Tárhelyet keresek, tapasztalatot kérek

Sok sikert kivánok a kezdeményezésnek, de a 'gyors a server' alatt pld mit értesz? WordPress elég csúnyán 'meg tud enni' nagy teljesítményű gépeket is…

Hali!











Tárhelyehelyet keresek. Van valikinek tapaszalata, a webdigitálról?

elsőre, ha még nem volt meg:





http://www.google.hu/search?client=opera&rls=hu&q=site:forum.word-press.hu+webdigital&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest





:slight_smile:





azért biztosan lesz még más is…

Köszönöm. Gondolkododóba ejtett a tárhely.eu is.

tarhely.eu jó.


'rubin' wrote on '2011-09-19:




Hali!





Tárhelyehelyet keresek. Van valikinek tapaszalata, a webdigitálról?








Igen. Korrektek és segítőkészek. Mellesleg a legolcsóbbak is talán, ha 20 GB-s tárhely viszonylatában nézem.

Sziasztok,



Ahogy látom már egy pár hete nem szóltatok hozzá a témához.

Én, az elmúlt pár hétben mentem át a hirportálommal egy új céghez vizioglobal.hu -hoz.

Én a Pro csomagba vagyok, de eddig rendben van, leszögezem hogy 1.5 hét telt el a költözés óta.

Nicholas Victor wrote:
Sziasztok, Ahogy látom már egy pár hete nem szóltatok hozzá a témához. [....]

Elküldve: 21 September 2011

Hát valóban jó pár hete nem szóltak hozzá. :D

Viszont ne haragudj, hogy visszakérdezek, de minek írsz véleményt, ha ilyen rövid időről van még csak tapasztalatod? 1 hozzászólással nekem ez reklám szagú csak. <_<

Szia Viktor!



Mit mondasz, igaza van Sykának?



Te tényleg egy elégedett ügyfél vagy? (Neked semmi közöd a viziglobal.hu-hoz?)



Mert azért fura, hogy 1.5 hetes tapasztalat alapján dicsérsz valakit. Az még egy teljesen egyedi, komplexebb WordPress sablon elkészítésére sem elegendő idő. :slight_smile:



Meg a viziglobal facebook-oldalán pont ilyen névvel valaki 5 csillaggal jutalmazta a tárhely szolgáltatót:



http://kepfeltoltes.hu/140722/vizio_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



Ez csak véletlen egybeesés? A dátum: 2014.05.21. Az sokkal régebben volt, mint másfél hét.



András

@L.András:

Ezaz, lebuktattuk! Linkelni elfelejtett viszont. :lol:



Aki véleményt ír, az legalább 1-2 hónaposat írjon. Azonban a legjobb, ha valaki 5-6 év távlatából tud írni, bár ilyenkor nagy eséllyel pozitív értékelés lesz a vége. :slight_smile: