All in One SEO Pack

oké, hajrá.

Na akkor kellen egy kis segítség! Elkezdtem csinálni de amikor menteném el akkor ki írja a Poedit,hogy “msgfmt:found 2 fatal error” .Kinyitom a részleteket és ott ezt látom:





E:hall_in_one_seo_pack-hu_HU.po:82:444: invalid control sequence





E:hall_in_one_seo_pack-hu_HU.po:82:596: invalid control sequence











És így elég nehéz befejezni!Esetleg valakinek valami ötlet?

küld át, megnézem. a windowsos poedit egy-két dologra háklis, és hibát ad rá (holott nem hiba az)











(a windowsos poedit egy nagy rakás fekália)

Azért az esetek többségében a hibát valami figyelmetlenség okozza: pl. a %s-nél lemarad az s, vagy maga az egész %s, vagy %d, vagy csak a %.











Az is gyakori hiba, hogy az nplural rosszul van megadva, vagy nncs megadva, és van többesszám is.











A hiba helyét a poEdit megadja, tehát nem baj, ha előbb egy pspad, vagy notepad++ szövegszerkesztővel ránézünk, ha szükséges javítunk (természetesen a .po fájlban).











Ahhoz, hogy az ilyen javítás bekerüljön a .mo fájlba, a poedittel legalább egy karakternyi módosítást kell csinálnunk (pl. egy pont kitörlése és visszaírása), és aztán már be fogja vinni.

Győző bácsi :slight_smile: esetleg neked is elküldjem? Ránéznél te is?

Bácsi a Nagynénéd ángyikájának térde kalácsa! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:











Charlie ehhez sokkal jobban ért, de nyomassad!


'Farkas wrote on '2009-09-20:




Bácsi a Nagynénéd ángyikájának térde kalácsa! :) :) :)





Charlie ehhez sokkal jobban ért, de nyomassad!








:D :D :D :D :D

a hiba megoldva. jel után lemaradt pár helyen a " jel. meg fejléc nem volt jól kitöltve.

Na akkor belehúzok! :slight_smile: Bár ma már nem biztos,hogy tudok vele foglalkozni.

mailt megkaptad?

meg meg.Köszönöm!

És mindez a hiba (mármint a szabálytalan vezérlőkarakter) egy sorban, két helyen fordult elő. Én is javítottam, én is mailben elküldtem. :slight_smile:











Most már semmi nem tarthat vissza, hogy befejezzed… :wink:

Köszönöm mélt megkaptam és igyekezni fogok persze a tökéletességre törekedve! :)Azért ha elkészültem átküldöm eme két nagytiszteletű úrnak is lektorálás céljából!

Na akkor bele is kezdek!1000-rel had örüljön mindenki!

Remélem hamarosan meglesz, mert ez nekem is kellene :slight_smile:

Elkészültem! :slight_smile:





Kicsit a végét összecsaptam lektorálásra ment a két nagyérdemű és tudású wp gurunak javaslattal a közzététel helyével is (wp magazin)





Mindenki használja egészséggel!

Az elöbb lemaradt!





Frissítés elött érdemes lementeni mert a frissítés felül írja esetleg Győző mint a MAGYAR WORDPRESS oszlopos tagja elküldhetné a készítőnek!

hol tölthető le akkor?

mélbe ment neked és Győzőnek is!

Nagyon megtisztelő, és felettébb hízelgő lehet, ha valakit “felguruznak”. :slight_smile: Köszönöm szépen, de teljesen érdemtelen vagyok a címre. Maradjunk a jövőre nézni az egyszerű megszólításnál, ha kérhetem… :slight_smile: