Classipress magyarosítás

Győző: neked EZ a nyaralás? :o :smiley: :stuck_out_tongue:

Kész vagyok.











Létezik ilyen kikapcsolt hirdetés visszakapcsoló gomb (ezt egy másik weblapon találtam).

















és valóban, van ilyen gomb az images mappában:

















Ám ha én a “pause” gombra kattintok

















akkor nálam nincs lehetőség visszakapcsolni a hirdetést (csak ugye adminból újrapublikálás lehetősége)

















erre varjatok gombot, amikor már az összes lehetőséget végigkutattam.











Ti nem tudjátok rá a választ? (ne tippet adjatok, mert már végigzongoráztam minden lehetőséget)

jah, és URL-címből vissza tudom kapcsolni a hirdetést.











Ez a szüneteltetés URL-címe:





/dashboard/?aid=17&action=pause (a szám a cikk ID-je)











és ha ezt beírom a lapom címe után, visszakapcsolódik a hirdetés:





/dashboard/?aid=17&action=restart











Tehát “csak egy kurva gomb” hiányzik a honlap oldali vezérlőpultból.











kifeküdtem…, már mindent össze vissza kapcsolgattam.

Köszi, ez nekem is hasznos.





Melyik részbe vannak a gombok? (Mármint a kódjuk)

hogy mi van?











Mondom, hogy ez nekem nem jó, mert nincs hozzá “visszakapcsoló” gomb a vezérlőpultban (ott kin a weblapon, amit a látogató lát vezérlőpultban)











Ezt keresem én is.

syska.











Neked paypal fizetés ehhez az apróhirdetés plugonhoz be van kapcsolva?





Vagy valakinek esetleg?

Nekem nincs, mivel úgy le tudnák követni kié az oldal. :slight_smile:

dehogy tudnák (jah, egy E-mail címet igen, de mást nem), na de akkor mindegy, majd akkor mástól…

Sajnos (hál’ Istennek), a nyaralóhelyünktől csak kb. 15-20 km-re van normális internet, ezért nem tudom követni a Fórumot, de elkészült a ClassiPress 3.0.X verzió admin nélküli fordítása, amit innen le tudnak tölteni az érdeklődők (természetesen, mivel saját munkám, egy röpke, ingyenes regisztráció szükséges).











Észrevételeteket akár ide, akár oda; várom és elvárom. Jövő héttől leszek már. :frowning:

valószínű náluk volt a hiba (admin nem magyar)





hamarosan kiadják a ClassiPress 3.0.3 verziót, abban ez javítva lesz: http://appthemes.com/blog/classipress-303-next-week/











Key Bug Fixes











[…]





Bug where certain admin pages weren’t being translated





[…]

Elkészült a ClassiPress 3.0.3 no admin verzió fordítása. A magyar nyelvi fájl a wordpress2you. com letöltési oldaláról leszedhető. A ClassiPress oldalán jelenleg a 3.0.2 verzió általam végzett fordítása érhető el, hamarosan frissítik erre, a 3.03-ra, de addig is; előnyben a WordPress Magyarország fórumlátogatói… :wink:

Segítséget kérnék abban, hogy a 3.0.2 classipress theme aktiválása, és a wordpress2you.com -ról letöltött magyar nyelvi fordítás felrakása után, egyetlen widget sem működik. Sem a keresés, semmi. Egy régebbi hozzászólásnál valaki említette az eredeti nyelvi hivatkozás visszaírását, de ezt hol találom? Segítséget előre is köszönöm.


'Artface' wrote on '2010-08-28:




Segítséget kérnék abban, hogy a 3.0.2 classipress theme aktiválása, és a wordpress2you.com -ról letöltött magyar nyelvi fordítás felrakása után, egyetlen widget sem működik. Sem a keresés, semmi. Egy régebbi hozzászólásnál valaki említette az eredeti nyelvi hivatkozás visszaírását, de ezt hol találom? Segítséget előre is köszönöm.





Én fedeztem fel ezt a hibát.





Fordításban megkeresed ezeket:


Main sidebar


ad sidebar


footer sidebar


page sidebar


blog sidebar


user sidebar





Majd a magyar fordítást kitörlitek abból a sorból vagy átírjátok ugyan ezekre. Sajnos nem tudjuk miért csinálja.

Nagyon Köszönöm, máris működik !

Elnézést, lehet, hogy kiüti a szememet, de egyszerűen nem tudom hogy sikerült kiiktatnom azt, hogy a kezdőlapon a kiemelt listán megjelenjenek a hirdetések fényképei. A classipress admin oldalán a “Pricing” menüpontban engedélyeztem a “Show Featured Ads Slide” Yes-re állítva. Próbálkoztam sok mindennel, de nem működik. Segítséget köszönöm.

Adblock-szerű böngészőpluginod-e van? Ha nem van, akkor nem tudom. :slight_smile:

Nem működik egyik böngésző alatt sem. Én csak létrehoztam különböző, form listákat, lefordítottam a wp-print és wp-mail-t magyarra. Gyakorlatilag és közben valamikor eltünt.


'Artface' wrote on '2010-09-15:




Nem működik egyik böngésző alatt sem. Én csak létrehoztam különböző, form listákat, lefordítottam a wp-print és wp-mail-t magyarra. Gyakorlatilag és közben valamikor eltünt.





WP-Print és WP-Email honosítás volt alapba. Nekem fent van mindkettő és úgy működik. Kapcsold ki egyesével a plugin-okat és kiderül melyik a ludas.

Köszönöm az ötletet, kikapcsoltam az összes plug-int, de semmi. Jelenleg még fejlesztés folyik, ezért újratelepíteném, de a különböző hirdetési formokat órákon át készítettem. Ezeket el lehet menteni és visszatölteni?

Néztem a 3.0.5.1 verziót. Eléggé fejlődtek a beállítások és az admin részleg is kicsit át lett rendezve. :slight_smile: Tetszetős, hamarosan majd frissítek.