WP-PostRatings 1.30

Akkor elméletileg jól csinálod.





Én úgy szoktam, hogy mindig azt írom át, ami alul van szöveg/szó!


'Tomikaa' wrote on '2010-08-06:




Akkor elméletileg jól csinálod.


Én úgy szoktam, hogy mindig azt írom át, ami alul van szöveg/szó!





Igen én is úgy csináltam.De semmi.

Potyka: nem másolás az eredetit, mert akkor te ott lenn hiába irod át, az eredeti marad benne!! Hanem rákatt a sorra, és a lenti mezőbe szépen bepötyögöd a forditást!! Aztán mentés, és kész. És a mo-t automatikusan lértehozza a po mellé!

Én átírtam .Pár szót lefordítottam légyszi nézd meg mit ronthattam el.wp-postratings.zip

Megnéztem. Nyisd meg a pot file-t, MENTÉS MÁSKÉNT, és próbáld meg wp-postratings.po néven elmenteni, tehát ne pot, hanem po legyen a kiterjesztése. Töltd fel és lássuk, hogy mi lesz.











Az új mo-t is töltsd fel mellé!


'varnyu' wrote on '2010-08-06:




Megnéztem. Nyisd meg a pot file-t, MENTÉS MÁSKÉNT, és próbáld meg wp-postratings.po néven elmenteni, tehát ne pot, hanem po legyen a kiterjesztése. Töltd fel és lássuk, hogy mi lesz.





Az új mo-t is töltsd fel mellé!








Hát én már próbáltam ezt is de semmi sőt próbáltam már wp-postratings-hu_HU.po,wp-postratings-hu_HU.mo így is de semmi .Ha törlöm a postratings mappa po-mo fájljai akkor sem történik semmi.

Hülye voltam … -hu_HU nélkül nincs is értelme …











Akkor viszont nem értem, ha -hu_HU-val se ment… (hol-egy-szmájli-ami-lassan-tépi-ki-a-haját,mert-nem-érti???)











Na mindegy, ha délutánig nem jöny valami okosabb, akkor a gyakorlómra felteszem - mert én még sose használtam - és megnézem éleseben is. Hátha …

Potyka:











1: bennről az Uninstall fül segitségével uninstalláld az egészet.











2: FTP-vel a plugin könyvtárból takaritsd ki a poros nyomát is (nekem benne hagyta uninstall után az összes file-t :angry: )











3: forditsd le azt a pár sort, ami kinn látszik, mentsd el wp-postrating-hu_HU.po néven











4: a magyar po és mo file-t tedd bele a gépeden a kicsomagolt plugin mappájába











5: FTP-vel töltsd vissza mindenfajta be és kicsomagolás nélkül











6: fenn a WP-ben aktiváld.











7: igy lett nekem magyar (véres verejtékkel). mert hiába töltöttem fel telepités után a plugin könyvtárába a magyar file-t, meg se mozdult. A párom már használta valaha és ő emlékezett, hogy neki is úgy lett magyar, hogy leszedte az egészet és a magyar file-okkal együtt töltötte vissza.

Na megpróbáltam mindent de semmi .Töröltem minden fájlt ftp-ről és adatbázisból is ezután átírtam néhány fájlt és átneveztem wp-postrating-hu_HU.mo ra + po ra felöltöttem a wp-postrating fájlt ftp re ezután törölem az eredeti po+mo fájlt és betettem a sajátomat helyette.Majd bekapcsoltam a bővítményt ,de semmi…





Valaki akinek van akár egy apró fordítása is az legen szíves töltse már fel nekem egy próba erejéig,hogy megy e azzal.





Előre is köszönöm.

Potyka: ezt most forditottam, kb. 17 %, csak próbaképp. FTP-vel irtam felül az eredeti hu_HU.mo-t és po-t. Működik.











http://warnyu.info/games/wp-pr.zip


'varnyu' wrote on '2010-08-08:




Potyka: ezt most forditottam, kb. 17 %, csak próbaképp. FTP-vel irtam felül az eredeti hu_HU.mo-t és po-t. Működik.





http://warnyu.info/games/wp-pr.zip








Szia Varnyu!





Természetesen nem működött így sem de ismételten uninstalltam mindent töröltem ami létezett és sikerült :blink: bár így sem tökéletes mer benne maradt az előző értékelés is amit nem értek,hogy mitől mert az adatbázist is töröltem.


De lényeg,hogy műxik.


Köszönöm a jó tippeket és a fáradozást.

Szivesen, Potyka :slight_smile: Megnéztem az adatbázist, ez a kis nyomoronc csillagozó plugin tizenvalahány sort irkált még bele az wp_options táblába is :smiley:

Igazad volt ebben is:)





thx