Wp-Polls

Köszönöm mano!! Igy tényleg nagyon egyszerű volt átírni a szöveget! :slight_smile:

Azt hiszem, mano személyében, máris szereztél plusz egy törzsvendéget a babasdolgok.com-ra Réka! :stuck_out_tongue: De viccet félre téve, aranyos oldal, sok sikert hozzá! :slight_smile:

Sziasztok,











S.o.S help needed











Wp-polls-os problémám, hogy hiába állítottam be a “poll options”-ben az “allow to vote”-ot “guestre”, sajnos a regisztráció nélküli látogatóknak továbbra se engedi a szavazást.











A gyors segítséget előre is köszönöm.

alapbol ip-re es cookie-ra is szur, ugyhogy erdemes azt az opciot kikapcsolni, ha sajat geprol nezegeted mind2 modban

Üdv!











Feltettem a 2.50-et a 2.9.1-es WP-mre és nem akar működni. Gyakorlatilag semmit nem reagál, hiába kattintok. Beállítottam, hogy az archívum linkje jelenjen meg, de csak egy #pollsarchiv van linkként.





Olyan mintha a scriptek nem töltődnének be, de a css-e betölt…











http://www.vizipipadohany.com/toplista/szavazz-kedvenc-dohanyodra/ - Itt próbálom beüzemelni.

Kattints egyet a közvetlen linkeken a Beállításoknál.


'Török wrote on '2009-02-28:




pont azert nem mukodik mert 2 helyen is van, ez mar regi hibaja





Ha csak a kezdőlapra teszem ki, akkor 1 helyen jelenik meg az oldalsávban, de akkor sem hajlandó működni. :(

Sziasztok!





Én a 2.50 WP-Poll-t akartam használni 2.9.1-es wp-n, de a szavazás oldalsávba beszúrása után szétesik a sablon, ami előtt lenyíló menü volt az mindegyik lenyitottan jelenik meg…ez a sablon hibája vagy az, hogy az új wp-re még nem futnak rendesen? Hasonló probléma volt egy időjárásos pluginnal is, de az már bekapcsolásnál szétesést produkált. Előre is köszi a segítséget.

valószínűleg valamelyik tag nincs lezárva… ColorZilla&Firebug

Sablon hiba vagy plugin hiba(ák) lesz?

Sablon hiba vagy plugin hiba(ák) lesz.





:slight_smile:

Nos először is , amit én csinálnék , ha nem tudom ,hogy a sablon vagy a plugin(esetleg pluginok,mert lehet összeakadt valamelyikkel)





Megnézem a default témán(hogy ott is csinálja-e).





Egyesével kikapcsolom a többi plugint.





Ezekből 'mélyreható' következtetéseket szűrök le.





:wink:

A default témánál simán ment, sőt egy ingyenes tárhelyen is ment már ezzel a sablonnal, viszont az még 2.8.4-es wp volt, a fizetős tárhelyemre pedig meg már a 2.9.1-et tettem fel.





Amúgy megpróbáltam másik kettőt, az egyiktől szintén hasonló hibákat produkált, a harmadik (Flashpoll.1.1) az meg sajnos az oldalsávba illesztéskor nem adott semmi beállítási opciót, az oldalon így egy hibaüzenet jelent meg a widget helyén. :frowning:





A wp új verziója lesz a ludas???

A 2.9.1-es WP-n, default témával(aszondod) ment.





Akkor (szerintem) a sablonod nem jó,





mint hgrg irta előbb:





" valószínűleg valamelyik tag nincs lezárva… ColorZilla&Firebug "





:slight_smile:

Váltottam polldaddy-re, az legalább megy a maga maceráival :frowning:

2.8.4-gyel még nem a WP-Polls 2.50 ment, hanem az előző verziója. A bővítmény megy, ez inkább sablon (vagy ahogyan hgrg mondja) szerkesztési hiba.


'Farkas wrote on '2010-02-05:




2.8.4-gyel még nem a WP-Polls 2.50 ment, hanem az előző verziója. A bővítmény megy, ez inkább sablon (vagy ahogyan hgrg mondja) szerkesztési hiba.





Van valami orvoslási lehetőség, hogy minden sablonon működjön?

Egy plugint(gondolom) a sablonhoz(amit használsz) alakítani lehet(kinézet pl.),





DE (gondolom) az összes sablont, a pluginhoz nem





és a plugint(gondolom), az összes sablonhoz se.





(hacsak nem te írsz minden sablont)





:slight_smile:

Az összeshez kicsi az esélye, hogy lehessen. Azonban én csak a sajátomon szeretném elsődlegesen látni, hogy működik.





http://www.vizipipadohany.com/toplista/ - Itt szeretnék egy toplistát összehozni a közkedvelt ízekből és márkákból. Azonban nem akar működni ez a fránya wp-polls 2.50 és ezt szeretném én működésre bírni.











Vagy van valakinek valami ötlete, hogy miként csinálhatnék hasonló toplistát?


'syska' wrote on '2010-02-06:




Van valami orvoslási lehetőség, hogy minden sablonon működjön?





majd:


"... Azonban én csak a sajátomon szeretném elsődlegesen látni, hogy működik. ... "


Akkor ezek szerint te azt szeretnéd, ha a sablonodon működne?


Ahhoz sajnos nem értek.:( (Asse tom mijen sablonod van)


De legalább mostmár tudod mit szeretnél.:)