Automatikus frissítés hiba

Nem tudom miért, de mindenki jön itt nekem a gondjaival és 3 site-ot frissítettem fel kb szimultán de simán ment minden :slight_smile:

@hgrg: mert Téged szeretnek az istenek :smiley: :smiley: :smiley:

Újabb hiba esetleg, a 3.0-ban?





Ma beléptem az Admin oldalra és a következőt látom:





“Az automatikus WordPress frissítést nem sikerült befejezni - a frissítést újra el kell végezni.”





Rákattintok a linkre bejön a frissítési oldal: A következő üzenettel:





“A legfrissebb WordPress verzió van használatban.





A Wordpress legutóbbi verziója van használatban. Nincs szükség frissítésre. Amennyiben mégis szeretnénk újra telepíteni a 3.0–hu_HU verziót, lehetőség van rá automatikusan telepíteni, vagy a csomag letöltését követően kézzel újra elvégezni az újratelepítést.”





Kézzel, FTP-n keresztül feldobtam újból a WP-t, de a hiba maradt. A blog megy rendesen eddig, csak admin felületen kapom ezt a hibaüzenetet újból.





Esetleg valakinek valami ötlet a hiba javítására?





Az oldal-on a magyar megjelenést követően frissítettem a wp-t és eddig ment rendesen.

Nyomj rá az Automatikus újratelepítésre :slight_smile:

Sziasztok!











2.9.2-ről frissítettem 3.0-ra az admin felületen keresztül. A frissítés (elvileg) rendben lement. A frissítés után szerettem volna megnézni a weblapot, de nem jött be. A frissítés óta HTTP 500 -as hibát dob ki minden oldalra. Próbáltam manuálisan felülírni a fájlokat FTPn keresztül, de azzal sem jártam sikerrel. Van valami ötletetek, hogy mi lehet a gond?


'sn00py' wrote on '2010-06-23:




wp-config.php -ba a titkos kulcsok alá tedd be ezt:





define("WP_DEBUG",true);

Sziasztok!





Bocsánat, ha butaság, de azt szeretném kérdezni, hogy az automatikus frissítésnek localhoston is működnie kellene? Wampservert használok XP alatt, és 3.0-ról szerettem volna frissíteni, de a frissítő mindig megáll a letöltött zip kicsomagolásánál. Esetleg a Wampban kell valamit átállítani, hogy menjen?

Nézd meg a php error logot, abban valószínűleg benne lesz a magyarázat.

A PHP error log alapból ki volt kapcsolva. Engedélyeztem, és utána meg gond nélkül megcsinálta a frissítést. Igazából nem értem mi történt, de köszönöm a segítséget!

Valószínűleg átmeneti hiba volt. Láttam, néhány ritka esetben olyat, hogy hiába jön le a csomag, a kicsomagolásnál PECL Zip hibával elszáll, majd a következő próbálkozásnál csont nélkül lefut.

A Wampban volt még néhány másik WP-m is, és azoknál is megállt az automatikus frissítés, de a php.ini módosításával (max_input_time növelése) sikerült megoldani a gondot. Valószínűleg a múltkorinál azért sikerült egyszer frissítenem, mert akkor valamiért gyorsabban jött le a frissítés, mint egyébként.

Sziasztok!





3.0-ás wp-met szeretném frissíteni az admin felületen keresztül, de azt írja hogy a legfrissebb verzió van használatban.





Nem tudom, hogy összefüggésben van-e vele, de a Vezérlőpulton az rss-eknél ezt a hibát írja: RSS hiba: WP HTTP Error: Nem sikerült megnyitni az fopen() függvény fájl mutatóját ehhez a fájlhoz: http://word-press.hu/feed





A wp egy virtuális szerveren van, ami egy transzparens reverse proxy mögött üzemel (apache2 mod-proxy-html). Talán itt kellene valamit állítani?

Mondjuk jó lenne tudni a hiba okát.





Van CURL telepítve a szerveren? :slight_smile:

A virtuális szerverre telepítettem (a hosthoz nincs hozzáférésem). Annyi változott, hogy most ezt írják (a Bejövő linkek, a lélelmelegítő és a wp hírek): RSS hiba: WP HTTP Error: couldn't connect to host

Üdv mindenkinek!











IIS7-re tettem fel a “Microsoft Web Platform Installer” segítségével. Annak ellenére, hogy minden szükséges csomag felkerült kézzel nem tudom feltelepíteni, de végül is a WPI változat felmegy.











De így nem tudok frissíteni. Az a furcsa hogy minden theme, plugin felmegy csak a frissítés akad el ott hogy kicsomagolja





majd nem tudja másolni a fájlt.











A wordpress mappára a saját felhasználónak teljes jogosultságot (írás, olvas, módosít) adtam, így nem értem mi lehet még a gond.





Kinek a jogosultságát kellene még hozzáadnom?





Illetve nem működik a permalinks sem, kiírja mit helyezzek a web.config fájlba, ha létrehozom akkor nem működik a webhely sem.


'idanka' wrote on '2010-08-17:




Üdv mindenkinek!





IIS7-re tettem fel a "Microsoft Web Platform Installer" segítségével. Annak ellenére, hogy minden szükséges csomag felkerült kézzel nem tudom feltelepíteni, de végül is a WPI változat felmegy.








Nem ismerek itthon olyat, aki IIS-en használna WP-t. Az angol fórumot próbáld meg, szerintem :)

'vjani' wrote on '2010-08-16:




A virtuális szerverre telepítettem (a hosthoz nincs hozzáférésem). Annyi változott, hogy most ezt írják (a Bejövő linkek, a lélelmelegítő és a wp hírek): RSS hiba: WP HTTP Error: couldn't connect to host








Nincs véletlenül a 80-as port tiltva tűzfalon KIFELÉ? :)

'DjZoNe' wrote on '2010-08-17:




Nincs véletlenül a 80-as port tiltva tűzfalon KIFELÉ? :)





A vps-en kinyitottam, de nincs javulás. Lehet, hogy a host proxy-ja vagy tűzfala tilt. Írtam már a rendszergazdának, de még nem válaszolt.

Most telepítettem a wp 3.0-t, és a frissítéskor kéri az ftp adatokat. Megadom ugyanazt, amivel 10 perccel azelőtt mentem fel ftp-re, de azt mondja, hogy nem megfelelő a jelszó/felhasználónév. Esküszöm, nem ütöttem el, négyszer próbáltam.











Ugyanúgy kéri az ftp adatokat, ha plugint szeretnék telepíteni.











Tudnátok segíteni, mi lehet a gond?

Vajon melyik tárhelyen vagy? mert a 000webhoston szokott igy vacakolni …