszeru webaruhazra felkerest es kb 80 orat saccoltam ra (volt 2-3 extra keres, altaban widget mukodesenek atalakitasa) majdnem fele ido alatt vegeztem ... es tenyleg annyira oda figyeltek a pluggable es egyeb felulirasi dolgokra hogy a jigoshop-ba 1 karatkert nem kellett valtoztatnom aminek nagyon orulok mert van frissites :))))))





ez a sajat velemenyem....

Hááát, bizony, bizony… A magyar nyelv már csak ilyen, tartalmaz ékezeteket. Szeretnénk, ha te is használnád, ugyanúgy, ahogyan más is megteszi.





Egyszer-egyszer elmegy, mert az embernek az ő fia 1-2 sort gyorsan bepöttyint a mobiljáról, de tartósan igen zavaró.

Sziasztok!











A segítségeteket kérném. Beállítottam a fizetési moduloknál a Test Gatewy-t, sajnos az itt megadott információkat nem jeleníti meg a vásárlási elismervény oldalon, valamint az értesítő emailba se. Hogy lehetne azt megoldani, hogy vigye ezeket az infókat ???





Válaszotokat előre is köszönöm!!!

A Test gateway csak magára fizetési folyamatra van … hogyha nincsen nálad akkor érdemes beállítani ha viszont csak elkérni akarsz pár adatott akkor ha jól emlékszem a Megrendelés fülön tudsz felvenni újabb mezőket…