Tárhelyet keresek, tapasztalatot kérek

Sziasztok!





Amit szeretnék: elhelyezni egy napi 50 fő (most indult növekedésnek) látogatottságú céges oldalt, ahol van egy kis webshop is. Jelenleg 35M a helyigény.





Nem a legolcsóbb helyet keresem, mert most ingyenes helyen vagyok, de cserébe persze lassú az oldal.





Mivel nem nagy a látogatottság, emiatt -még- nem igénylek külön szervert. :slight_smile:





Bizalommal fordulok hozzátok:





Tapasztalataitok szerint hol találok gyors, megbízható és nem túl drága helyen elfogadható ügyfélszolgálattal tárhelyet?





Már átnéztem kb. 15-20 helyet. Vannak kinn a neten árak, tárhely méretek, de a valódi sebesség infó és működtetés közben szerzett tapasztalat nálatok van.

Jelenleg a webdigital tűnik befutónak. Az oldalukon ott a WP a tesztelt CMS-ek között.

Én a tárhely.eu-nál vagyok, nagyon megvagyok elégedve.

Én a Viacom kft-nél vagyok, több mint 2 éve semmi panaszom rájuk.

A HostGator Baby csomagját, vagy a Maxer.HU Full Extra csomagját ajánlom jó szívvel.

tarhely.eu











vannak bakijaik, de ennek ellenére jók.

http://continusweb.net











Én őket ajánlom. Egy pár hónapja vagyok náluk, és nagyon megvagyok elégedve. Nem a legnagyobb szolgáltató, de jó, a szerverek nincsenek túlterhelve, + a csomagok is elég olcsóak. Kimaradás se volt eddig, az ügyfélszolgálat gyors.

elfelejtettem: cpanel, vagy directadmin legyen, akármit is választasz… :rolleyes:

Üdv!





Valaki meg tudná mondani, hogy ezeknek a tárhelyeknek mik a korlátai? Itt nem az 5GB férőhelyre meg 100MB MySQL dolgokra gondolok, hanem hogy egy webtárhely, ami nem saját vagy virtuális szerver, mennyi felhasználót bír kiszolgálni egyszerre/egy nap alatt? Gondolom szolgáltatónként változik ez is, de úgy mégis mik ezek a korlátok, mert nemigen találtam eddig róla infót. Pl egy most indítandó oldalamhoz teljesen felesleges 5GB, de még az 1GB férőhely is, a MySQL mérete sem lenne olyan égbeszökkenő, Cront (ez pl mennyire szívja le a szerver teljesítményét, amin vagyok) futtatnék elég sűrűn, ennyi.





Köszi minden segítséget!

Ezen adatokat a szolgáltatóktól tudod megkérdezni.

Köszi!





Közben már beszéltem ismerősökkel, akik ismerősek a témában (hasonlót mondtak ők is), végül a javaslatuk alapján maradtam az eddigi szolgáltatómnál.





Üdv!

sziasztok,











Ha már domain és tárhely szolgáltatóról van szó, akkor én csak szívből tudom ajánlani a www.Domain7.hu weboldalt. Én is ott vettem domaint nagyon olcsó, szerintem a legolcsóbb hazánkban.











Ha érdekel csekkoljátok le itt: http://www.domain7.hu/

a domain7 domain regje tényleg olcsó, cserébe a tárhely drága! :slight_smile:

Annyiért adják az 500MB-t, mint amennyit fizetek én a 20GB-ért :slight_smile:


'Erik' wrote on '2011-07-01:




Annyiért adják az 500MB-t, mint amennyit fizetek én a 20GB-ért :)





És melyik szolgáltatónál kapsz 20 GB-ot ennyiért? :)

A Webdigital.hu-tól. 20GB évente 15900+Áfa, de van két kisebb csomag is, 5 és 10 GB-sek arányosan kevesebbért. Korrektek és segítőkészek voltak eddig minden alkalommal velem.

Én ezt ajánlom: Mediacenter





Mit csinálok rosszul??? nem jelenik meg a link…

Azért vethetnél arról is pár szót, hogy minek okán ajánlod őket… Köszönjük szépen! :slight_smile:


'Farkas wrote on '2011-07-16:




Azért vethetnél arról is pár szót, hogy minek okán ajánlod őket.. Köszönjük szépen! :)





Gondolom, hogy az én szűkszavúságomnak szólt az intelem :)


Nos miért is:


- gyorsan és szakszerűen reagálnak a kérésekre


- rendelkezik FTP kapu védelemmel


- gyors és problémamentes tárhelyeik vannak


- a "szügyfél" :) elégedettség érdekében ajándékok


Médiacenter


Győző légyszi nézd már meg, hogy mit csinálok rosszul? A linket nem akarja beilleszteni...

Szia! :slight_smile:





Mi egy új startup cég vagyunk.





Nálunk is van PHP és MySQL szolgáltatás is,





de ami fontosabb, hogy nincsenek korlátok.





Bármilyen tartalmat feltölthetsz, ami nem sért törvényt,





gyors a szerver, és ami lényeges, hogy mindenféle OpenSource





megoldást is támogatunk, annak ellenére, hogy Windows a hosting környezet!











Nagyon könnyű konfigurálni nálunk a WordPress-t, minden beállítást engedünk, ami nem megy a biztonság rovására.











A szolgáltatásról címszavakban:











Tárhely 500MB 500Ft/hó (Áfásan) 1 évre előre fizetendő




  • ASP.NET (2.0-tól 4.0-ig)




  • Silverlight támogatás




  • MySQL PHP MyAdminnal




  • PHP




  • MS SQL




  • nincs adatbázis korlát




  • service futtatási lehetőség




  • FTP




  • Outlook Web App




  • Mobil szinkronizálási lehetőség (a levelezéssel)




  • Korlátlan hozott domain hozzáadása a tárhelyhez és levelezéshez











    Teszt: http://www.wordpress.progserv.eu











    További info: info[kuk@c]progserv[pont]eu











    Tóth Roland





    ProgServ Kft











    (És igen, minden szolgáltatást megkapsz ezért az 500Ft-ért havonta! :slight_smile: )