WordPress 3.3

Mi lenne, ha először megpróbálnád adminban frissíteni, akkor 1 kattintással tenné a rendszer magától amit kell. :slight_smile:

Azt olvastam, hogy könyvtár attribútumokat kellene állítgatnom, és nem tudom mit, ezért gondoltam a kézire. Pluginokat eddig frissítette automatikusan, mikor kellett, akkor próbáljam meg, hátha a wp-t is frissíti?





Illetve nem tudom, hogy automatikus frissítés előtt is ki kell kapcsolni minden plugint?

ott van ilyenkor az Adminban, hogy frissités egy kattintással. nekem mindig bejött. :slight_smile:

Helló! Egy baj van a wordpressel, ezzel a problémával mostanában szembesültem. A maximális fájl, amit feltölthetünk az oldalra az 128MB, ez elég karcsú ha lokálba szertnénk nagyobb méretű videókat feltölteni…:S Bár lehet, hogy ezt valahol lehet módosítani, de hogy hol? Én eddig nem találtam meg a módot… Amúgy nem igazán értem ezt a dolgok, miért kell egyáltalán korlátozni? Azt még megérteném, ha mondjuk a júzer szintjén lenne ez akorlátozás, de az oldaL tulajdonosának miért kell kompromisszumot kötnie? Vagy csak én nem néztem jól körül és valahol beállítható ez az érték? :slight_smile:


'Dreamelf' wrote:




Helló! Egy baj van a wordpressel, ezzel a problémával mostanában szembesültem. A maximális fájl, amit feltölthetünk az oldalra az 128MB, ez elég karcsú ha lokálba szertnénk nagyobb méretű videókat feltölteni..:S Bár lehet, hogy ezt valahol lehet módosítani, de hogy hol? Én eddig nem találtam meg a módot.. Amúgy nem igazán értem ezt a dolgok, miért kell egyáltalán korlátozni? Azt még megérteném, ha mondjuk a júzer szintjén lenne ez akorlátozás, de az oldaL tulajdonosának miért kell kompromisszumot kötnie? Vagy csak én nem néztem jól körül és valahol beállítható ez az érték? :)





Használj FTP-t vagy módosítsd a max feltölthető méretet.


Ez hátha segít.


http://wordpressapi.com/2011/01/31/increasing-upload-file-size-limit-wordpress-media-library/

'Crox' wrote:




Használj FTP-t vagy módosítsd a max feltölthető méretet.


Ez hátha segít.


http://wordpressapi....-media-library/





AZ FTP a macerás ha több szerkesztő is van. de a második megoldás az remek. Köszönöm a segítséget..

'Dreamelf' wrote:




AZ FTP a macerás ha több szerkesztő is van. de a második megoldás az remek. Köszönöm a segítséget..





Igen ebben igazad van. Szívesen...