segitség

Balou, az nem csak a nevet írja ki link nélkül?











Én ezt használom: <?php the_author_posts_link(); ?>











És kell majd mellé author.php is a sablonodba, mert nem biztos, hogy alapból benne van ennek a tényleg egyszerű és alap dolognak a támogatása :o

sziasztok





automatikus script telepítővel fel raktam a wordpresst és nemtom hogy kéne magyarosítani aki tud kérem segítsen:)

http://dokumentacio.word-press.hu/telepites.html

Kérlek máskor valamivel informatívabb címet adj a témádnak.

hogy lehet megcsinálni hogy az adott menűpontotot csak akkor lehessen megnézni a látogatónak ha regisztrált és be van jelentkezve?


Code:



Be vagyok lépve, látom ezt a menüt



Nem vagyok belépve, ezért ezt látom









a "level" szinteknek nézz utána a .org-on

Sziasztok!





Nagy a problémám: hülye vagyok:/





Történt ugyanis, hogy frissítettem a wordpresst, és gondoltam kijavítom az esetleges hibáimat, hogy ne legyen “elcseszett” az oldal.





Beállítások/általános (options-general.php) lapon a blog címe URL és az olda címe URL-t kijavítottam… Nagy hiba volt… mert azóta nem tudok belépni az adminoldalba (atw-s tárhely miatt nem felhasználó.atw.hu hanem users.atw.hu/felhasználó) és a főoldal is igencsak elrondult. Hol tárolja ezeket az infókat? Az adatbázisban, vagy valami phpfájlban? Kérlek segítsetek, mert ez nagyon idegesítő probléma.











OK, megtaláltam a mysql-ben az erre vonatkozó táblát:





wp-options

Adatbázis, wp_options tábla, siteurl és home mezők

szerencséd hogy wordpresst használsz én ezt csináltam e107tel és kezhettem elöröl az oldalamat:S de itt notepad-ba megtudod csinálni…

nem notepad hanem phpmyadmin…

feltöltöttem 1 favicont… a fökönyvtárba favicon néven ico formátumban általába igy kell feltenni a motorokra de itt nem akar működni:S segiteni valaki?


macilaciii wrote:

feltöltöttem 1 favicont..... a fökönyvtárba favicon néven ico formátumban általába igy kell feltenni a motorokra de itt nem akar működni:S segiteni valaki?








link a képre? gondolom rosz formátumba, vagy felbontással mentetted. mert az se mindegy.

http://efilm.atw.hu/favicon.ico ugy tettem fel ahogy e170re is kell


mano wrote:



Code:



Be vagyok lépve, látom ezt a menüt



Nem vagyok belépve, ezért ezt látom









a "level" szinteknek nézz utána a .org-on





Ezt hova tegyem be?:Sa kivánt menűpontba

Újabb kérdés: Mikor frissítettem a wordpresset, azt írta a leírás, hogy


Quote:

Töltsük le a karbantartást jelző fájlt, tömörítsük ki, majd másoljuk fel az FTP tárhelyünkre.


Ha eddig mindent jól csináltunk akkor a blog helyén csak egy tájékoztató szöveg lesz.





No, ezzel kapcsolatos kérdés: Van valami külön wp-s fájl, amit ilyenkor "aktiválni" lehet?? És ezt hol találom meg? Mert egyelőre még nem szúrta ki a szemem.

macilaciii wrote:

http://efilm.atw.hu/favicon.ico ugy tettem fel ahogy e170re is kell








nálam megjelenik. frissíts rá az oldalra CTRL+F5-el. Az okosabb böngészők csak egyszer próbálják lekérni, ha akkor nincsen, utána nem próbálkoznak

THY ie böngészöm volt leszettem a frirexet és már jó

valaki nem tudja elkűldeni magyarra átirt config.php filet?:blush: én bármit csinálok angol marad :’(


Code:

define ('WPLANG', 'hu_HU');








De a wp-content/languages/ mappába ott kell lenni a hu_HU.mo-nak, mert kisújjból nem megy wp-nek se.

igen ott van és a config.php is átvan irva de semmi:S