Tárhelypark.hu

http://tarhelypark.hu/











Igencsak olcsó, ugyanakkor megbízható szolgáltató(számomra), egész jó csomagokkal, viszonteladói lehetőséggel.





cPanel, rengeteg szolgáltatás, a csomagokban csak a tárhely mérete korlátozott. Eddig még semmi problémám nem volt velük, segítőkész és gyors support.

Az árak tényleg nem rosszak 10Gb, korlatlan domainnel 13+FA igencsak csalogató.

hát, a viszonteladás jobb helyeken nem így működik! :wink:


'mano' wrote:




hát, a viszonteladás jobb helyeken nem így működik! ;)


ez alatt mit ertesz?

Szerintem arra, hogy a link mellé a szöveg kissé túlzóan marketinges lett. :wink:

az lehet de mivel nem afis a link, igy max. csak szolgaltatoi hirdetesnek minosulhet :slight_smile:

Sztem is kicsit túloz, de türhető. Egyébként egészen vállalható uptime-jai vannak a szervereknek, ennyi pénzért nekem teljesen megfelel: http://ugyfel.tarhelypark.hu/serverstatus.php

csak jókat tudok mondani a tárhelyparkól! majd fél évig fejlesztettük az oldalunkat, addig semmi hiba nem volt. elinditottuk élesbe a rendszer teszt párszáz látogató





eredmény: VÍRUS!!! lassú sőtt baszomlassú 20mp ping!!! hozzáférés széthulló admin





aztán hab a tortán lekapcsolják a domainem, és kéri javítsam az oldalt… persze a root mappámhoz tiltotta a hozzáférésem…





olcsó? magyar? SENKINEK SEM AJÁNLOM!!!





komolyabb forgalom esetén 3x full leállás! egyik leállás péntek délben ujraindítás kedd este!!!











normális szolgáltatót tud valaki?











még valami prémium megvásárolt hivatalos templet-et használok, tokkal vonóval legálisan!

nem értem a mondandód eleje és vége közötti összefüggést.





1.elégedett vagy vele? Mert amit leírtál abból ez jönne le… ha nem olvasnék tovább. Megfogalmaznád ezt közérthető formában?





2.“eredmény: VÍRUS”: ez miért a szolgáltatót minősíti? Szerintem inkább titeket… teszt: nem párszáz látogató, hanem kis létszámú megbízható teszt-csapat akik széthajtanak mindent mielőtt produkcióba megy a fejlesztés…





3.“20mp ping” ez miért lenne lassú? az oldalletőltésről beszélsz? az teljesen más tészta…





4.“lekapcsolják a domainem, és kéri javítsam az oldalt” < ‘domaint lekapcsolni’ confuse.gif felfüggesztették a felhasználói fiókod a rendszerükben vagy korlátozták az elérésedet? kérlek fogalmazz pontosabban mert így nem érthető hogy mit csináltak.





5. “komolyabb forgalom esetén 3x full leállás” < ez megint nem túl informatív: egy napon 3x1órás kimaradásod volt?





utána írod, hogy “egyik leállás péntek délben ujraindítás kedd este”- OK, de akkor mindhárom ilyen eset ilyen hosszú kimaradás volt? egymás után? (esetleg hardverhibájuk volt?)





__





Értem, hogy érzelmi alapon reagálod le a dolgot, hogy ‘nemmegyezaszar’ de inkább onnan közelítsd meg, hogy ‘miértnnemmegyezaszar’… lehet, hogy azért korlátoztak be mert van náluk is valami ‘fair-use’ policy ami a többi veled egy erőforrásról táplálkozót védi (elvileg) pl…





Szóval szerintem érdemes elgondolkozni rajta, mert senki sem szereti a ‘balhés’ ügyfeleket. Ez nem azt jelenti, hogy az a baj, ha foglalkozni kell velük hanem azt, hogy nem mindegy milyen stílusban állsz a szolgáltatódhoz. Külföldön szolgáltatnak úgy többen, hogy benne van az AFSZ-ben, hogy ha bunkózol az szolgáltatásfelfüggesztéssel járhat… pl… szerintem jogos.





Hogy az adminokat idézzem: “Tolerancia és tisztelet”.


'hgrg' wrote:




nem értem a mondandód eleje és vége közötti összefüggést.


....





halkan jegyzem meg ez a kifakadásom csak is és kizárólag a fórumon olvashaó. persze lehet védeni a tárhelyparkot, és azt gondolni hogy én voltam "bunkó" csakhogy ilyen nem történt!!!!!!!!!!!!!!!!!! halkan jegyezném meg , weboldalam lekapcsolása óta eltelt közel 1 nap, és nincs reakció a válaszlevelemre!!! ez sztem mindent elmond! legutóbb mikor ez történt, felhívtam őket potom fél órás beszélgetés után vissza lett kapcsolva az oldalam. ők is én is javítottuk a hibáinkat!!!

'Lazarevics' wrote:






olcsó? magyar? SENKINEK SEM AJÁNLOM!!!





Ez egy erős általánosítás, és jómagam tudok hirtelenjében minimum 5 magyar, teljesen normális és készséges szolgáltatót. ...

[/quote]



amikor kiírtad hogy tc nem is olvastalak tovább. bocs ez színvonalon alul marad. a tc neked való :D és nem személyeskedésből írom.

a megvásárolt sablonról: 4.2.2-es verzió és Templatic sablon tokkal vonóval. azaz pluginekkel vidgetekkel, supporttal. sztem annyira rossz nem lehet!

mellsleg hogy hogy nem egy gépen ami szerverként fut, (p2 gagyi vas!!!) reccenéstelenül megy. igaz linux alapon. kevés linux alapú virussal találkoztam eddig, így gondolom az a kis szervenek beállított gép nemigen vírusos. csak pár apróság .... tc sose volt sose lesz, jelszó sosincs metve, admin mint olyan felhaználó sosem volt, minden admin oldali belépés logolva, ip tartomány szűrve! szóval mikor az ember tudja hogy nem ő a hibás lehet kicsit erőteljesen fogalmaz. A tárhelyparkos levelezésem pedig nem szeretném nyilvánosságra hozni, ha nem gond


olcsó? magyar? SENKINEK SEM AJÁNLOM!!!








Ez egy erős általánosítás, és jómagam tudok hirtelenjében minimum 5 magyar, teljesen normális és készséges szolgáltatót. ...








amikor kiírtad hogy tc nem is olvastalak tovább. bocs ez színvonalon alul marad. a tc neked való :D és nem személyeskedésből írom.


a megvásárolt sablonról: 4.2.2-es verzió és Templatic sablon tokkal vonóval. azaz pluginekkel vidgetekkel, supporttal. sztem annyira rossz nem lehet!


mellsleg hogy hogy nem egy gépen ami szerverként fut, (p2 gagyi vas!!!) reccenéstelenül megy. igaz linux alapon. kevés linux alapú virussal találkoztam eddig, így gondolom az a kis szervenek beállított gép nemigen vírusos. csak pár apróság .... tc sose volt sose lesz, jelszó sosincs metve, admin mint olyan felhaználó sosem volt, minden admin oldali belépés logolva, ip tartomány szűrve! szóval mikor az ember tudja hogy nem ő a hibás lehet kicsit erőteljesen fogalmaz. A tárhelyparkos levelezésem pedig nem szeretném nyilvánosságra hozni, ha nem gond

végül is nekem aztán semmi takargatni valóm nincs! egy játékot teszteltünk:





[font=arial, sans-serif:1m35joqq]Oldalad kritikusan sok MySql lekérdezést futtat, annak ellenére, hogy oldalad látogatószáma relatív alacsony.[/font:1m35joqq]





[font=arial, sans-serif:1m35joqq]Látogatók száma a mai napon:[/font:1m35joqq]





[font=arial, sans-serif:1m35joqq]A mai napon futtatott lekérdezések száma: 1.550.858[/font:1m35joqq]





[font=arial, sans-serif:1m35joqq]Az összes lekérdezéshez képest a szerveren: 39.35%[/font:1m35joqq]











[font=arial, sans-serif:1m35joqq]Megoldás lehet az oldal optimalizálása, vagy cache használata. Ha valamilyen publikus rendszert használsz (például Joomla, WordPress, Drupal, Prestashop) akkor a cache egyszerűen telepíthető plugin-ként is. Ha kérdésed van, segítünk a megválaszolásában![/font:1m35joqq]











[font=arial, sans-serif:1m35joqq]Úgy látom a statisztikából, hogy valamilyen játékhoz érkezik a lekérdezések többsége (xxx.php, xxxx.php, xxxx.php), ezen kellene javítani, különben az oldalt nem tudjuk ilyen formában hosztolni.[/font:1m35joqq]











[font=arial, sans-serif:1m35joqq]Levelem végéhez csatoltam a top és a lassú lekérdezéseket a mysql naplóból.[/font:1m35joqq]











[font=arial, sans-serif:1m35joqq]Üdvözlettel,[/font:1m35joqq]











[font=arial, sans-serif:1m35joqq]Képes Péter[/font:1m35joqq]





[font=arial, sans-serif:1m35joqq]Tárhelypark.hu[/font:1m35joqq]





[font=arial, sans-serif:1m35joqq]Tel:[/font:1m35joqq]+36 1 784 5087





[font=arial, sans-serif:1m35joqq]Fax:[/font:1m35joqq]+36 1 784 8049











válaszom:





[font=arial, sans-serif:1m35joqq]címzett: Tárhelypark.hu





[/font:1m35joqq]























[font=arial, sans-serif:1m35joqq]Tudok a lekérdezések nagyságrendjéről.





egy teszt verzió fut, 1.000x sebességgel.





nem gondoltam hogy ilyen szinten leterheli a rendszert.





megbeszélem a fiúkkal, és ma vagy legkésőbb holnap 10x sebességre visszaveszem a rendszert.





ami ugye a jelenlegi forgalom 99%os csökkenését eredményezi.

















Tisztelettel:xxxxx

















2012. február 20. 9:02 Tárhelypark.hu Eladás írta, <szamlazas@tarhelypark.hu>:











[/font:1m35joqq]





halkan jegyezném meg egy tusl-2c alaplap, tualatin 1200as procival, 1024 SD!! rammal 4.3 bugyis szigéten! vin98 alatt az 1.000res sebességen meg sem reccent!! persze ment neki az xampp is

augusztus 2-án ezt kaptam egy usertől admin mailra, szerencsémre ismerős volt:





kepfeltoltes.hu/view/120813/virus_www.kepfeltoltes.hu_.jpg





ezt azonnal javítottam , szintén mármár suttogva jegyzem meg, egyedül én rendelkezem az oldahoz admin joggal, jűlius 26-tól aug04-ig (nyaraltam) nem volt belépés sem ftp, sem admin oldalról. ekkor volt az hogy hívtam őket telón, hogy lőjék le az oldalt, mielőtt még nagyobb kakába keveredek.





ezelőtt az eset előtt is volt egy brutális forgalmam amit egy wp generált, akkor talán egy widget:ptrating…wporg-ról generálhatott mivel frisítés után történt.





mindegy nekem ez már gáz kategória! mindaddig mig a napi látogatottságom 1200-1600 körül mocorgott semmi gond nem volt…


'Lazarevics' wrote:






A tárhelyparkos levelezésem pedig nem szeretném nyilvánosságra hozni, ha nem gond





Sejtettem, rögtön kiderülne belőle a [sub:1vxnkuqj]hozzáértésed[/sub:1vxnkuqj]



Az meg hogy mi nekem való, hajszálpontosan tudom -veled ellentétben



szerk, közben írtál:

Máshol ilyen [font=arial, sans-serif:1vxnkuqj]39.35% terhelésnél szó nélkül kivágnak, itt meg segíteni akartak. Köszi, minden tiszta[/font:1vxnkuqj]

[/quote]

tarhelypark.hu/szolgaltatasok/tarhely/

e
gen sokunknak eltér a véleménye a korlátlan meghatározásában!

csakhogy ugye a szerződésben amit mindketten aláírásunkkal hitelesítettünk szó nincs ilyesmiről!


A tárhelyparkos levelezésem pedig nem szeretném nyilvánosságra hozni, ha nem gond








Sejtettem, rögtön kiderülne belőle a [sub:1vxnkuqj]hozzáértésed[/sub:1vxnkuqj]





Az meg hogy mi nekem való, hajszálpontosan tudom -veled ellentétben





szerk, közben írtál:


Máshol ilyen [font=arial, sans-serif:1vxnkuqj]39.35% terhelésnél szó nélkül kivágnak, itt meg segíteni akartak. Köszi, minden tiszta[/font:1vxnkuqj]





tarhelypark.hu/szolgaltatasok/tarhely/


e
gen sokunknak eltér a véleménye a korlátlan meghatározásában!


csakhogy ugye a szerződésben amit mindketten aláírásunkkal hitelesítettünk szó nincs ilyesmiről!

Héééé, emberek! Hátrább az agarakkal! Ne fikázzátok egymást, mert szétültetlek benneteket! :slight_smile:











Látom, hogy Hungi kezdte, de ebbe ne menjetek bele, ezek az oldalak nem erre valók, ez a Fórum nem erről szól.

Győző! légyszives töröld a hozzászólásaimat, tényleg túl indulatosak :slight_smile: sok munkám látom kárbaveszni így most kissé indulatos lettem. pr4es oldal vírussal, leállásokkal, napokra eltűnésekkel. kicsit basszant a dolog

I’ dont udnertad what’s up me? wtf count’s my englis or netherland but deuche languga skill? But! asson ass You mentined my personal contatc freend in the swiss, I" makrt for yuo tuhis is othert prjoect, Understand?





finisd: i’ dont speek olnlione projeckt! und tusl2c (asus) too bee int the P3 platform!





I use linus mandrake, and sushe this is wery old pltform in the p2 (tomato mainborad, 450Mhz 128mb ram) moslty yast and gnu skin.





a long time ago I’ work in the sun solaril module, but et wery long time…





annyi hogy helyesen nem tudok írni, de ugye te beszédet mondtál :smiley:





személyeskedés OFF!

Természetesen, nem töröljük a hozzászólásokat felkérésre sem, kivéve, ha szabályzatot sért, vagy egyéb súlyos indoka van a kérdésnek.











Az is hozzánk tartozik, hogy miként anyázunk, és miért. Itt nem volt okos dolog indulatoskodni, hiszen nem a Fórumlakók okozták a gondot; segítséget kértél, aztán robbantál.











Az adminok nem azért vannak, hogy kívánságműsort teljesítsenek, ha “add vissza a babaruhát” van. :slight_smile:











Minden internetes helyen azt mondják, hogy az Enter gomb lenyomása előtt még számolj 10-et, ha ideges vagy. Mert aztán ott marad minden nyom. :slight_smile:

[off]





google lablsban mintha lenne is valami ilyen kiegészítő :slight_smile: egyszerű kérdés megválaszolása után engedi csak elküldeni a levelet… így megvan az a 10mp :slight_smile:





[/off]

bocs ha indulatos voltam és zagyvaságokat írtam. 2 nap telt el mióta a szólgáltatóm rámszólt, ill a root könyvtáram zárolta…írtam nekik válasz eddig semmi! tehát 47 órája áll az oldalam… ez nekem több mint megengedhető, lévén egyéb oldalak fejlesztése folyik itt. Természetesen számítottam ilyesmire, ezért is fizetek tárhelyet, hogy lássam valós környezetben hogy működnek az akár hibás dolgaink! nincs azzal sem gond ha lelövik, és küldenek egy logot, mi a gubanc. mint a levelezésből is látszik normálisan válaszoltam eddig az ilyen kérdésekre. többnyire eddig szóltak hogy az x aldomainemen lég wp, joomla igen azt is használok a fabrik modul miatt szóval egyszerűen megbeszéltük és ha épp nem voltam gépközelben szimplán töröltttem az egész könyvtárat! na de a fő domainem lévő oldalam eddig sosem került lekapcsolásra. most szőröstül-bőröstül le lett lőve minden.az hogy fejlesztés időszakban milyen gépeken miket és hogy futtatok nem titok, van úgy hogy gép híján az xampp egy gagyi 14es cerkás laptopra van feltével, és azon megy a wp beállítása, van hogy direkt erre a célra fenntartott gagyi p3-on és van hogy linux alapon megy a tesztelés. csak azután hogy nállunk működik a gagyi gépeken szal akkor szoktam feltenni éles tárhelyre. ekkor 5-10 fő nekiesik kattingat, ill nézi a helyesírási hibákat elírásokat, félrefordításokat.nyugi nem én vagy a szövegíró :smiley: most is ez történt.legfrisebb wp, legfrissebb sablonnal. 1 hétig probléma mentesen ment… majd 2x is vírusos lett, pedig a wp-orgról tettem fel widgeteket! reset, majd újra vissza az alap. ment pár napig majd egyszercsak úgy döntött önálló éetre kell, és elkezdi enni a szervert. nos nem lennék meglepve ha a szerver oldalon lenne valami gáz. a tesztoldal nyilvánosság elől zárt, kereső tiltva belépés csak jelszóval, regisztrálni nem lehet. sztem ilyen körülmények közt nem igen kaphattam támadást, ill a wp poll progi által regizett ip-ken kívűl nincs idegen ip sem. szuperadmin jogom csak nekem van szal a tesztelők is csak mezei userek! egyetlen plugin van ami hibát generálhat az pedig :authenticator .





szal enniy kb a sztori. mégegyszer megjegyezném a tárhelyszolgáltatóm nem válaszol a mailomra telefonon sem hív. most pedig első haragom után én nem keresem őket! kíváncsi vagyok maguktól mikor lépnek az ügyben!