WordPress 2.9.2

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) WordPress 2.9.2 című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: WordPress 2.9.2]

Veszélyes - egyre gyorsabbak vagytok :DDDD Köszönet érte!

Thx a hírt és a gyorsaságot. :slight_smile:

Köszi az infót!

Mint a villám, olyanok vagytok, és most nem a cikk-cakkra gondoltam! :slight_smile:

@Szűcs Ádám: igen, időnként lecsapnak :slight_smile:

Köszönjük a javítást, már fel is röppent.

Ürülök, hogy elérhető már a 2.9.2. Lehetne, hogy a letöltések oldalon is az legyen letölthető, ne a 2.9.1?

Szia
elnézést kérek, javítottam a linket a legfrissebb verzióra.

Bár a letöltés oldalról eddig is elérhető volt a legutóbbi kiadás a “További letöltési lehetőségek” részen bellül az “Aktuális verzió” linkre kattintással :slight_smile:

Köszi. Ilyen gyors reagálásra nem számítottam. :slight_smile:

Ezért volt olyan furcsa, hogy telepítettem, és kiírtam, hogy frissítsek 2.9.2. - re! :smiley:

Persze, titokban így növeljük a letöltési számainkat:P
:D:D:D

Tényleg, van nyilvános counteretek, mint a .org-on? És nem nyilvános? Mennyinél van a magyar 2.9?

Anno létezett nyelvenkénti, sőt nyelv/kiadásban statisztika, de kb 2 hónapja ezt központilag megszüntették, amit nem értek.

Mivel a központi hu.wordpress.org oldalunkra mutatnak a letöltési linkek, így nekünk sincsenek közelebbi információink :slight_smile:

Azért a kattintásokat (=letöltés) mérhetnétek! :slight_smile: Kíváncsi lennék, hogy mennyien töltötték le.

Mivel a hu.wordpress.org kódjához nem, csak a tartalmához férünk hozzá, így technikailag nem megoldható, hogy tudjuk mérni a letöltéseket.

Aki a http://word-press.hu/letoltes/ oldalon rákattint a “WordPress 2.9.2 magyar telepítő letöltése .zip” linkre, letölti a zippet. Azaz ha méred a klikkek számát, akkor tudod, hogy mennyien töltötték le a csomagot. A klikk még itt történik, nem a központi oldalon, tehát ezt van lehetőségetek mérni. Ez technikailag lehetséges, csináltam már ilyet.

Való igaz, viszont, sokan a wordpress.org főoldaláról találnak rá a magyar nyelvű letöltésre, mert ott felajánlja az oldal, hogy “WordPress is also available in Magyar”.

És a letöltések nagy része szerintem onnét érkezik.

Igaz. Akkor helyesbítek:

A Tőletek érkező letöltéseket lehetne mérni. Mondjuk így már nem is biztos, hogy érdemes. Sose tudod meg, hogy az innen kezdeményezett letöltések hány %-át adják az összesnek.

Nem lehet a központnak felvetni, hogy a központi counter oldalon legyen egy térkép, mint az Analyticsben?

Mondom, volt ilyen, hogy nyelvenként és verziónként volt pontos központi kimutatás. De ez pár hónapja valamiért megszűnt :frowning:

Igaz, tényleg írtad! :slight_smile: És emlékszel számokra a régebbi verzióból?

Telepítettem a legújabb wp-t. A szerkesztésnél a vizuális megjelenítésnél nem lehet sok funkciót kiválasztani. Pl. betű szín, méret.