Telepítés- segítségkérés

Sziasztok!











A következő a hibaüzenetem a wordpress install.php futtatásakor:











WordPress requires that your web server is running PHP. Your server does not have PHP installed, or PHP is turned off.











A szolgáltató azt írja: if you have just created new database it can take about 1 minute until phpMyadmin starts working!











Ez az egy perc már letelt, ugyanis 4-5 órája csináltam.





A wp-config.php-ból is kiszedtem a szemetet hex editorral, ahogy írtátok.





Így visszatöltöttem, bár akkor is ezt a hibát adta ki.





Csináltam már régebben WP telepítést, nem volt ilyen gondom.





A config fileban levő adataimat is többször átnéztem.





Az adataimnál azt írja: PHP version 5.2.*





Nem látom sehol, hogy nem lenne, vagy nem futna.





Public_html mappába töltöttem fel mindent, ahogy a szolgáltató megadta.

Hülyeséget kérdezek azért nincs válasz?





Letöröltem az egészet, feltettem újra és ismét ez a hibaüzenet.











PHP version 5.2.*





MySQL ver. 5.0.81-community











Rendszer követelmények











PHP verzió 4.3 vagy újabb.





MySQL verzió 4.1.2 vagy újabb.

Sziasztok,











lenne egy nagy problémám. Belépve a wordpress rendszerembe láttam, hogy van frissítés. Rákattintva fel is ajánlotta az automatikus frissítés lehetőségét. Miután ez lefutott már csak egy FATAL ERROR üzenetet kapok az oldalon.











Fatal error: Call to undefined method Arras_Widget_Tag_Cloud::WP_Widget_Tag_Cloud() in /usr/home/zepinhu1/public_html/navon.hu/wp-content/themes/arras/library/widgets.php on line 404











Egy ARRAS nevű téma van telepítve a rendszerre, lehet, hogy ez akad össze a 3.2.1 frissítéssel???











Mit kellene tennem, hogy legalább az előző, eddig működő állapot visszaálljon? Ha jól emlékszem 3.2 volt az előző verzió, de nem vagyok benne biztos.











Köszönöm előre is a segítségeket!











ZEPY

Sziasztok!











Már többször megpróbáltam a wp e-commerce plugint feltelepíteni és mindig ezt az üzenetet kapom











The uploaded file could not be moved to /home/content/73/7155973/html/wp-content/uploads/2011/07.











de hát a bővítménynek nem is ide kell kerülnie, nem?











Ha a kicsomagolt fájlt felmásolom ftp-n keresztül a tárhelyre a wp-content/plugins könyvtárba akkor működnie kell ugye?





Miért nem tudom telepíteni a szokásos módon???











Köszi előre is.





GZsuzsa

Sziasztok!





Van aki már tapasztalt hasonlót, és esetleg tudja mi a bibi?











Telepítettem a wordpresst, elvileg jól (ahogy már párszor csináltam). Az oldal meg is jelenik, viszont az admin felületet nem tölti be.





csak egy teljesen üres képernyő jelenik meg…











van valakinek ötlete?











köszi szépen!!

általában fehér képernyő = nincs meg egy file, vagy rossz a karakterkódolás, vagy sz@r egy plugin, ennek az utolsónak a gyors ellenőrzése: plugins mappa átnevezése…





illetve a core file-ok újra felrakása…

töröltem, és újra telepítettem az egészet… és még mindig ugyanaz a fehér képernyő jön be az admin helyett… :S mi lehet a hiba?

Az előtted hozzászóló hgrg felsorolt néhány hibalehetőséget, de én arra gyanakszom, hogy a wp-config.php nem megfelelő szerkesztése okozhatja a galibát.











Javaslom, hogy megint törölj le mindent. Adatbázist is, a .htacces (rejtett) fájlt is, és szaladj neki ezen leírás alapján újból: http://www.wordpress…ess-telepitese/

köszi a tippeket! megpróbálom még egyszer újból… bár már csináltam 5 honlapot wordpressel és ilyennel még nem találkoztam. de hátha tényleg valamit elrontottam most.

Sziasztok!











Frissítettem a wordpress 3.2.1-re a rendszert (bár ne tettem volna…) és ezt az üzenetet kaptam (azon túl, hogy nem érem el az oldalt…)











Fatal error: Call to undefined method Arras_Widget_Tag_Cloud::WP_Widget_Tag_Cloud() in /home/lucky88/public_html/wp-content/themes/arras-theme/library/widgets.php on line 328











Mi történhetett vagy mi a teendőm most? Az informatikához ilyen szinten hülye vagyok, ha valaki tud segíteni, akkor szájbarágósan tegye. Előre is nagyon köszönöm!!

Frissítetted a sablont is? Ugye nem? Mert kellene… :wink:











http://www.arrastheme.com/forums/topic7235-how-to-fix-a-hard-crash-after-updating-to-321.html

én letöröltem és telepítettem harmadszorra is az egész wordpresst, és még mindig ugyanazt csinálja :frowning: a telepítés ablak rendesen bejön, telepítem, utána az admin ablak is néha bejön, de ha belépek, az admin felület helyett egy tök fehér üres oldalt mutat… Mit csináljak még, hogy működjön? Köszönöm a tippeket előre is!

Valamit belebarkácsoltál a wp-config.php fájlba, vagy sérült feltöltés során valamelyik fájl.











Többet, látatlanban, nem tudunk mondani, mint ami már a topikban le van írva. Hol van a tárhelyed?

rendben, köszi azért a segítséget. próbálkozom még a törléssel, telepítéssel. hátha… Ultranet -nél van a tárhelyem, de nem hinném, hogy azzal van a gond, mert már van náluk 5 honlap, amit csináltam. azokkal nem volt baj.

Szia!





Segítség kellene… Fetettem egy friss WP az alábbi helyre egy havernak, de nem tudok belépni, ha gondolod nézd+ mit ír ki http://westonair.eu/ klikk a belépésre…





HELP PLEASE! smile.gif





Üdv.





Frenky

http://www.wordpress2you.com/2010/12/hogyan-javitsuk-a-wordpress-cannot-modify-header-hibat/


'polly' wrote on '2011-08-24:




rendben, köszi azért a segítséget. próbálkozom még a törléssel, telepítéssel. hátha.... Ultranet -nél van a tárhelyem, de nem hinném, hogy azzal van a gond, mert már van náluk 5 honlap, amit csináltam. azokkal nem volt baj.








Polly, sikerült megoldanod a problémad?


Én is az ultranetnél vagyok. Napok óta próbálok rájönni, hogy mi lehet a probléma. Mindent úgy csinálok, ahogy a telepítő írja, végig olvastam a fórumokat, mindent átnéztem, de üres képenyő vár, ha mindent helyesen írok be. Ha direkt elrontom a jelszót, akkor kiírja, hogy hiba van, de ha mindent jól csinálok, akkor üres fehér képernyő.


Olvastam itt, hogy már ezerszer leírták a probléma forrását, bár én ezeregyedik olvasásra sem találom. Nagyon elkeserít, mert ki akartam próbálni a WordPress-t is, és már a telepítésnél elakadok... :(


Ha Neked megvan a probléma oka, akkor kérlek írd meg, bízom benne, hogy sikerülhet...





Köszönettel: Peet





U.i: többször újra felmásoltam, nincsenek hibás file-ok...

Ahova felmásoltad a wp-t, abban a könyvtárban nincs véletlenül egy index.html vagy hasonló fájl?, vagy egy .htacces fájl, amit nem a wp hozott létre?











Bizonyos, hogy jó helyre töltötted fel? Ultranetet nem ismerem, de nincs egy public_html könyvtár? Abba kellene a fájlokat másolni, rögtön a gyökérkönyvtárba, nem egy wordpress könyvtárba (bár oda is lehet, csak akkor nem ott kell keresni :slight_smile:

Nagyon köszönöm a segítséged! .htaccess file nincsen, viszont a public_html könyvtáron belül van egy english könyvtáram, és abban szeretném, ha futna a rendszer. Próbáltam már a public_english könyvtárban is, ami a public_html mellett lenne, de ott sem működött. Milyen változtatásokat kell végeznem, ha az english könyvtár alatt szeretném futtatni?

Létre kell hozni ftp-vel a public_html könyvtárban egy english nevű alkönyvtárat, és abba telepíteni a wordpress-t. Ekkor úgy éred el, a netről, hogy











hxxp://www-domained.hu/english (xx helyett tt kerül)











Biztosan így szeretnéd?