Classipress magyarosítás

Sziasztok











a classipress sablonhoz keresek magyarosítást, illetve tanácsot kérnék azoktól akik használják, mert nem sikerült működésre bírni ezidáig. Előre is kösz

Valószínűleg demot töltöttél le, ami rendesen működik az fizetős.


'zsilett' wrote on '2009-11-16:




Valószínűleg demot töltöttél le, ami rendesen működik az fizetős.











Nem ez a teljes sablon, igen fizetős. Valamiért a hirdetésekhez tartozó képeket nem akarja


megjeleníteni.

'takashi' wrote on '2009-11-16:




Nem ez a teljes sablon, igen fizetős. Valamiért a hirdetésekhez tartozó képeket nem akarja


megjeleníteni.








Nézd meg a bejegyzésnél a saját mezőknél az images-ben az url jó helyre mutat, nálam az uploads mappába rakja a képet.





Valami hasonlónak kell lenni :http://hirdetés.hu/wp-content/uploads/classipress/fresk-1290812772.jpg,

Jövő héten, úgy néz ki, lesz egy kis időm, nekifogok állni a fordításnak.





Készen lesz jelentkezem.

Franó lenne a magyar fordítás, én is elkezdtem de nincs időm sajnos végigmenni rajta.











Érdekes de ugyanabba a mappába mutat a link amit leírtál és meg is található benne a fájl, de





valamiért mégsem jeleníti meg az oldalon.

Szia Zsilett.











Nem sikerült esetleg lefordítanod a Classipress sablont?

… de sikerült, legalábbis a pofa része meglenne az admin részt nem fogom lefordítani.





Sajnos nagyon kevés az időm a fordítás egyébként már rég elkészült, csak végig kéne néznem, hogy tényleg jó.





Hétvégén valszeg meglesz, hová tegyem fel ? Nem is értem mért nincs itt wp.hu egy fiók ahová feltennénk a fordításokat…

ha átküldöd felteszem a tárhelyemre, kirakom mellé a nevedet és linkelheted innen :slight_smile:

OK jövő héten küldőm !

Hozzászólásokhoz lehet csatolni fájlt…

Igen.





Nálam:





" Felhasználva 498,34K a megengedett 500K feltöltési quota-ból. (Max. egyedi file méret: 1,66K) "





‘Körbe’ linkelnem meg kicsit körülményes. :wink:

Ez jó, kifogom próbálni. Rozi most látom, hogy megkaptad a negyedik pöttyödet :slight_smile: lassan kapsz egy csillagot is,





ami már vezérkarinak számít.

Húúúúúúúúúúúúúúúú , de jóóóóóóóóóó :wink:





ugrál

??

Sajnos ismét zaklatott volt a hétvégém, de most már nem aszalom tovább, felteszem.





Mivel nem tudtam végig ellenőrizni, jelezzétek, ha valamit javítanom kell. A fordítás tegezős és vannak olyan részek a sablonban,





amit nem lehet fordítani, mivel képekben van a szöveg, ezeket ps-al át kell írni.











DjZoNe most itt tartok és nem látom hol lehet fájt csatolni … mert itt sorban van link,kép, szöveg, kod, média és vége…

küldd el mail-ben és kiteszem a linket :slight_smile:

Az ‘új válasz’ gombot válaszd(ne gyors-válasz legyen)























és ott a gomb( 1 )





csak nekem kimerült a kvótám ( 2 )


'rozi' wrote on '2010-02-08:




Az 'új válasz' gombot válaszd(ne gyors-válasz legyen)











és ott a gomb( 1 )


csak nekem kimerült a kvótám ( 2 )








Köszi rozi, neked is hgrg, de tényleg ez így a legegyszerűbb:





[attachment=75:classipress fordítás.zip]

nekem jo ha neked jo :slight_smile: