Az oldalról az oldalhoz

jaja, sima ügy:











Üdv!





A letöltések oldalon mikor szándékoztok frissíteni a letöltési linket? 3.0.x-es verzió azért nem mai…

többször is leírtuk: http://hu.wordpress.org

A letöltés oldalon a linkek most már a mindenkori aktuális verzióra mutatnak.


'Farkas wrote on '2011-06-01:




többször is leírtuk: http://hu.wordpress.org





Ezt Én tudom, azonban az átlag felhasználók is tudják akik jönnek ide letölteni a Magyar WP-t? Kétlem.


'DjZoNe' wrote on '2011-06-01:




A letöltés oldalon a linkek most már a mindenkori aktuális verzióra mutatnak.





Szuper, hónapokba telt, de sikerült! :D

kezdesz vérnyúl lenni vaze


'syska' wrote on '2011-06-02:




Szuper, hónapokba telt, de sikerült! :D








Syska! Iszol te eleget? És mit? :) :)

Győző, vizsgaidőszak van és sok meló. Szóval 'piros' hónap van most nálam. :smiley:

Na, ez meg is látszik; rögtön kibújt belőled a Mano által említett vérnyúl. Különben is egy vizsgaidőszak csak az alvás alól mentesít, és a vedelés isznyákolássá szelídülését feltételezi.





Látod, lesz mit pótolnod mire az utolsó uv-jegyedet is felhasználod. :smiley:

Most regisztráltam a fórumon. Pár jóindulatú észrevétel.











Először is nagyon klassz az oldal. Szép, igényes, áttekinthető. Viszont a folyamat elején van pár hiba.











Regisztrációs emailben:





“Ezt az e-mail-t azért kaptad ezt az email címet regisztrációhoz használták a fórumunkon.





Ha nem regisztráltál a fórumunkon akkor kérlek tekintsd tárgytalannak ezt a levelet.”











Ez fogalmazzátok át. Valahogy így:





Azért kaptad ezt az emailt, mert fórumunkon a címeddel regisztráltak. Ha nem te voltál, tekintsed tárgytalannak a levelet.











Megjegyzés: Úgy tudom, hogy az email írásmódja pár hónapja hivatalosan is email, kötőjel nélkül. Nemrég fogadták el az ezzel foglalkozó „hatóságok”. smile.gif

















A Profilbeállításnál kétszer szerepel a “Település” valamint a „Nemed”. A második településnél ez: “Hol laksz te?” nem túl magyaros.











Születésnapnál meg kéne fordítani: év-hó-nap. Ez most usa formátumban van.











Gondolom nem bántottam meg senkit, nem okoskodni akartam, csak segíteni.

Sziasztok!





Van némi gondom. Feltettem egy kérdést egy "témáv"kapcsolatban,de nyom nélkül törlődtem:)





Gondolom rossz helyre írtam. Viszont azóta is hiába keresem nem találok általános “láma kérdések ide” topikokat az adott fő témákon belül. Teljesen kezdő vagyok wp-ben,ezért lenne kérdésem “themes”,és “plugin” témában is,de nem nyitnék ezért új topikot, és rossz helyre sem szeretném írni.





Ötleteket várok!:slight_smile:





Előre is köszönöm!

Kedves thommey!











Most őszintén: Mit vársz tőlünk? Nyissunk egy “Thommey kérdései ide” témát a fórumon? Minden fórumtémába? :slight_smile: :slight_smile:











Azt a kérdést, ha jól rémlik, éppen én töröltem, mert annyira nagyon nem odavaló helyen volt, és nem tudtam onnan máshova átpiszkálni.











Olvasd el a Fórumszabályzatot, és használd az eszedet, legyenek barátaid a keresők. Ha valamiről úgy találod, hogy nem esett róla szó, akkor abban a fórumban, ahova az legjobban illik, nyiss rá egy témát, és reménykedj, hogy valaki arra jár, és segít. :wink:

Szia!





Köszönöm a választ. Természetesen olvastam a szabályzatot. Sőt,amikor csak lehet tartózkodom az új téma nyitástól. Lehet,hogy csak nekem túl szerteágazó a fórum,rengeteg nyitott témával.





De elkezdek keresgélni,mert rengeteg a nyitott kérdés még a fejemben.

Hát, akkor nincs más hátra, mint előre: munkára fel! :slight_smile: