segitség

valamit elírsz a configban, vagy rossz a mappa neve. Lényeg a lényeg valami elírás van valahol.

Sziasztok! Újabb kérdésem lenne:





A weblapomon több szerző is van, de ez csak úgy van megjelölve, hogy a cím alatt megjelenik a szerző. Van valami php kód, amit beilleszthetnék helyette, hogyha ráklikkelnek a szerzőre, akkor csak az ő cikkeit mutassa (mint a tag=valami)?





Csak fapadosnak tűnik, ha a ciomkék közé íroma szerzőt. Lehet, hogy marha egyszerű amit kérdek, de jelenleg nem jut eszembe semmilyen megoldás sem.





Köszi!


Code:



ez jeleníti meg..ha spécizni akarnád,vagy bármi, itt van egy kis lista:


http://www.dbswebsite.com/design/wordpress-reference/

Jogos, most megnéztem pontoabban a sajátomnál :slight_smile: Bár nekem nincs külön author.php-m és mégis tudja a dolgot :slight_smile:

Eeegen, mert ha az index.php (van a single.php) ki van rá “képezve” akkor nem kell külön! :wink:











Ezért mondtam, amit és ahogy mondtam! :rolleyes:

ujra nem tudok valamit : van az adminisztrációmba 1 olyan hogy witgets azon belűl 1 olyan meta az mien néven és hol van fent total comanderbe “meta” mert abba át akarok valamit irni csak nemtudom melyek file az :blush:

Kedves macilaciii!











Nem lenne baj, ha egy kissé összefogottabban kérdeznél, és nem kevernéd a fogalmakat… :wink:











A Total Commander és a WordPress között annyi (lehet) az összefüggés, hogy az előbbivel töltöf fel FTP-n az utóbbit a tárhelyedre. (Esetleg a fájlokat szerkesztésre a TC-rel nyitod meg…)











A widgetek között a “Bejelentkezés, regisztráció” céljára szolgáló widget címe megjelenéskor a Meta néven megjelenő adat. ő pedig a sablonod fájljai között lakozik, a sidebar.php menüben, és addig van ott, míg az oldalsávban el nem helyezel egy-vagy több widgetet.

magyarul?

Sziasztok!





Esetleg tudna-e valaki segíteni, én ehez nem nagyon értek és sok kínlódás árán csináltam a tánciskolánknak egy lapot. Most nem tudik belépni, és az oldal sem jelenik meg.





Mit tegyek?





Előre is köszi!





http://fiestatanc.hu/fiesta/?page_id=16

Hát ez meghackelődött! :o





Várd meg a profikat, hogy mi kell ilyenkor tenni.











Ha csak a fájlokat írta felül, akkor csak újratelepíteném a wordpress-t, de ha már adatbázisban is turkált akkor legjobb, ha szólsz a szolgáltatódnak, ahogy állítsa vissza a pár nappal ezelőtti (amikor még működött az oldal) állapotot.





Azután pedig vess be mindenféle védelmet. (legújabb wordpress pl)

Köszi szépen!





Ez nem túl bíztató. Csak a szolgáltató tud ja visszaállítani?





Ugyanis rajta kereszül bejutottam a szerkesztőbe, és láttam, hogy az index.php, a fősablon lett átírva. Én nagyon műkedvelő vagyok ezen a téren, nekem ez nagy meló volt, piszokul bánt a dolog, de ezt én valszeg nem tudom helyrehozni.





Minden esetre köszi a segítséget, és bocs a buta kérdésekért!

ujabb kérdésem: meg lehet azt csinálni hogy 1 weblapon 2db wp-motor? mert én atw.hu-nál vagyok és ott aztmontéák h van webhosting és ftp-n csináljak 1 mapáát amien néven akarok és oda is töltsem fel a wp-t és ott is telepitsem fel és akkor elérhetö lessz az oldal pl : xy.efilm.hu cimen ha a mappa neve “xy”

Magyarra fordítva:










  1. Van egy weboldalad az efilm.hu










  2. Létrehoznál egy aldomain.efilm.hu - modjuk - egészen más jellegű honlapot.










  3. A tárhelyszolgáltató kezelőfelületén (pl. cPanel) létrehozol egy aldomaint, amivel a tárhelyeden létrejön egy aldomain nevű könyvtár.










  4. Oda a szokásos módon feltelepítesz még egy Wordpress-t (persze előtte egy másik adatbázist is illik létrehozni).










  5. Lesz két különböző, WP-alapú honlapod, egyik az efil.hu, a másik pedig az aldomain.efilm.hu címen.

köszi és még 1 kéréds : ha ithon az én gépemen csinálom a wp-t akkor soha nem sikerűl magyarul feltenni viszont ma pl haveromnál csináltam ugyan ilyen modon hajszál pontosan ugyan ezt csináltam és ott meg magyar lett??? akkor gondolom valami az én gépemmel vagy netemmel van

öh. pontosítsunk.





a saját gépedre való wp felrakáshoz még csak internet sem kell… :stuck_out_tongue:

na szoval ha én a word-press.hu-rol ithon töltök le 1 wp-t és ithon is teszem fel "weblapra akkor angol viszont ha meg elmegyek haveromhoz szin a word-press.hu -rol szedem le a wp-motort és ott teszem fel “weblapra” akkor meg magyar :S:D

hm, ahogy elnézem a helyesírással is erősen gondjaid vannak, nem csak a wp-vel! :smiley:











De ha mostmár magyarul van, akkor nincs gond…:rolleyes:

Hih tudok én helyesen is írni csak siettem mert már sík ideg vagy de rájöttem , hogy mi a hiba : angol fpt-klienset használtam de lecseréltem ithon is 1 magyarra és már ithon is Magyar :smiley:

Azt azért majd súgja meg valaki hogy mi a kiskukac köze van az FTP kliensnek bármiféle rendszer nyelvezetéhez… mert tudtommal egy FTP nem módosít csak feltölt… :rolleyes:

jogos a fütty :slight_smile: