Wp-Polls

Ahh, köszi!











Még valami:





Hogyan tudnám azt megvalósítani, hogy van egy helyen az aktuális, legfrisebb szavazás és alatta egy másik random szavazás, ami más widget-el van betéve.











Tehát 1 szavazás manuálisan (legújabb szavazás) és 1 random szavazás widget formájában.





A widget-eset be is teszi, azonban a másiknál hiába hagyom üresen az id számot, magától random szavazást jelenít meg ott is. :S





Az id számot meg nem akarom szavazásonként átírni. :frowning:

Ötlet valakitől? :frowning:

Van esetleg a WP-Polls 2.40-nek magyar nyelvű fordítása?


FaBRiK wrote:

Van esetleg a WP-Polls 2.40-nek magyar nyelvű fordítása?





Kereső használata megadj a választ. Van téma ahol 3-4x is előbukkant ez, plug in fordítások témában talán, ha jól emlékeszek...:rolleyes:

Természetesen kérdés előtt kerestem (13 éves netes tapasztalattal ezt a hibát már nem követem el). De a legfrissebb amire leltem, az 2.3-as volt.



syska wrote:



FaBRiK wrote:

Van esetleg a WP-Polls 2.40-nek magyar nyelvű fordítása?





Kereső használata megadj a választ. Van téma ahol 3-4x is előbukkant ez, plug in fordítások témában talán, ha jól emlékeszek...:rolleyes:

http://wpmagazin.net/wp-polls-szavazas-bovitmeny

Szia!











Köszi szépen! Bisztosen én vagyok a béna, de itt nem látok linket a magyar fordításhoz.

szerintem meglinkelte a seo smart link automatikusan vagy nem tom. Majd javítja statisztika elemző barátunk. :slight_smile:

A linkkel semmi baj, az szépen működik, csak a letöltendő állomány szívódott fel valahova. :slight_smile: :slight_smile:











Meg fogom nézni, merre kószált el. Az gyanús, hogy az én gépemen sem találom… :frowning:

Köszi előre is! :slight_smile:









Farkas Győző wrote:

A linkkel semmi baj, az szépen működik, csak a letöltendő állomány szívódott fel valahova. :) :)





Meg fogom nézni, merre kószált el. Az gyanús, hogy az én gépemen sem találom... :(

akinek olyan baja volt, hogy egymás mellé rakja a válaszokat, felhívom figyelmét hogy a bibi nálam itt volt:











Voting Form Body:




Code:



[*]

%POLL_ANSWER%





Egyszerűen erre változtattam meg:


Code:



[*]

%POLL_ANSWER%








Magyarul beraktam egy sortörést, egyszerű mezei, parasztos módszer. DE nálam működik.

Hogyan lehet a widgetbe két db szavazóűrlapot elhelyezni ?

Kézzel írd bele a sidebar-ba a másodikat, mert annak külön elérési utat, azaz azonosítót kell adnod, a Poll Adminjában meg ugyebár csak egyet lehet…

Tiszteletem! Kérdésem, hohy 2.8 -as WP-hez van -e már ilyen szavazás plugin?

nincs. azért “plugin”, mert külön kell telepíteni! :wink:

:slight_smile: Azt tudom, hogy azért plugin mert bővítmény. Igaz, a kérdés félreérthető volt. Azt szeretném tudni, hogy a 2.8-as verzióhoz (nekem az van), van-e kompatibilis szavazás plugin, amit feltehetek. Vagy jó a régi is? Kösz előre is!

Igen, jó a “régi” is, de inkább a legújabb verziót használd! :wink:

pff, nekem nem megy a szavazás 2.8 alatt.

Telepítettem a wp-polls bővítményt, magyar fordítással. Minden működik rendben, de szeretném átírni a szavazó gombot. pl. szavazás-ra és a view results szöveget is magyarra. irta Syska, hogy nem mindent lehetett megoldani a fordításban. Fapadosan beleírva a fájlokba szeretném lefordítani, de nem tudom melyik fájlban keressem, átnéztem mindet, de nem igazodok ki rajta. A sablon fordítással már megbirkóztam, de ez nem megy… :frowning:

Nem fájlokban kell. A wp pollsnak komplett admin felülete van.





Keresd a Poll Templates menüt, az alatt minden átírható magyarra!





De arra majd ügyelj, hogy a %szövegeket% (azaz a százalékjel között lévő részeket) ne módosítsd! :wink: