segitség

Siet és írni sem tud, ki tudja hol ütött félre valamit, nemde? :smiley:

Hogyan lehet az oldal footer részébe kiíratni az aktuális WordPress verziót? Elég gázos lenne, ha minden egyes frissítés után manuálisan kellene bepötyögnöm… irritated.gif


Code:


Köszönöm szépen! :slight_smile:

De az is számit mert most letöltöttem a filezillát magyarul : feltöltöttem azzal 1 wp motort és MAGYAR lett , utánna feltettem 1 wp motort 1 angol nyelvü ’ wincmd32’-vel és az meg ANGOLl lett :smiley:

biztos hogy nem ugyanazt töltötted fel! a wp-config, pld különböző lesz szerintem :slight_smile:





FTPhez totalcommandert ajánlok ha van sftp elérés akkor ghisler sftp pluginjával kiegészítve(még ß)

nem esűk h ugyan az de probáld ki te is h 1 angol nyelvűvel emg 1 magyar nyelvűvel és nézd meg :smiley: angolnak használd pl a wincmd32-öt az alap

A cím elég semmitmondó - ezt már Patai Laci is megjegyezte akkor is -, és különféle kérdések merülnek fel, aztán nehéz lesz a későbbieknek értelmesen keresni, ezért lezárásra kerül ez a topic.











macilaciii!











Tudom, hogy leírtad már, hogy sietsz, vagy kapkodsz az írással, de - bocsika - ez a legutóbbi írás eléggé velőtszaggató. :wink: Picit figyelj oda, légyszíves, hogy a kérdésre tudjunk koncentrálni, ne rejtvényt kelljen fejteni. :slight_smile:

Én vállalom, amit Győző csak pedzeget: még egy ilyen hozzászólás, és törölni fogom.