Classipress magyarosítás

Ismét szükség lett egy hirdetőre, felraktam a classipress 3.0.2. Győzőtől letöltöttem hozzá a fordítás, amit így utólag is köszönöm neki meg a





fordításban résztvevőknek.











A widgetet sikerült megjavítanom a fordításban törölt sorokkal. A problémám, hogy a nincs regisztráció, a beregelésre azt írja ki:





Felhasználói regisztráció jelenleg nem engedélyezett. Pedig az adminban engedélyezve van. Ez a hiba is a fordításból jön vagy valami más miatt van.

Jelenleg a 3.0.5.4 verziónál tartanak. A fordításból nemigen jön ilyen hiba, sőt más hibának sem szokott oka lenni a rossz fordítás. A fordítással nem piszkálunk a core fájlban.

Köszönöm tisztelendő-atya, ako körbenézek máshol…

Zsilet: A vezérlőpultban engedélyezd a regisztrációt. :slight_smile:

Közben megtaláltam, de kösz.

Üdv!





Én a Classipress 3.0.5.4-t használom és sehogysem tudom eltüntetni az url-ből az “ad-caregory”-t. A régebbieknél működött a WP No Category Base, de ezzel sajnos már nem. Esetleg valakinek van megoldása rá?

Mi van a beállításoknál? (Az alabeállításnál.)

Ki tudod venni, ráadásul az adminból. Megnézed, hova van írva és teljesen kitörlöd onnan. :slight_smile:

Az alapbeállításnál /%postname%/-re van állítva.





A Custom Post Type & Taxonomy URLs-nél üresen hagytam és ezek után sem megy nélküle.

Sziasztok, tud valaki esetleg segíteni?





Ugyanaz a problémám, mint az korábban szólónak, sőt ami talán még fontosabb a post címekből sem tudom kiszedni az 'ads' szócskát, ha kiszedem az oldal 404-re fut, ha átírom mondjuk hirdetésre vagy bármire úgyszintén 404-re fut.











A másik problémám, hogy a fordítást nem találtam fenn a wordpress2you.com-on pedig regiztem is…

Ha átírod az oldal nevét mondjuk, akkor beállításokban is át kell írni szerintem. Tehát oldal szerkesztése utána a bővítmény beállításiban is írd át.

A bővítményben írtam át, úgy nem működik sajnos ! Egyéb ötlet esetleg?

Ismét akadt egy kis problémám. :slight_smile:





Az árat szeretném átformázni úgy, hogy ezres tagolásban legyen.





Pl. 6000000 az így nézzen ki: 6 000 000

Sikerült közben megoldanom! :slight_smile:





Ha valakit érdekel:





A theme-functions.php 480. sorát kell kivenni kommentből és ennyi az egész.

Pontosan mit is? A 480-as sor nálam egy üres sor, de a környékén sem láttam olyant, ami erre utalna (lehet, hogy vaksi vagyok… :slight_smile: ), pedig nekem is jól jönne ez a tagolás. :slight_smile:

Bocs Győző, de nem jártam erre! :frowning:





Nem tudom Te melyik verziót használod, de ilyet keressél:















Code:

// uncomment the line below to change price format

//$price_out = number_format($price_out, 2, '.', ',');

Köszönöm szépen!











A legfrissebb, 3.1.4-es verziót használom, és a 811. sorban lakott a “kikomment”. :slight_smile:

Sziasztok!











Két kérdésem lenne a classipress-el kapcsolatban. 3.0.2-es van fent és szeretném elérni, hogy amikor feladnak egy hirdetést, ne csak a ‘featured ads’ közé kerülhessen, hanem mondjuk a kategóriáknál előre kerülhessen a sorban. http://www.melbweb.com/top-highlighted-ads-for-classipress -> ezt találtam, ami szimpatikus lenne, de ha lenne valami olcsóbb megoldás rá, akkor szívesen bütykölnék vele. :slight_smile:











A másik, hogy meg lehet-e valahogy oldani, hogy ne csak egy lenyíló lehessen a menüsoron (Kategóriák), hanem még két másik is és mindháromhoz külön kategóriák/alkategóriák tartoznának.











Előre is köszönöm!

Nekem oda kerül be alapba. Nem ez az automatius?

Persze az új hirdetés kerül mindig legfelülre, de nekem arra lenne szükségem, hogy “premium” hirdetőként ha a kliens hirdetése után bekerül még vagy 20 hirdetés, az övé akkor is legfelül legyen.