Új oldal a családban: WPM.hu “És ez is WordPress!"

Leállítottam a beküldő oldalt, mivel elérte a tervezett mennyiséget a beküldések száma! :slight_smile: Folyt.köv. szeptember 1-én!

Mindenképpen minőségi gyűjtemény legyen, tehát nézzetek rá az oldalra, hogy biztosan a gyűjteménybe illik-e.











Anno a gportal-időszakban a lap.hu oldalaimra szinte mindenki gportal oldalakat ajánlott ugyan azzal a kinézettel, másolt tartalommal… tehát jó szűréssel tényleg minőségi legyen :slight_smile:

Szeritem ezekkel a dolgokkal tisztában vannak, nem kell erre külön felhívni a figyelmüket… :wink:

Oda fogunk figyelni, ez természetes! :wink:

Ejj, erről bizony lemaradtam, pedig a DJ-vel és zenei Producerekkel foglalkozó oldalak száma igen kevés. Az enyém pedig erősen egyedülálló és főleg tudásbázisban hiánypótló… :slight_smile:





Kérem, a ZSŰRI gondolja át jelentkezésem! :slight_smile:





http://www.producerdj.hu

Szept. 1-én indul a hivatalos beküldés. Akkor be tudod küldeni ezt is

Röpke vélemény, hogy nagyon tetszik a kezdeményezés. Csak ámulok bámulok néha, amikor egy oldal forráskódját lekérem - nem mintha lopkodnám a kód/css részleteket :stuck_out_tongue: - meglepődve tapasztalom hogy WP alapú :slight_smile:

A WordPress könnyedségéből adódóan valóban csak a fantázia szab határokat:





Például nem olyan régen találkoztam ezzel az oldallal: [font=helvetica, arial, sans-serif:5kb7916i]http://menyasszonyiruhaszalon.eu[/font:5kb7916i]











Ebből készült:





http://themes.themep…ce.com/village/











Jó ötlet, jó kivitelezés ( gondolom, remélem fillérekből ). Gyakorlatilag - amennyiben van rá 1-2 napunk - gyönyörű oldalakat lehet készíteni 5-10e ft-ból maximum. (grafikára értem) Ez a szép a WP-ben! :slight_smile:











Pont ez a célja az új oldalunknak, tágítjuk a fantáziát! :slight_smile:

Láttyátuk feleim szümtükkel, milyen jó, hogy ha egy ilyen oldalt csak bemutatni kell(ene) a nagyközönség előtt, nem pedig pontozni, véleményezni, hiszen a gyanútlan látogató csak azt venné észre, hogy Zap veszettül nyomja rá a negatívokat, pedig milyen szép is, és ha ilyen szép, emellett jön a negatív, akkor vagy Zap hülye, vagy a WP. Alapesetben Zap, de mivan, ha a WP? - teheti akár egy-két ember fel ezt a kérdést, és mint tudjuk, hosszú az út a mennybemenetelig, de csak egy pillanat kell a pokolhoz. :wink:











Szóval, iOS 5.1.1 / Safari / Opera 7.0.3 alatt kuka a cucc, és még pont jó, ha az ember gyermeke eltűnik onnan, mert ha ebben az adatforgalom korlátos mobil világban betalál IDE, akkor csak azt veszi észre, hogy szól valami zene, de eközben a Leányálom.mp4 nevezetű vimeo-s cucc töltődik be a háttérben, a maga 8,98 megájával…





Szupi… Emellett a készítő kreativitása - bár csak bőrözött - elismerést érdemel, mert hangulatosan letisztult, technikailag viszont (főleg akkor, ha ezt pénzért csinálta) elmehet a francba… :wink:

Mindenki aggódik, nem kell aggódni, aki régóta itt van tudja, profi kezekben van a magyar wp. ezen a helyen.

sziasztok, nyelvi megkötés van?

annyiban igen, hogy vagy




  • egynyelvű, magyar vagy




  • többnyelvű, és a vezérnyelv magyar,vagy




  • többnyelvű. és a magyar a kiemelt nyelvek között van.











    Az utolsó esetnél nem számít kiemelt nyelvnek az, amikor van egy Magyar vagy Hungarian menüpont(-szerűség) és a tartalmat a Google Fordító szolgáltatja.





    Akkor számít ebből a szempontból kiemelt nyelvnek, ha az a WPML-lel, vagy más hasonló bővítménnyel van megoldva, illetve külön subdomain-je van, vagy külön alkönyvtára a magyar nyelvi tartalomnak (már azon túl, ha 100%-os magyar nyelvi fájllal van megoldva a fordítás).











    Gondolom érthető és megérthető az, hogy a WordPress Magyarország kíván teret adni ilyen katalógusnak, akkor legyen magyar nyelvű az, amit bemutatunk.

Most látom, hogy a nevem alatt ott van - Figyelmeztetési státusz - … mi ez, mért kell engem figyelmeztetni és mire?


'zsilett' wrote:




Most látom, hogy a nevem alatt ott van - Figyelmeztetési státusz - ... mi ez, mért kell engem figyelmeztetni és mire?








Fordítási hiba. (újabb)

Laza, nem kell a feszültséget emelni, nem vagy te transzformátor :slight_smile: … egyébként én is erre gondoltam, de rákattintva: [font=helvetica, arial, sans-serif:3hv4wwho][background=rgb(246, 248, 250)]Nincs megjeleníthető figyelmeztetés- [/background][/font:3hv4wwho]





[background=rgb(246, 248, 250)][font=“helvetica, arial, sans-serif”]Tehát valóban ez egy fordítási hiba, valszeg már azért is, mert nem emlékszem elkövető lettem volna, amitől még nem biztos, hogy nem vagyok az :slight_smile: [/font][/background]


'Farkas wrote:




annyiban igen, hogy vagy


- egynyelvű, magyar vagy


- többnyelvű, és a vezérnyelv magyar,vagy


- többnyelvű. és a magyar a kiemelt nyelvek között van.


...








ha rákukkantasz az oldalamra látod miért kérdeztem :) a látogatóim 70%-a külföldi, nincs magyar nyelv, viszont a download gombot a magyar is megérti ;)





ezek szerint akkor nem nevezhetek? :(

Szerencsére, nem én fogok ebben a kérdésben dönteni. :slight_smile:











Személy szerint én azt mondom, ha megkérdeznek, hogy nevezzél csak, hiszen rengeteg munkád van benne, mint wp oldal érdemes is lenne bemutatni. Ugyanakkor a katalógus tekintetében én, a magam részéről, nemmel szavaznék - alapvetően két ok miatt:




  • az én elgondolásaim szerinti nyelvi kritériumnak nem felel meg,




  • az a bizonyos download valóban érthető, de áttételesen illegális tartalom-letöltésre irányul, a szerzői jogok megsértése kerekedhet belőle

'Patai wrote:




Szept. 1-én indul a hivatalos beküldés. Akkor be tudod küldeni ezt is








Sajna ezt most nem értem. Koora reggel van ;) Aki már beküldte az oldalát, annak üjra kell küldenie? :)

:slight_smile: Erre még nem merek válaszolni. Sok új dolgot vezettünk be azóta és lehet, hogy több infóra lesz szükség.

Most akkor lehet beküldeni weblapot, vagy még mindig helyben járás van.