WP-PostRatings 1.30


'Farkas wrote on '2010-01-30:




Ne idézz feleslegesen!








Igen az is van, 2.9.1 es wordpress es 1.5-os postRating, csak ide irtam, mert nem akartam nyitni neki uj topikot.





Esetleg valami ottlet meg?

'suni' wrote on '2010-01-30:




Segitseg kellene ismet.





Keszitgetem az uj oldalamat:


http://www.suniland.eu





A wp_PostRatings nem mukodik, elviekben amit fentebb irtak azokat kiprobaltam de sajnos nem, valami olyasmi lehet szerintem, hogy az ajaxos dolog nem indul el.





segitseget elore is koszonom





Összeakadna valamivel ? (Nem tudom ) :( . Egyesével kapcsold ki a bővítményeket ( hátha ) . És lehet , hogy butaságot mondok de az alap sablonnal működik ? ( Ha igen , akkor sablonfüggő a működése :( )

Nekem se akart móködni a wp post ratings 1.50. A wp-m 2.9.2 -es





Egyesével ki és bekapcsoltam a pluginokat. Kiderült, hogy egy másik plugin okozta a bajt. Most mükszik rendesen. Azonban nem tom melyik pugin okozta a bibit. Azt tudom, hogy volt pár ajax-os pluginem, amik közül párat töröltem.











szóval a hiba abban lehet, hogy összeakad egy másik ajax-os pluginnal. Szerintem

















Ha tévedek sorry!!!

a pluginok már csak olyanok, hogy szeretnek néha összeakadni :slight_smile:

Üdv!











Miként oldhatnám meg az, hogy szöveggel beírom a sablonba, hogy “Értékelés:” és mellette jelenjenek meg a kis értékelő ikonok?











Az, hogy az adminban beírom mellé működik, csak sajnos nem jó, mivel a legtöbb helyen szöveg nélkül kéne lennie. Próbáltam egy div-be tenni max magassággal, in-line-al, de semmi. Próbáltam azt is, hogy a plugin adminjában ahol a szöveget adhatom meg a csillagok mellé, berakok egy if_home php részt, de nem kezelte valamiért. :frowning:

Ami az utolsó üzenetben van, előttem, arra kerestem rá a fórumban, és megtaláltam a Kérdést!





Csak a válasz hiányzik.











Valaki nem tudná?, mert én is ezt szeretném :smiley:











Annyival kibővíteném, hogy én még a bejegyzéseknél azt szeretném, hogy fent helyezkedjen el, ne lent. Mert lent van már egy csomó minden, és fent még semmi.











Köszönöm szépen!

Arra sajnos én sem jöttem még rá. Azt, hogy felülre kerüljön úgy tudod, hogy fentre szúrod be a php kódját. :slight_smile:

Naigen, de mit kell beszúrni pontosan?, mert ahonnan letöltöttem, ott nincs ilyenről írva.





Plusz, akkor valahogy ki is kell szednem, mert akkor ugyanúgy lent is ottmarad.

Nézelődj itt: http://lesterchan.net/wordpress/readme/wp-postratings.html





Az usage menüpont alatt találod a kódot amit be kell szúrni.

Sziasztok.





Telepítettem WP-PostRatings 1.50 wp3.01 alá a kérdésem a következő meg lehet e oldani valahogy ,hogy ne keljen beilleszteni minden postba ezt ->[ratings] kódot hanem autómatikusan beteszi a szavazást?





Másik. Nekem nem teszi ki a ratingot csak a teljes cikkhez tehát csak akkor látszik ha teljesen végigolvassuk a cikket.itt megtekinthető

Az adminon belül belehet állítani pontosan, hogy hol jelenítse meg. Alapbeállítás…


'potyka' wrote on '2010-08-01:




Sziasztok.


Telepítettem WP-PostRatings 1.50 wp3.01 alá a kérdésem a következő meg lehet e oldani valahogy ,hogy ne keljen beilleszteni minden postba ezt ->[ratings] kódot hanem autómatikusan beteszi a szavazást?


Másik. Nekem nem teszi ki a ratingot csak a teljes cikkhez tehát csak akkor látszik ha teljesen végigolvassuk a cikket.itt megtekinthető





A megjelenésbe az index.php-be és a single.php-be másold be a php beszúró kódját.





(+ Miért vastag a betű a bejegyzések olvasásánál? Miért nincs a kezdőlapon a kisképeken egy float:left parancs?)

'syska' wrote on '2010-08-02:




A megjelenésbe az index.php-be és a single.php-be másold be a php beszúró kódját.





(+ Miért vastag a betű a bejegyzések olvasásánál? Miért nincs a kezdőlapon a kisképeken egy float:left parancs?)





Ha erre a kódot már beszúrtam

Code:



ha erre gondolsz.A vastag betűt azt én csináltam amit nem értek,hogy mért csak akkor vastag ha rákattintok a hozzászólásra.


A kisképeken egy float:left parancs? Azt nemtudom hogyan kell és mire jó?És miért nem működik.

'potyka' wrote on '2010-08-02:

A vastag betűt azt én csináltam amit nem értek,hogy mért csak akkor vastag ha rákattintok a hozzászólásra.


A kisképeken egy float:left parancs? Azt nemtudom hogyan kell és mire jó?És miért nem működik.





Azért ccsak ott vastag, mert a single.php-be adtál neki csak vastagítást, nem a css-ben. A float left annyit tesz, hogy a képet balra helyezi és mellé jobbra a szöveget. Most bal oldalt van a kép, tőle jobbra semmi és alatta a szöveg.

'syska' wrote on '2010-08-03:




Azért ccsak ott vastag, mert a single.php-be adtál neki csak vastagítást, nem a css-ben. A float left annyit tesz, hogy a képet balra helyezi és mellé jobbra a szöveget. Most bal oldalt van a kép, tőle jobbra semmi és alatta a szöveg.








Vastagítást nem adtam neki sehol.A cikk írásánál szoktam megadni neki.A float left parancs beszúrását hova kell tenniem és milyen formában?Az zavar engem is ,hogy úgy jeleníti meg.A bővítményt egyébként sikerült helyrepofozni most rendben megy.Valakinek esetleg fordítása a bővítményhez?

.art-article img, img.art-article











ide, css 829.sor! Használd ezt (Firebug) ha honlapot szerkesztesz, és próbáld megtanulni a css használatát legalább alapszinten. Bocs, de ez annyira alapvető.











Google: WP-PostRatings localization











A readme szerint nincs magyar nyelvi fájl! Bár gondolom a google-t már próbáltad.


'codee47' wrote on '2010-08-06:




.art-article img, img.art-article





ide, css 829.sor! Használd ezt (Firebug) ha honlapot szerkesztesz, és próbáld megtanulni a css használatát legalább alapszinten. Bocs, de ez annyira alapvető.





Google: WP-PostRatings localization





A readme szerint nincs magyar nyelvi fájl! Bár gondolom a google-t már próbáltad.








Köszönöm a segítséget hallottam már a firebug-ról de még nem használtam ,most feltelepítettem és tesztelgetem.


A google-n nem találtam magyarítást,majd megpróbálom honosítani.

Tudom a téma nem ide tartozik teljesen.Nekiálltam a fordításnak poedit-tel de valamiért nem fordítja le a szavakat.





A következőt csináltam.Megnyitottam a po fájlt rákerestem az angol szóra ezután :másolás az eredeti fordítási mezőbe a fordítást átírom magyarra majd mentem és felmásolom ftp-re és nem történik semmi.Minden marad a régi.





Hol rontom el?

Mikor mented, akkor úgy kell, hogy egy .mo fájlt is kell készíteni. És úgy kell visszatölteni. Mert a .mo fájlban van az ami a gépnek kell!


'Tomikaa' wrote on '2010-08-06:




Mikor mented, akkor úgy kell, hogy egy .mo fájlt is kell készíteni. És úgy kell visszatölteni. Mert a .mo fájlban van az ami a gépnek kell!








Én egy mappába raktam a gépemen a po és mo fájlokat és onnan hívom meg a po fájlt és miután mentem akkor felülírja a mo fájlt is.De látni is a méretén ,hogy nagyobb már mint az eredeti volt.


De mégsem jó.