e-commerce - még mindig :-(

Érdekes dolgokat vettem sajnos észre a WPEC-ben :frowning:




  • Felvettem egy személyes átvétel lehetőséget 0ft-tal a “Fixed rate”-ben, és azóta minden megrendelés azzal érkezik be, hiába másra kattintanak a vevők. Jó sok sztornó számlát kellett kiállítanom emiatt :frowning: Töröltem, de most minden vásárlómat fel kell hívnom, hogy tényleg úgy küldjem-e, ahogy nekem megjelent?..




  • Az áruházi eladásokon belül, ha a legördülő menüben kiválasztok bármilyen állapotot, akkor a vevőnek elküldi a “vásárlási elismervényt”, akkor is, ha a fizetve, akkor is, ha a feladva, vagy ha a lezárult lehetőséget választom ki. A csomagkövetés stimmel.











    Csak nálam ennyire bugos a WPEC, vagy másnál is vannak ilyen problémák?





    Van-e ötletetek a megoldásra?





    Már elkezdtem nézegetni hagyományos fizetős webáruházakat, mert ez így nem megbízható :frowning:

wp-e-commerce-fixed-rate-shipping plugin?

Telepített bővítmény: wpsc-simple-shipping





Beállítási oldalon: fixed rate





Ezt ajánlja fel a fizetési oldalon is.

Lenne egy nagyon fontos kérdésem!





Ha én most a WPEC bővítményt kikapcsolom, és telepítem a Jigoshopot kipróbálásra, akkor később gond nélkül visszaállhatok a WPEC-re? Nem fogja összekavarni a dolgokat a váltás?





Vagy hogyan lehetne tesztelni ezeket már működő webáruház mellett?

Csinálsz egy mentést, az adatbázisról is, aztán meglátod; elvileg nem akadnak össze, de ki tudja elsőre.











Csinálj egy aldomaint magadnak, pl. jigishop.oldalad.hu névvel, telepíts oda egy wp-t, meg a jigishopot, és gyakorolj vele a valós szerver-környezetben.

Köszönöm!





A második lett a megoldás. És sajna ha nem is akad össze, de nem kompatibilis. Nem marad meg se a termék, se a kategória, szinte semmi sem, így érdemesebb lenne egy újratelepített wp-vel kezdeni az egészet :frowning:





Viszont kellemes csalódás ért a WPEC-hez képest.





Még tesztelem egy-két napot a rugalmasságát, de eddig csak előnnyel találkoztam a Jigshoppal kapcsolatban :slight_smile:











Szerk.:





Hátrány: nem találok csomag azonosító beírást, se integrált Facebook lehetőséget… :slight_smile:











Van-e arra lehetőség, hogy ideiglenes felfüggesszem egy WP oldal elérhetőségét?





Úgymond tesztüzemben ne érje el senki, csak én.

Maintenance Mode plugin





Visszaszámlálós!





:slight_smile:











(Megígérem, hogy előbb keresek a neten, és csak azután kérdezek legközelebb!)

[font=helvetica, arial, sans-serif:1tdhkkvq]Szerk.:[/font:1tdhkkvq]





[font=helvetica, arial, sans-serif:1tdhkkvq]Hátrány: nem találok csomag azonosító beírást, se integrált Facebook lehetőséget…[/font:1tdhkkvq]











[font=helvetica, arial, sans-serif:1tdhkkvq]nezd meg jobban :slight_smile: ott van az …[/font:1tdhkkvq]


'egg' wrote:




A Test gateway csak magára fizetési folyamatra van .... hogyha nincsen nálad akkor érdemes beállítani ha viszont csak elkérni akarsz pár adatott akkor ha jól emlékszem a Megrendelés fülön tudsz felvenni újabb mezőket...








Tudom, hogy csak a fizetési folyamatra van, pont erre akarom használni. Banki átutalást akarom aktiválni, beírom a bankszámlaszámot meg az egyéb infókat, viszont ezeket nem viszi a rendszer tovább a vásárlási elismervény oldalra. Meg abba az emailba se jeleníti meg amit kiküld a rendszer. Arról nem is beszélve, hogy a vásárló egyáltalán nem is kap, ezt se nagyon értem.

kbkuno tegyél be valami logot … a levél küldesnél nálam is sokszor előfordult hogy nem ment ki… ezért én kikötöttem és saját magam küldöm a levelet :slight_smile:











sőt nekem olyan is volt néha hogy üres rendelésként rögzitette a rendelést…











kirakja a bevételedet ? :slight_smile: nem akarsz egy screenshotot csatolni mert ez elég érdekesnek tünik…

Sziasztok!











A segítségeteket kérném. Beállítottam a fizetési moduloknál a Test Gatewy-t, sajnos az itt megadott információkat (bankszámlaszám, stb. ) nem jeleníti meg a vásárlási elismervény oldalon, valamint az értesítő emailba se. Hogy lehetne azt megoldani, hogy vigye ezeket az infókat ???





Válaszotokat előre is köszönöm!!!

Woocommerce-ben jártas emberkét keresnék olyan problémáim megválaszolására, hogy pl miért nem küld értesítést a webáruházacskám a rendelésekről, csak a készletcsökkenésről?





Avagy miért nem vált a megrendelés állapota “függőben”-ről semmire sem?





Köszönöm!

WooCommerce bővítmény kikapcsolása, bekapcsolása segített. Visszamenőleg a leveleket is kiküldte! :smiley:

Sziasztok! Még új vagyok itt. Nem voltam benne biztos, hogy melyik topic-ba írjam a kérdésem, szóval itt teszem fel: Tudna nekem valaki hasonló oldalt készíteni, mint a https://kristenhair.hu/ ?

1 kedvelés

Sokan képesek színes festékkel lefújt egyen-fakockát gyártani.

Kevesen mernek olyan honlappal előjönni, ami 1 dologra fókuszálja a látogatókat.

Ennyi tapasztalatot tudok átadni: https://github.com/szepeviktor/debian-server-tools/blob/master/webserver/Website-Funnel-UX.md

Szia! Írtam neked privát üzenetet.