Classipress magyarosítás

Szerkeszteni már nem tudom sajnos az előzőt.











Benéztem és másik oldalra tévedtem. :rolleyes:





Itt megtaláltam a letöltések között, de a 404-es hiba fogadott.

Nem a megjelenésekkel foglalkozó oldal, hanem a WordPress alapfokú kezelését igyekszik ismertetni. Frissen indult honlap, de reményeim szerint fokozatosan bővül majd a látogatók (és az írások) száma. :slight_smile:











Feltettem a ClassiPress magyarosítás eddig elkészült részét a honlapra.


'Farkas wrote on '2010-05-16:




Nem a megjelenésekkel foglalkozó oldal, hanem a WordPress alapfokú kezelését igyekszik ismertetni. Frissen indult honlap, de reményeim szerint fokozatosan bővül majd a látogatók (és az írások) száma. :)





Feltettem a ClassiPress magyarosítás eddig elkészült részét a honlapra.





Köszönöm szépen!


Működik! Remélem nem baj, a könnyebb részeknek nekiestem, holnap még fordítgatom és elküldöm neked email-be. :)

Miért lenne baj? Kööszönöm, köszönjük - csak a nyelvezetre vigyázz! :slight_smile:

Megközelítőleg 50 sornyit haladtam vele most. Azonban észrevettem egy hibát. Miután feltettem a fordítást, a widget-etk megzavarodtak.





Ez mitől lehet?

Mit jelent az, hogy megzavarodtak? :slight_smile:


'Farkas wrote on '2010-05-17:




Mit jelent az, hogy megzavarodtak? :)





Eltűnnek. Valószínűleg a sablonnak van egy hibája, hogy a widgeteket is névről azonosítja. Ilyenkor pedig ha a widget nevét módosítod a nyelvben, akkor már nem fogja tudni azonosítani. Emiatt a widget-ek mind eltűntek. Adminban ott vannak, de nem jelennek meg.


Javítás: Vissza írtam a fordításban a widget-ek neveit és lám, újra működött.

No, haladtam vele 10%-ot. Azonban valamiért van 1 hiba, de nem találom hol lehet…











Classipress-302-HU-81-syska.zip: 81%-os fordítás, 1 hibával amit nem találok egyszerűen. Farkas Győző féle fordítás pár sora kicserélve, azonban az érdem az Övé, a hibát valahol én ejthettem. (Ez értelem szerűen nem a végleges kiadás.)





[attachment=151:Classipress-302-HU-81-syska.zip]

















Classipress-302-HU-71-81.zip: Farkas Győzőnek szánt verzió, melyben nem jelez hibát és a fordításaim 'Nem végleges' státuszba vannak rakva. Egy két régebbi szavon változtattam, mert a sablonba élesben kicsit furcsán hangzott az eredetivel, plusz a widget-ek neveit visszaírtam angolra, hogy működjenek.





[attachment=150:Classipress-302-HU-71-81.zip]











Apropó, pár kérdést feltennék ezzel a sablonnal kapcsolatban:




  • Miként állíthatom be, hogy bárki regisztráció nélkül feladhasson hirdetést? (+ehhez egy chaptcha-t pl. SI CAPTCHA Anti-Spam plugint miként kapcsolhatnék? A regisztrálósokkal nincs baj, de a vendégeket is ellenőrizni kéne.:slight_smile: )




  • Miként tudom bekapcsolni a hirdetés feladásánál, hogy vásárolhasson olyan csomagot, amibe a hirdetése tovább jelenik meg?

Üdv!











Nagyon jó a fordítás! Nekem igazából már csak a hirdetés megjelenésével kapcsolatos email-ek fordítása hiányzik. Illetve a vezérlőpultban találtam egy apró pici hibát: A hirdetés leírásánál “lejárt” van írva a fennmaradó időhöz.











Köszönöm az eddigi munkát és várom a további fejleményeket!


'syska' wrote on '2010-05-18:







Apropó, pár kérdést feltennék ezzel a sablonnal kapcsolatban:


- Miként állíthatom be, hogy bárki regisztráció nélkül feladhasson hirdetést? (+ehhez egy chaptcha-t pl. SI CAPTCHA Anti-Spam plugint miként kapcsolhatnék? A regisztrálósokkal nincs baj, de a vendégeket is ellenőrizni kéne.:) )











Ez a 3.0 -tól nem lehetséges, kötelező a regisztráció a hirdetés feladáshoz.

'DjZoNe' wrote on '2010-06-03:




Ez a 3.0 -tól nem lehetséges








Ez tuti?


Na, még jó, hogy nem álltam át arra a verzióra...

'hitetlen' wrote on '2010-06-03:




Ez tuti?


Na, még jó, hogy nem álltam át arra a verzióra...








Ez tuti, az oldalon is írják.





Mert 3.0-tól lehetőség van a hirdetés szerkesztésére,


ezzel együtt szűnik meg az anonim posztolás.

A 3.0 alatt nem a WordPress 3.0-át kell érteni, hanem a ClassiPress 3.0-ás verzióját :slight_smile: :slight_smile:

So funny :wink:

jaja, én is erre gondoltam: ClassiPress 3.0

Üdv!





Valaki nem tudja esetleg, hogy miként lehetne megoldani, hogy 1 hirdetés több kategóriába tartozzon?

Megolás alapvetően még lehet hogy lenne is rá, csak ugye a fizetési és megjelenítési szabályok kategóriánként eltérhetnek. Ami erős bonyadalmakhoz is vezethetne. Legalábbis elvi síkon, nem próbáltam több kategóriába rakni hirdetést bevallom.

Nálam ennyire részletesen nincs beállítva, hogy kategóriánk eltérő adatok, jogok, fizetések stb., így még talán megoldható lenne, nem?

Az itt letölthető fordítás nekem nem értem miért, de csak egy két szót fordított le.





A http://wordpress2you.com oldalon meg nem lehet regisztrálni.











Valaki nem dobna meg egy ilyen fordítással? ha szépen megkérem…

sikerült. Már nem kell. És köszönöm a fordítást.