WordPress póló

Szóval van lehetőségem és erőforrásom pólókat készíteni.





Őszintén nem nagyon szoktam bíbelődni vele, mert sok a macera, de ha a közösség vevő rá akkor szívesen legyártok jó párat azoknak akik igényt tartanak rá.











Sajnos 1-2 darabbal nem éri meg foglalkozni, így ha összegyűlik legalább 10-15 megrendelés akkor egyben elkészíteném őket.











Részletek ebben a témában, ha bármi kérdés van hajrá!











Jah az ár 2500 HUF/darab, ez elég baráti reményeim szerint. (=











[attachment=35:wordpress.jpg]

Köszönöm szépen ,de





-Van pólóm





-Azért,hogy mást réklámozzak még én fizessek?





(kérem a következőt)





Azért jó az ötlet :wink:

Csak pozitívan baro :slight_smile:











+1 XL -es nekem jöhet :slight_smile: De ha szeretnéd, akkor kiteszek erről egy hírt a nyitólapra. :character0071:

baro ezért van ott az a bűvös HA … :slight_smile:

mano vevő lenne rá.











akármelyikre a fentiek közül, de ha már ilyenbe fogsz /fogunk/, nem lehetne kiemelni hogy a hazai közösségről van szó, nem csak úgy általánosságban?











baroteam te meg (megint?) nem gondolkozol: mivel te is használod, nem MÁST reklámozol! Egyébként kétlem, hogy ne lenne olyan pólód, amin egy pipa van, vagy egy ugró állat, esetleg három csík! :stuck_out_tongue:

“Egyébként kétlem, hogy ne lenne olyan pólód, amin egy pipa van, vagy egy ugró állat, esetleg három csík!”





Nincs :stuck_out_tongue:

Szolnokon biztos nincs pláza! :slight_smile:











Hát így jártam. De a jin jangot miért reklámozod?

Tisztelt HGRG!(jól írom?)











Azért mert te 2006-12-29.-én csatlakoztál még nem kéne lenézni a “frissebbet”.





Az a bűvös ’ HA ’ (ha a szövegértésemmel nincs nagyobb baj), nem arra vonatkozott.





És különbenis tessék tiszteletben tartani mások véleményét.:wink:











MANO











Igen én. :stuck_out_tongue: (tessék bannolni v. törölni ha nem tetszik)

DE VAn.bebee





Csak Én debreceni vok :stuck_out_tongue:

A Jin-Jang nem egy megfogható vmi.pl.





És nem kell neki reklám PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

baroteam legyszives fogd vissza magad, vagy menj a gumiszobaba (amugyis unom mar a semmit mondo hozzaszolasaidat mas topikokban is)











mano: de oda lehet bigyeszteni egy .hu -t vagy alairni hogy magyarorszag, az mar izles kerdese, minden megoldhato

Zoli!











Ha van 3XL-es, vagy 4XL-es méretben, és nem fekete, barna, vagy zöld a szín, akkor 2-re lennék vevő. Legjobban a fehér, vagy a napsárga színek a pólós kedvenceim. WordPress Magyarország verzióra (jobb felső ábra, a vonal alatt a Magyarország felirat) áhítoznék.











És köszi, jó ötlet, klassz felajánlás.

baroteam!











Te ittál, vagy simán kötözködsz mindenkivel? Szétültetlek fiam! :slight_smile: :slight_smile:

Győző a szétültetés brutális dolog… már általános iskolában is: szegény gyerek ettől szenved. csak rámutatnak és > Szétültetlek! Láncfűrésszel??! smile.gifsmile.gif

Nem rossz ötlet :slight_smile: Még töröm a bucim, hogy melyik lenne jó :slight_smile: (Zoli, pólótípust is válogathatunk?:smiley: Vagy csak a sima O-nyakú van?:smiley: [csak genyózásból, ne vedd komolyan :slight_smile: ] )

Engem is érdekelne a póló. Reméljük, 3 mosás után nem tünik el róla a WordPress logó.


'baroteam' wrote on '2009-11-09:




Igen én. :P (tessék bannolni v. törölni ha nem tetszik)








Ahogy óhajtod, megvolt. A WP fórum egy nyugis közösség, szeretnénk, ha így is maradna.

1db póló nekem is biztosan jöhetne :slight_smile:

ilyen polom van raktaron: http://www.fruitoftheloom.co.uk/Imprint2009/en/tees.html#products_mens_tees/61-036-0





meg akad meg par noi is ( http://www.fruitoftheloom.co.uk/Imprint2009/en/ladies.html#products_ladies/61-046-0 )











a szinek sajnos korlatozottak egyenlore: feher, fekete, kek, piros, (narancs csak noiben)





az hogy melyik meretbol mi a valasztek az erosen valtozo (Gyozo a papirom szerint van egy kek 3XL-es is)











a fentebb emlitett arhoz meg valami postakoltsegszerut azert szamoljatok hozza, mert elegge sokfele van mindenki











a nyomat flokkolassal keszul errol itt ertekeztem regebben: http://polok.blog.hu/2008/04/14/flokkolas_1





megjegyzem tapasztalatom szerint a polo hamarabb kopik el, mint a felvitt minta…











akit tenylegesen erdekel akkor a dolog, az jelezzen PÜ-ben es amint megvan a legalabb 10 polo akkor azonnal el is keszitem

XXL-es van?:))