Wp-Polls


Code:

var $nextandprev=$("#"+config.togglerid+" .next, #"+config.togglerid+" .prev")

$nextandprev.click(function(event){ //Assign click behavior to 'next' and 'prev' links

featuredcontentglider.glide(config, this.getAttribute('loadpage'), this.getAttribute('buttontype'))

event.preventDefault() //cancel default link action

})

config.$toc.click(function(event){ //Assign click behavior to 'toc' links

featuredcontentglider.glide(config, this.getAttribute('pagenumber'))

event.preventDefault()

})





Ez okozza a gondot amiért nem megy. (Ahogy a lightbox gondot is.)


Az event-ekkel van problémája. Miként orvosolhatnám?


hostilivo című sablon van fent

a gond szerintem a jquery lesz. A sablon használja a frameworkot?


'hgrg' wrote on '2010-02-17:




Ne idézz feleslegesen!





Igen, attól tartok a beépített slideshow-hoz igen.

Senki nem tudna ebben segíteni? :frowning:

Sziasztok!





az lenne a kérdésem, hogy az megoldható, hogy az oldalsávba, egy widgetbe csak a szavazás állását tegyem ki - ami persze mindig az aktuális állást mutatná?











A gondom, hogy úgy szeretném megoldani a szavazást, hogy megadják a mail címüket, hogy tudjak a szavazók között ajándékot osztani - de nem nagyon tiszta, hogy miként lehet ide-oda beszúrni a szavazást vagy az állást. Elolvastam a short code-okat, de ah beszúrtam a


Code:

[poll id="2" type="result"]


kódot, csak kiírja a szöveges widgetem :S





Egyébként most úgy oldottam meg, hogy csak regisztrált felhasználók szavazhatnak és kész.





Ha van valakinek jó - esetleg ennél jobb megoldása akk pls írja meg





Köszönöm

Szöveges widgetbe így tudsz tenni shortcodeot: http://efrud.eu/rovidkod-szoveges-widgetbe/

LOL Efrud, már teli van a Google Bookmarks oldalam a te weblapod cikkeivel :smiley:

Efrud oldala egy aranybánya :slight_smile:

tényleg az! köszönöm szépen :slight_smile:

Azt még meg tudjátok mondani, hogy hol lehet magyarosítani a feliratokat? pl “Vote” meg “View results”? próbáltam a php-fájlokban átírogatni, de nem sikerült, sőt el is rontottam vmit:S





volt valaki, akinek sikerült megoldani ezt? magyar már egyébként, fent van a nyelvi fájl.











köszönöm

Ezt a .pot fájl szerkesztésével érheted el, ha lefordítod a bővítményt.

Ja igen, ez az a file, amit a poEdittel tudok piszkálni, igaz? Megpróbálom





köszönöm!

jól csinálom, ha .pot file-ban, notepad++al töltögetem a


Code:

#: polls-add.php:36

#: polls-add.php:111

#: polls-add.php:178

#: wp-polls.php:64

#: wp-polls.php:309

msgid "Add Poll"

msgstr ""


részeknél a msgstr "ide írom a magyart"? mert eddig nem műxik...pedig kitöltöttem már több helyen is :S

De miért a notepad+±al piszkálod? Te magad is írtad, hogy poEdit erre van kitalálva.





Egyébként így kéne működnie, csak a mentéseknél nagyon figyelj a karakterkódolásra, mert a notepad++, ha nincs megfelelően konfigurálva, szeret midnenféle más kódolásba menteni.

lehet valamit elbénáztam, de poedittel nem tudtam megnyitni a .pot filet :S rákatt a megnyitásra és nem látja :S

Azt írja, hogy


Quote:

Failed to convert file xy to Unicode








Ez lenne az első fordításom és nem értem a dolgot :S ah olvasgattam a fórumot, ha .mo file rendben van akk magyarnak kéne lennie - és nekem az adminban magyar a wp-polls. csak a honlapon vannak angol szövegek, amiket sztem megtaláltam a .mo file-ban lefordítva, ami már ugye fent van a wp-polls mappájában meg a wp-content/plugins mappában is, de mégsem magyar a honlapon a "vote" meg a "view results"





Tehát nem értem a dolgot :S

Az fura, akkor pedig magyarnak kéne lennie.





A poEdit-tel kapcsolatban: nézd meg a beállításoknál a CR/LF konverzó résznél, hogy a sorzárás típusa mire van állítva, mert lehet, hogy ott van valami elállítva. Talán az a legszerencsésebb, ha beállítod, hogy ne változtasson a fájl jelenlegi formátumán.





Viszont, ha ott magyar, meg az adminon is, akkor valami utána írja felül. Nem lehet, hogy a widget-be illesztéskor marad benn valami angol szöveg?

ugye ezt szúrom be a widgetbe. ez ugye angol, nade akk is…



Code:

[poll id="2" type="result"]





próbáltam újra generálni a .mo-t a .po alapján, de semmi. sztem hagyom :S nem értek hozzá annyira, hogy ezt megoldjam - sztem működnie kéne így, de mégsem. vki okosabb kell nálam

Sziasztok!

















Működik ez a bővítmény nektek WP3.0 alatt? :frowning:











Már egy pár órája játszadozom vele, de nekem nem megy rendesen. Azt csinálja, hogy miután létrehoztam a szavazást, és külön postba beraktam a szavazás id számát, majd betöltöm a honlapot, akkor mutatja a szavazást csak épp furán:










  1. nem lehet szavazni, mert már eleve az eredemény csíkot mutatja meg a %-ot meg a szavazatok számát




  2. nem is azt mutatja amit kell Pl. még nem szavazott senki, de ugyanakkor meg azt mutatja hogy az egyik lehetőségnél már történt egy szavazat, és az 100%-os :frowning:

lépjél fel a honlapodra egy másik böngészővel, de nem adminként, hanem csak mint egy internetcsavargó. Akkor is azt látod, amit leírtál?