Új oldal a családban: WPM.hu “És ez is WordPress!"

Sziasztok!











A beküldött oldal leírásának pontosan miről kell szólnia?











Úgy értem, hogy most technikai szemszögből kell leírni, pl hogyan készült az oldal, vagy magáról az oldal témájáról írjak pár mondatot? (a kettő nagyon eltér egymástól). Normál katalógus esetén ugye az oldalról szoktam írni, de most megzavarodtam hirtelen. Mert itt a Wp-n van a hangsúly (?), hogy akkor abban készült, ezért nem tudom hirtelen, miről is szóljon inkább, vagy mit vártok.











Köszi!











András

Magáról az oldalról.

Szia “Földi”!











Mivelhogy magam is dunakeszi lakos vagyok. Nem vagyok profi wordpresses, de szeretek vele legózni. Asszem sikerült kitörölni innen mindent, úgyhogy a beküldés mező is ment a levesbe. Mindjárt megnézem, hogy kell.





Üdvözlet a világ másik végéről!

Helló!

















Az még belefér ha egy oldal csak egy MLM cég katalógusait gyűjti egy csokorba és semmi több?

















Köszi.

Előre nehéz megmondani; kétesélyes. Azaz vagy igen, vagy nem. :slight_smile: :slight_smile:





Ha olyan a wp-megoldás és megjelenítés, akkor beleférhet.

Nem szeretném, ha bekerülne! Még a forex-en is gondolkodom! :slight_smile: Nem kívánok teret adni az emberek tömeges becsapásainak.

Hello! Meddig van a beküldési határidő? (Épp készülőfélben van az oldalam)

Nincs ilyen, később publikus oldal lesz ebből ( most készül ), folyamatosan lehet majd beküldeni.

Á, szuper. Akkor jó, nem kapkodunk, csak igényesen. :smiley: Köszönöm!

Üdvözlet!











Tegnap beküldtem a cuccot egy képpel. Amúgy lehet több shotot is küldeni?

Beküldtem én is, remélem, hogy jó lett a beküldés. Hol lehet majd a katalógust megtekinteni?





Szerintem jó az értékelés, az egész élet is csak egy verseny, ez nem baj szerintem.





Az építő kritikákat pedig szeretem, hiszen abból tanul az ember lánya:)





Köszi:





Andi

J.héten indul az új oldalunk, ahol publikáljuk a beküldött oldalakat.


'paperfellow' wrote:




Tegnap beküldtem a cuccot egy képpel. Amúgy lehet több shotot is küldeni?








Csak a legjobb fog megjelenni! :)

Beküldtem a web oldalt. Jó lett így a beküldés? Hol lehet majd a katalógust olvasni?





Szerintem egyébként jó ötlet az oldalak rangsorolása/értékelése, az élet úgyis csupa verseny.:slight_smile:





Az építő jellegű kritikákat pedig szeretem, abból tanul az ember lánya:)





Köszi:











Andi

Az új oldalt csak j.héten lehet megtekinteni, jelenleg fejlesztés alatt van. A te beküldésedet nem láttam, de biztosan jó lesz. :slight_smile:

Sziasztok!











Patai László: a beküldés tárgya saját szakmai blogom, amiről szinte azonnal látszik hogy alap wp, minimális módosítással. Így is beküldhető a katalógusba, vagy csak a teljesen átszabott, default wp-re nem hasonlító honlapok jöhetnek szóba?











A forexet pedig ne bántsd, ezen téma kapcsán is igaz a “lehet ezt korrektül is” szabály.











Köszönöm a választ!

Én nem bántom! Forexeztem én is, igen szép eredményekkel. :slight_smile:











Nincs korlátozás az oldalaknál, nyugodtan küldd be.

Na majd egyszer a közeljövőben megdos-oloma sok wp-s oldalammal a gyűjtőt. :slight_smile: Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle, remélem nem linkgyűjtemény szerűség lesz, hanem valóban a WP-t éltetőt.

Sziasztok, szia Laci, talán ez az első posztom, habár ahogy elnézem nem ma regisztráltam… az előbb küldtem be az egyik oldalam és máris lenne egy megjegyzésem (már ha lehet) a “leírás 3-4 mondat tökéletes” válaszodra.





Nem tudom kik és hányan fognak élni ezzel a - szerintem remek - lehetőséggel, de jobban járnál már most, ha ez a leírás mező pontosítva lenne. Én úgy vélem ezen a platformon nem a weboldal tartalmának leírása szükségeltetik, hanem hogy azt hogyan és milyen módon készítette el a megalkotója, hiszen valószínűleg ez fogja érdekelni itt a célközönséget, és ebből lehet tanulni.





Például én kitenném azt a mezőt is hogy felhasznált sablon neve - legfeljebb lesz aki odairja hogy egyedi fejlesztés. A 3-4 mondat pedig nagyon kevés. Tapasztalatból mondom (több portállal, hazai, nemzetközi és saját katalógussal is foglalkozom) hogy ha azt mondod 3 mondat, akkor 2-őt küld be, ha azt mondod 50 szó kell akkor 37-el próbálkoznak sokan. Tudom hogy ezek úgysem fognak megjelenni. de csak feleslegesen fogják rabolni az - amúgy is legdrágább - idődet…





Én inkább úgy mondanám, hogy “kellőképpen részletes magyarázat az oldalról”. Hiszen aki büszke arra hogy beküldje az oldalát, annak gondolom ez nem akadály, ráadásul ezzel máris kilőtted azokat a linképítő huszárokat, akik pusztán linkszerzésre használnák a lehetőséget. Szerintem jobb ennek elejét venni már most.





És én nem lennék rest kiirni a tartalmi irányelvekbe, hogy “ne küld be az 1 óra alatt ingyenes sablonra felhúzott önálló gondolat nélküli odalad” (bár ez igy lehet erősre sikeredett…)





Persze ha nem jól látom, csak szóljatok hogy ne pofázzak annyit smile.gif

A mostani beküldő oldal csak arra szolgál, hogy némi tartalmat szerezzünk a készülő oldalhoz. ( gyakorlatilag tesztelési célokat szolgál) Sokkal bővebben le lesz írva minden! A technikai leírást annyira nem erőltetném, hiszen az átlag felhasználót nem izgatja, hogy HTML5-e, vagy milyen css-ből gyúrták össze az oldalát. De mindenféleképpen ennek is helyet fogunk adni, hiszen van egy réteg akit érdekel.











Bele bele nézek a beküldésekbe és nagyon szuper leírásokat készítenek, szerintem színvonalas oldal lesz. :slight_smile: