All in One SEO Pack


'hgrg' wrote on '2010-03-30:




htaccess rewrite.. pontosat este tudok..





Lehet picit pofátlan és rákérdezhetek ismét erre a htaccess rewrite-ra? :unsure:

'Billy' wrote on '2010-03-02:




Mostmár megy!


Elnézést mindenkitől aki eddig nem tudta letölteni!


Biztos a serveren történt változások okozták a problémát!


http://litkei.hu/blog/?p=1067











Fel tudnád újra rakni?

Üdv!





Miként tudnám az adminból, a bejegyzések listázásánál eltüntetni a a seo-s információkat?





Az új verzió óta van benne és idegesít csak. irritated.gif

Nem tudom, hogy mit értesz pontosan a SEO-s információk alatt, de itt egy érdekes írás az adminisztrációs felület szabás-varrásához. Talán megoldást, vagy ötletet ad:











[quote name='Farkas Győző' Ne idézd az előtted hozzászólót!





[/quote]





Majdnem. :slight_smile: Töltök fel képet róla, hogy mi a problémám.





[attachment=298:wpadminnnoseo.jpg]





Wide monitoron sem fér ki ez a sok vacak seo-s adat. Erre a webapomra pont nem kell, hogy szem előtt legyenek.











Azt szeretném, hogy a bejegyzés cím rész legyen szélesebb.

írd át a plugint: ideiglenes megoldás természetesen csak… persze ennek feloldása az, ha kiveszed az adott filtert és te generálod a kimenetet :))


'hgrg' wrote on '2011-02-22:




írd át a plugint: Ë™(....)





:unsure: Erre én is gondoltam... Csak nem ismerem ennyire. :)


Az admin css-ét honnan szedi? Eltüntetném azzal.

Sziasztok!











Feltettem, “All In One SEO Pack”











Új vagyok még a témában. Tudnátok segíteni?










  • wp magyarul beszél




  • jó helyen vannak a file-ok




  • be is van kapcsolva




  • magyar .mo file is megvan




  • a pack admin része is megvan (angolul)











    Mégse kommunikál magyarul!











    Illetve így jön be:











    generator: WordPress 3.2.1









Quote:

description: Gyógygombák A tradicionális távol-keleti gyógyítók évezredek óta használják a gyógygombákat különböző betegségek gyógyítására. A gombákat nehéz rendszertanilag besorolni, hiszen nem növények és nem is állatok. A gombák azok gombák.A gyógygombák egyéb specifikus tulajdonságaik mellett ellátják szervezetünket a szükséges tápanyagokkal: vitaminokkal, ásványi anyagokkal, fehérjékkel. Ezek a vegyületek elengedhetetlenek a szervezet energia termeléséhez és a sejtek megfelelő működéséhez. Az egyes gyógygombák más-más jótékony tulajdonságokkal bírnak, egyesek a látást, hallást segítik, mások kiválóak a fejfájásra és vannak olyan gyógygombák, melyek bevethetők a rák elleni küzdelemben. A gombák, gyógygombák kalóriatartalma alacsony, koleszterint és zsírt egyáltalán nem tartalmaznak. Magas azonban a rost és fehérje tartalmuk és kiváló B vitamin források. A B vitamin elengedhetetlen az egészséges anyagcseréhez. A gyógygombák kiváló kálium források, a kálium fontos szerepet játszik a megfelelő vérnyomás fenntartásában. Egy közepes gomba jóval több káliumot tartalmaz, mint egy banán vagy egy pohár narancslé. A gyógygombák ezen felül riboflavint, niacint és szelént tartalmaznak. A szelén egy olyan antioxidáns, mely az E vitaminnal együtt védi a sejteket a károsodástól és az ártalmas szabad gyököktől. Egy kutatás szerint azoknál a férfiaknál, akik a napi szükséges szelén bevitel kétszeresét fogyasztották, 65%-kal csökkent a prosztatarák előfordulása. Bizonyos gyógygombák legfontosabb tulajdonságai, hogy képesek a ráksejteket elpusztítani, s ezt több laboratóriumi vizsgálat is megerősítette. A gyógygombák jótékony tulajdonságaival egyre többen foglalkoznak, egyre több kutatás középpontjában állnak. Az eddig lezajlott kutatások szerint rákos daganatok esetén a leghatékonyabb gyógygombák a Ganoderma lucidum (pecsétviaszgomba – reishi), Cordyceps sinensis (hernyógomba) és a Maitake (bokrosgomba – Grifola frondosa) gyógygomba.





keywords: gyĂłgygomba, gyĂłgygombak, gomba, gyĂłgymĂłd, ganoderma, reishi, lingzhi, pecsĂŠtviaszgomba, orvos, gyĂłgynĂśvĂŠny, gomb, Cordyceps, Maitake





Mi lehet a gond? Előre is köszönöm a segítséget!

A WordPress adatbázisban tárolja az adatokat. Valószínűleg az adatbázisod karakterkódolási beállítása a ludas.

És ilyenkor mi a teendő? Újra kell rakni valamit?











“karakterkódolási beállítást” hol találom?

Sziasztok, a címkékhez és kategóriákhoz hogy fog kitenni meta descriptionst?





Pedig kitöltöttem a “Címke módosítás”-nál a leírást, meg néhány kategóriámnak is van leírása, de semmi meta descriptonst nem tesz ki sőt kulcsszavat sem, pedig pont ez lenne lényege, nem? :S