WordPress póló

nincs xxl-es sajnos

Fehérneműben nincs? Valami dögös tanga az asszonynak… - ja, az nem jó, hiszen GPL liszensz… :smiley:

Hitetlen,az “Oszd meg” részére gondolsz a GPL-nek?:smiley: Nem az asszony tartozik alá…bár a használt tanga…khm…ne menjünk bele :smiley: Amúgy meg…a mai tangákra hova férne fel? :smiley: Meg ennyire szerintem még Laci se WP-térítő,hogy pl wordpress logós boxerban rohangásszon :smiley:

Én WP-logó tetkót szeretnék - alatta meg egy Hostgator felirattal :smiley:

izééé ezeket én ajánlottam neked hitetlen, akkor nem inkább a Laci feliratot kéne nyomatni??? :jumping0045:

Laci: komolyan örülnél neki, ha mondjuk Hitetlen barátunk a bal farpofájára rátetoválná a nevedet? :smiley:

homlokomra :lol:


'Török wrote on '2009-11-08:




Szóval van lehetőségem és erőforrásom pólókat készíteni.


....


Jah az ár 2500 HUF/darab, ez elég baráti reményeim szerint. (=





[attachment=35:wordpress.jpg]





Nagyon jó. Én 2 db.-t vennék. Egy M-eset fehér, és egyet fekete színben. :).

'Balou' wrote on '2009-11-10:




Laci: komolyan örülnél neki, ha mondjuk Hitetlen barátunk a bal farpofájára rátetoválná a nevedet? :D








Tüzesvassal a seggére egy nagy wp logo-t :)

Mennyi megrendelés volt Zoli? :slight_smile: ha nem lesz meg szólj, még van pár módszer a tarsolyomban.

kerek mindenkit, hogy aki ker polot az emilben, vagy privat uziben is irja meg hogy milyen szin, meret kellene, melyik fajta poloverzioval





igy tudok majd mindenkivel kulon is egyeztetni ha szukseges (pl szallitas)

eddig hivatalosan 2 polora jott megkereses

Győzőhöz csatlakozom, van nagy méretben? :unsure:

Lesz/lett ebből valami? :slight_smile: Én továbbra is igényt tartok a pólóra.

ez a polós ötlet nagyon jó. :slight_smile: nekem az M-es póló passzolna rám. :slight_smile:

keves volt a jelentkezo, de dolgozok egy masik megoldason, hamarosan lesz polo (=

:rolleyes: tök jó!

Ha lesz xxxl-es, akkor én is kérek :smiley: