Automatikus frissítés hiba

Ez nem olyan tárhely, az Invitel adatpark szerverén fut az oldal.











Nem lehet, hogy az írhatóság-attribútumhoz van köze? Vagy esetleg be kell állítani valamit a tárhelyen, mert nem akárki férhet hozzá? (total commanderből ftp-vel beenged.)











Tök bamba vagyok ehhez az egészhez, és a webmesterük se érti… De a plugin telepítéshez is kell neki az ftp elérés. Majd jól felrakom mindjárt kívülről az egészet, de azért örülnék, ha valakinek lenne javaslata, mit néztem be megint…

wp-config.php-ba írd bele ezt:









Code:



define('FS_METHOD','direct');








és többé nem fog ftp jelszót kérni.

És tényleg! Nagyon köszi!!!

Még annyit az esetleges sorstársaknak, hogy a plugins könyvtár attribútumát át kellett hozzá állítani 777-re, mert az meg nem volt írható.

nem lenne elég az 755-re? mert igy irási jogot lehet adni az egész világnak :slight_smile:

Igazad van :slight_smile: én ehhez nagyon nem értek, egy másik témában ezt az instrukciót kaptam a dokumentációban, azóta erre írom át, ha írható kell nekik. Mindjárt jól ki is javítom, köszi!

szivesen :smiley:

Helo nekem az a problémám hogy 2.9.2 volt fent és rámentem ma az automatikus frissítésre majd lefutott minden és kiírta hogy sikeresen telepítve van. Ekkor átkattintottam máshova és ez a hibaüzenet fogad mindenhol.











Fatal error: Cannot redeclare is_rtl() (previously declared in /var/www/www2/wp-includes/locale.php:347) in /var/www/www2/wp-includes/locale.php on line 349











Valakinek van tippje? Válaszotokat előre is köszönöm.

Nekem is autofrissítési gondom lenne: eredetileg angol volt a WP-m, tegnapelőtt húztam rá a magyarítást, majd kiírta, hogy van egy frissebb verzió a magyar csomagból. Automatikus teepítés, majd szimplán annyit ír ki, hogy:





Frissítés letöltése: (http://hu.wordpress.org/wordpress-3.0.1-hu_HU.zip) …





Angol verzió esetén egyszer sem csinált ilyet. Mi lehet a gond? Egyszeri hiba, vagy ezután mindig kézzel kell frissítgetnem?

Csüti: és felfrissitett?

varnyu: visszaolvasva tényleg zagyvának tűnik… :blush:





Nem frissített fel, és amikor ránéztem a tárhelyemre, kiderült, hogy nem volt nyitva kapcsolat a magyar oldal felé, tehát egy bit letöltés sem volt…





Amúgy a magyarítás után nem volt semmi gond, minden ment szépen, magyarul.





Telepítettem a WP security scan-t, gond nélkül ment (!), de az csak annyit talált, hogy a WP gyökérkönyvtárában nincs .htacces fájl (egy tárhelyről négy oldalt működtetek, ha ez számít valamit, és a főkönyvtárban benne van.)





Valami ötlet?

Megint én :slight_smile:





Nem tudom, mi történt, de most már megy az automatikus frissítés. Én nem csináltam semmit. Kézzel felraktam a frisset, majd kíváncsiságból újratelepítettem, és lőn! Működött. De azért jó lenne tudni, mi lehetett a gond. Talán plugin okozhatta?

Sziasztok!











Mindenki azt mondja, hogy ha ingyenes tárhelyet használsz akkor nem megy az automatikus frissítés vagyis nem úgy ahogyan kellene, na de most egy kicsit dühös vagyok, én Jumpline tárhelyet használok és egyszerűen képtelen a hármas wp frissíteni magát. Mindent helyesen beállítottam és az ftp adatokat is hibátlanul megadtam de csak tölt és tölt de nem történik semmi. 20 percig töltött a legutóbb és mikor frissítem a böngészőt abban bízva, hogy talán kiírja azt, hogy a wp frissítve lett. Na de nem írja. Néha olyan üzenetet kapok amit még életemben nem láttam valami hasonló szöveggel: “Karbantartás…” Teljesen fehér az oldal. Percekig nem érem el utána az oldalt sehogy. Kicsit bosszantó. Valaki tud erre megoldást? Szerintem ez egy súlyos hiba a WPben jelezni kellene, hogy az automata frissítés válogatós. A tárhelyről annyit még mielőtt valaki gyanakodna, a Jumplinenál erősebbet nehezen találni Európában.











Várom a válaszokat.

Új fejlemények.











A legutóbb ezt írta ki a frissítéskor: Frissítés letöltése: (http://hu.wordpress.org/wordpress-3.0.2-hu_HU.zip) …











Frissítés kicsomagolása……











Nem sikerült könyvtárat létrehozni.: /public_html











Telepítési hiba

könyvtár jogosultáság

Mely könyvtáraknak adjak 777et?

777et sehova ha nem szeretnél hívatlan látogatókat az adatbáziosban…





755öt vagy max 775öt az upgrades könyvtárra pld





de minden ilyesminek a megnézéséhez > ERROR LOG!!

Hiába adok bármit is a könyvtárnak, nem frissíti automatikusan.

Nekem olyan problémám lenne, hogy ingyenes tárhelyen üzemeltetem az oldalamat, és ftp-n még a root mappában van egy htdocs mappa, és abba kell feltöltenem az oldal tartalmát. Autómatikus frissítésnél viszont azt az üzenetet kapom, hogy nem sikerült megtalálni a wp-content mappát. Gondolom ez azért van, mert a frissitő a rootban keres, de a wp-content a htdocs mappában van. Valami megoldás létezik ennek a problémának a megoldására? Előre is köszönöm!

Valaki segítséget is nyújt itt? Nekem nem úgy tűnik. Konkrét választ szeretnék, hogy miért nem frissít automatikusan ha minden rendben. Minden nap új frissítés lesz kiadva? Csak mert kissé zavar, hogy kézzel frissítettem (töröltem mindent, és újratelepítettem) erre bejelentkezek és azt látom megint frissítenem kell. S persze megint nem működik. A tárhely Jumpline-os és kicsit drága és minőségi szóval az kizárva. Másrészt csak nem fogok az admin mappának 755öt adni csak azért hogy frissítse magát jelenleg 644es. Jó lenne ha figyelnétek, mert szerintem ez igen is nagyobb probléma mint pl:sablonok.