Az oldalról az oldalhoz


'kgyt' wrote on '2010-01-13:




A Szabályzat szövegét valaki (rajtam kívül) elolvasta?


… csak, mert tele van nyelvtani [s:2vlfv5av]hibákkal[/s:2vlfv5av] bravúrokkal.








Ez az álljunk meg egy szóra! c. nyelvművelő műsor Vágó Pityuval, vagy wp fórum ?

'Sakmongkol' wrote on '2010-02-04:




Ez az álljunk meg egy szóra! c. nyelvművelő műsor Vágó Pityuval, vagy wp fórum ?





:lol: :P

:slight_smile: ez nekem is tetszett… de @kgyt minek idézed az előző hszt? tökre fölösleges…

Bocs, legközelebb ügyelek erre…

Hali mindenkinek!!!











Nem tudtam melyik topicpa is írjam a problémám, de remélem ebben jó helyen lesz.











A fórumot eddíg bármikor látogattam mindíg meinden remekül működött rajta. Tegnap óta azonban ha belépek egy topicba, akkor a topic felső része elsötétül kb egy 20 cm-es szakaszon és csak azután tudok olvasni, miegymás.











Ezzel a problémával eddíg nem találkoztam. A gépemen sem állítottam el semmit. Szóval a kérdésem, hogy lehet e erre megoldást találni, esetleg más is járt -e már így?











Szinte napi szinten látogatom a fórumot, úgyhogy tök örülnék, ha látnám is az egészet.











A segítséget előre is köszönöm!!

vírus?

az új fórum verzió valamelyik böngészőnek nem lehet a kedvence…

Operával és Mozillával megy gond nélkül

Mozillát használok és mégsem megy.





Amúgy az összes böngészőnél ezt csinálja. Ja és nem értek a vírusokhoz, de ha za lenne azt kiszürte volna a vírusírtóm(asszem)





Nem tudom miért jó az a vírusnak -ha az egyáltalán- hogy kicsesszen velem egy ilyen baromsággal.











A multkor ellátogattam a forum motorotok oldalára és ott is egy idő után ezt csinálta a fórumban. Ezért ís írtam ide hátha másnak is volt ilyen problémája és tud segíteni megoldani.











Ha valaki találkozott ilyennel az lécci írjon. A többieknek is kösz a segítséget! :slight_smile:

A gond nálad van!











"az új fórum verzió valamelyik böngészőnek nem lehet a kedvence… "





Mellesleg a dizájn nem változott.

@Laci: volt nálam is “gond”: a pü-s ablak nem jött fel. egy CTRL-F5 megoldotta… gondolom volt ami frissült (böngésző cacheben) és volt ami nem… ennyi…

Azt hiszem, olvastam már valahol itt a fórumban ilyen kérést, és csatlakoznék hozzá: jó lenne, ha kicsit tovább lehetne szerkeszteni a saját hozzászólást. Most talán 1 perc. De az van, hogy bár igyekszem átgondolni, hogy mit is írok, sokszor utána jut eszembe valami, ami kimaradt, vagy látok meg hibát miután átolvastam még egyszer az elküldött beírást.





10 perc mondjuk még egy kis bambulással együtt is elég lenne. Nem tudom, talán attól féltek, hogy visszaélnek az utólagos szerkesztéssel az emberek, de legalább próbáljuk ki, aztán, ha mindenki nyakra-főre átírogat, vissza lehet állítani… smile.gif

Probléma volt már ebből, ezért van így.

Bővebben , ha kérhetnénk.





(azthiszem talán megérdemeljük, hogy tudjuk a probléma lényegét)

@rozi: ha nem esett volna le a probléma az, hogy csak nagyon rövid ideig tudod szerkeszteni a hozzászólásodat.





Ebből nekem is voltak gondjaim. nem lehetne akár csak 1 percre emelni?


'Patai wrote on '2010-03-16:




Probléma volt már ebből, ezért van így.








Én értem, hogy mi az én problémám(és másé is), nem tudjuk elküldés után szerkeszteni(pontosítani stb.)a mondókánkat.


De úgy gondolom, hogy az "ezért van így" talán nem kielégítő válasz. ;)


Úgyhogy továbbra se tudjuk mi a probléma és, hogy létezik-e megoldása?





U.i.:Egyébként nem én vetettem fel (azthiszem), nem rajtam kell elverni a port(én csak nemértem).


U.u.i.: Az illetékes vehette volna a fáradtságot(tudom sok dolga van), hogy válaszoljon.Nem szerettem volna megbántani senkit ha mégis sikerült,akkor bocsánat.

László: Hát elég röviden lepattintottál, ja… :huh:





És olyan megoldás nincs, hogy mondjuk az utólagos rész hupilila legyen, hogy látsszon, hogy javítás?





Meg tényleg, azt is jó lenne tudni, hogy mi a továbbszerkesztéssel a probléma, az mekkora és hány embert érint? Úgy értem, oké, hogy így is, úgy is valami probléma lesz, de melyik verzióval lesz kevesebb embernek problémája?

[off]ha lenne egy ilyen fórumom … (mint ahogy nincs és nem is lesz :wink: ) , azért egy picikét megemelném az utószerkesztés idejét. mert nem minden felhasználó azért szeretne ezzel élni, hogy aztán visszaéljen vele …. tanulni járunk ide egymástól, ugye? :wink: [/off]

:slight_smile: Kicsit nem figyelek és már is “kapok” ejj…











Felemeltem 5 percre!


'rozi' wrote on '2010-03-16:




U.u.i.: Az illetékes vehette volna a fáradtságot(tudom sok dolga van), hogy válaszoljon.Nem szerettem volna megbántani senkit ha mégis sikerült,akkor bocsánat.








Nem voltam itthon :)