All in One SEO Pack

Parancs értve! :smiley:

Nem találom a wpmagazinon. Hol lehet akkor hozzájutni?

Szerintem még nincs fenn!Javasoltam Győzőnek,hogy rakja oda fel!Addig is a blogomba megtalálható! :slight_smile:

sziasztok!











most frissítettem ezt a plugint, hibaüzenet nincs, de részben nem működik.











a home title, home description, home keywords mezőket egyszerűen nem veszi figyelembe. a többi opció úgy látom működik. eddigis teljesen ugyanezeket a beállításokat használtam, csak a frissítés lehet tehát a gond. mit tegyek hogy működjön? tanácstalan vagyok sjanos, pedig végigolvastam a dokumentációban a FAQ-t és ezt a topicot is.





http://semperfiwebdesign.com/documentation/all-in-one-seo-pack/all-in-one-seo-faq/











köszi előre is minden segítséget…

frissites utan a plugin beallitasaiban ujra engedelyezni kell a mukodeset





ez megtortent?


'Török wrote on '2009-11-01:




frissites utan a plugin beallitasaiban ujra engedelyezni kell a mukodeset


ez megtortent?











igen. plusz már úgy is megpróbáltam hogy töröltem az egész plugint, feltettem a régi verziót belőle, de már azzal sem működik :( feltettem ismét az újat, avval sem...

most úgy látom picit félreértettél vagy én is félreérthetően írtam, mert a plugin maga szerintem működik, csak a kezdőlapom meta adatait+title-jét nem írja át. se a régi se az új verziójú plugin.











a többi funkció, pl postok címének átírása működik.











esetleg akkor a header.php-ben lehet valahol gond, de nem tudom hol…

Mi lenne ha inkább megpróbálnád a korábban megfelelően működőt visszarakni és ha ezután azzal sem működik akkor más probléma lesz ha azzal megy akkor talán a mostani frissítést érdemes lenne kihagyni. Többek között talán még az is probléma lehet, hogy egy korábbi verziós Plugin egy korábbi verziós WordPress alatt tökéletesen működik de amint a Plugin frissítésre kerül már nem megy vagy hibásan működik. Avagy fordított esetben ha a WordPress verzióját frissíted nem biztos, hogy az adott Plugin megfelelően fog működni.











Azonban jelen Plugin esetében ez nem áll fenn inkább az lehet, hogy nem a WordPress 2.8.5-ös verziója van fenn… Vagy igen? :slight_smile:


'PTS' wrote on '2009-11-01:




Mi lenne ha inkább megpróbálnád a korábban megfelelően működőt visszarakni és ha ezután azzal sem működik akkor más probléma lesz ha azzal megy akkor talán a mostani frissítést érdemes lenne kihagyni. Többek között talán még az is probléma lehet, hogy egy korábbi verziós Plugin egy korábbi verziós WordPress alatt tökéletesen működik de amint a Plugin frissítésre kerül már nem megy vagy hibásan működik. Avagy fordított esetben ha a WordPress verzióját frissíted nem biztos, hogy az adott Plugin megfelelően fog működni.





Azonban jelen Plugin esetében ez nem áll fenn inkább az lehet, hogy nem a WordPress 2.8.5-ös verziója van fenn... Vagy igen? :)








Tegnap tettem fel a wordpress 2.8.5-öt, és ugye most frissítettem a plugineket, az all in one seo-t is a legújabbra. látszólag tehát működik, csak és kizárólag a főoldal adatai azok amiket nem visz át. visszaraktam a régi verziót az all in one seo-ból, de azzal is ugyanez a helyzet: látszólag működik, de a főoldalra vonatkozó adatok nem jönnek át :(





azért gondotlam hogy a headerben lehet gond, mert ha a plugin maga működik, csak a főoldal nem, akkor hol máshol lehetne még gond...? sajnos php-ban nem vagyok elég járatos, ezért nem tudom kitalálni mi lehet a baj.





(OFF: szeritnem abból gondolhattad hogy nem a legújabb verzió van fent, mert belenézve az oldalforrásomba, ezt találtam:


<meta name="generator" content="WordPress " />





ami élesben ezt eredményezi:








pedig 2.8.5 van fent...)

Nem, nem a 2.8.5 van fenn, legalábbis nem a teljes. Ne a wordpress2-vel, meg ilyesmivel kísérletezz, hanem írd felül rendesen a régi fájlokat, ahogyan leírtam.


'Farkas wrote on '2009-11-01:




Nem, nem a 2.8.5 van fenn, legalábbis nem a teljes. Ne a wordpress2-vel, meg ilyesmivel kísérletezz, hanem írd felül rendesen a régi fájlokat, ahogyan leírtam.











rendben, megpróbálom akkor elölről az egészet. azt hittem már minden megoldódott és jól működik így, de ezek szerint mégsem...

Erről jutott eszembe ez: http://forum.word-press.hu/topic/2522-platinum-seo-pack/

Akkor végül is honnan tudom letölteni az all in one seo javított magyar nyelvi fájlt


'varnyu' wrote on '2010-02-17:




http://litkei.hu/blog/?p=1067





File Not Found 404. :(

Hmmm … :frowning: pedig már örültem, hogy sikerült valamit találnom. De nem néztem meg a letöltését … Béna voltam.

Mostmár megy!





Elnézést mindenkitől aki eddig nem tudta letölteni!





Biztos a serveren történt változások okozták a problémát!





Üdv!





Arról szeretnék érdeklődni, hogy elvileg meg lehet csinálni a következőt ezzel a kiegészítővel:




  • Régen a bejegyzések permalinkje így volt: xx.hu/bejegyzescim/ és most xx.hu/bejegyzescim.html





    Sajnos a régi bejegyzés címekre 404-et dob. Elvileg meg lehet csinálni, hogy automatikusan az utolsó / jelet lecserélje .html-re, de nem tudom hogyan lehetne.





    Valaki tudja vagy van ötlete?





    (Esetleg más megoldása?)

htaccess rewrite… pontosat este tudok…


'hgrg' wrote on '2010-03-30:




htaccess rewrite.. pontosat este tudok..





Köszönöm, megvárom. :)