Az oldalról az oldalhoz

Csuhajj, szuper, köszi! :smiley:


'Patai wrote on '2010-03-16:




Nem voltam itthon :)








Na jó. Az - összeszámolva az 5 perccel - bocsánatos bűn ;) :D





Köszönjük :)

'Patai wrote on '2010-03-16:




:) Kicsit nem figyelek és már is "kapok" ejj...





Felemeltem 5 percre!





Köszönet érte!!

Köszönöm, én is :slight_smile:





Kipróbálom





A végeredmény a lényeg :wink:











" Nem voltam itthon ".





Húúú, nem gondoltam volna, hogy azóta mióta ‘roxxalkodik’ a szerkesztés (igaz csupán pár hónap).





U.i.: néha jobb nem szólni :frowning:

Nem értelek téged Kedves Rozália, akarom mondani Attila. Kitiltottalak téged többször a fórumról. Mivel láttam, hogy ezzel az új regisztrációddal nem a kocsmai stílust ütöd meg, ezért nem bántottam. Viszont mostanában azt tapasztalom, hogy folyamatosan engem kóstolgatsz (és itt nem (csak) erre a hozzászólásodra gondolok elsősorban). De továbbra sem muszáj itt fórumoznod… :rolleyes:

[törölhető…]


'hgrg' wrote on '2010-03-17:




[törölhető..]





Na pont ezért volt 1 perc.

'varnyu' wrote on '2010-03-17:




Kedves Laci, nem értelek. Rozit eddig mindösszesen egy nicken tiltottad ki. Adminként persze jogodban áll bárkit, bármikor kitiltani, akár indoklás nélkül is. De ezt a mostani kitiltást nem érzem indokoltnak. Sem jogosnak.








Igazából többször kitiltottam már korábban. De mint említettem: " Mivel láttam, hogy ezzel az új regisztrációddal nem a kocsmai stílust ütöd meg, ezért nem bántottam. " Nincs kitiltva most.





Nekem nem célom a tiltogatás/bannolgatás. Az elmúlt 3 évben nem tiltottam 5-10 embernél többet. Csak abban az esetben tiltok ki valakit, ha a közösség hangulatát rontja. Gondolok itt a balhézásra, offolgatásra (folyamatosan) és egyéb, nem az oldalunkhoz méltó viselkedésre. Szerintem, ha megnézed a Rozi korábbi hozzászólásait, akkor be fogod látni, hogy teljesen jogos volt a kitiltás a többi felhasználói nevei esetében.





Ez nem függ össze azzal sem, hogy mennyi hozzászólása van, vagy éppen mennyi plusz pontott nyomott magára. Korábban előfordult már, hogy "megkértünk" veterán tagot is, hogy inkább ne itt fórumozzon. (hozzáteszem, legnagyobb sajnálatomra)


Az elmúlt 10 éves fórum üzemeltetői tapasztalatom az, hogy jobb az, ha nincs mindent elnézve a tagoknak, mert ha mindent lehet, az egy bizonyos fórumozói réteget taszít. Nem a 10évesek színvonalát szeretném ezen a fórumon látni. De szeritem a zseniális moderátori gárdának köszönhetően nincs is így. (és itt most nem magamra gondoltam, mert mostanában sokkal kevesebb időm van fórumozni, mint korábban) :)

Laci. Félreértettem valamit és értetlenkedett volna rajta még 4 ember… szerintem jobb, ha egy db ilyen hsz marad, mint ha elindul egy offos kérdezősködés arról, hogy mit is akart az illető… szerkeszteni meg általában tudtam, de pl kódkorrekciót nem lehetett végezni… és fontos. mert ha a szerencsétlen a kódot meg se nézi csak copy-paste akkor nem tűnnek fel neki a legdurvább szintaktikai hibák sem amik pl elgépelésből adódnak…

Okok :slight_smile:

A beállításkonál kétszer van a “Nemed:” és a “Település” további jó munkát!

a fórum kezdőoldalán található WordPress Hírlevél dobozban a captcha nem töltődik be

Ezt a Lol gyereket nem akarja valaki végre leállítani, hogy ne írja be mindenhova a linkjét teljesen értelmetlenül?

csatlakozom

Most kiről is van szó?

Úgy hítták, hogy Lol. De szerintem a Sötét Lovag még a poros nyomát is kitakaritotta :slight_smile:

Ja hát akkor tárgytalan a dolog. Ha van ilyen hangsúlyozom ILYEN és nem olyan, hogy piszkál engem meg ilyenek, akkor nyugodtan írjatok és hamar utána nézünk.

Egy észrevétel:











A WP 3.0.1 már egy ideje megjelent, mégsincs kint a főoldalon :slight_smile: Pedig már a magyarítás is elkészült.

Kérdés.











Két olyan tagnak próbáltam izenetet küldeni, akiket ‘online’ mutat a főoldal… mindkettőnél azt írta ki, hogy XY nem tud üzenetet fogadni. Az mitől van, hogy “nem tud”?

Gondolom kikapcsolták a privát üzenet küldőt.





Néha fárasztó tud lenni, mikor ott talál meg mindenki, hogy segíts nekik ebben-abban…