Sablon szerkesztése

Sziasztok!











A következő sablonmintából szeretném a jobboldali sávban kitörölni a “Bookmarks” és “Categories” részeket.





A sidebar1 és sidebar2.php-ban nincsenek is benn ezek a kifejezések.





Lehet, hogy nem is törölhetőek?





Köszi előre is!

















thepink 1.0 | Szerző: ValidThemes.com











thepink, ValidThemes.com WordPress theme.

Azért nézd csak meg jobban egy kicsit pl. a sidebar2.php-t, hiszen ott tülköl a 43. és 51 sor tájékán.

Kedves Győző!











Köszönöm szépen!





Kiszedtem a szövegeket, de a rózsaszín doboz üresen benne maradt.





Azt hogyan lehet eltüntetni?











Tina

Gőzöm nincs róla, hogy mi lehet az általad rózsaszín doboznak titulált valami… :slight_smile:

www.noiproblemak.hu

Ha aktiválsz egy widgetet a sidebar2-ődben, automatikusan el fognak tűnni azok az ablakok :slight_smile: Ha az egész oldalsávot szeretnéd el tűnteni, ahhoz nem elég a sidebar2-ben kitörölni a dolgokat.


'Tina' wrote:




www.noiproblemak.hu








Győző! Bocsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!


most már figyelni fogok erre!

'Kalinka' wrote:




Ha aktiválsz egy widgetet a sidebar2-ődben, automatikusan el fognak tűnni azok az ablakok :) Ha az egész oldalsávot szeretnéd el tűnteni, ahhoz nem elég a sidebar2-ben kitörölni a dolgokat.





Köszi!


Igazából a legutóbbi bejegyzéseket szeretném ott megjelentetni, azt meg tudod mondani hogyan csináljam?

Megjelenés/widgetek, lenyitod a sidebar 2det és belehúzod a “legutóbbi bejegyzések” widgetedet.





Nem bántásból mondom, szívesen segítek, de ha ilyen jellegű problémád adódik, ajánlott elolvasni a helpeket, vagy rákeresni a googléban.


'Kalinka' wrote:




Megjelenés/widgetek, lenyitod a sidebar 2det és belehúzod a "legutóbbi bejegyzések" widgetedet.


Nem bántásból mondom, szívesen segítek, de ha ilyen jellegű problémád adódik, ajánlott elolvasni a helpeket, vagy rákeresni a googléban.





Köszi, nem bántasz, mert pár napja még azt sem tudtam, hogy mi az a wordpress, közgazdász létemre annak is örülök, hogy itt tartok.


ja , és egyébként szőke is vagyok! :) de természetes szőke!

heló,











segítséget kérnék, logót tennék a sablonba. megadtam az elérési útját és mentettem, de semmi nem jelenik meg.





előre is köszi

“[font=helvetica, arial, sans-serif:1e59r3ev]de semmi nem jelenik meg.”[/font:1e59r3ev]





[font=helvetica, arial, sans-serif:1e59r3ev]Olyan nincs. Maximum nem látod, hogy mi jelent meg ;P[/font:1e59r3ev]





[font=helvetica, arial, sans-serif:1e59r3ev]1. jobbgomb-> Kép megjelenítése: kiderül ha rossz az URL[/font:1e59r3ev]





[font=helvetica, arial, sans-serif:1e59r3ev]2. forráskódot megnéz a környékről, értelmez[/font:1e59r3ev]

Üdv! Letöltöttem a netről egy sablont, konkrétan ezt: http://www.paddsolutions.com/wordpress-theme-zincious/ Azt mondja, hogy van benne slider, ami a fontos postokat mutogatja. Na most hol tudom beállítani, hogy miket mutogasson?

ha le tudtad tolteni akkor gondolom nem okoz gondot az altalad adott linken tovabb olvasni…





Customizing Zincious…





Additional Customization… gyanus…





off





Elnezest, korlatozott karakterkeszletu rendszerrol irok.





/off

Igen, beállítottam a 2 cikknél is a kiemelt képet, de nem csinál semmit. Megnéztem több helyen is. Kezdőlapnak az ez egy mintaoldal c. alap oldal van beállítva, ott mutatnia kéne szerintem…











Egy borászatnak szeretnék weboldalt csinálni, kommentek, meg ilyenek nélkül. Hogyan járok jobban?




  1. Csinálok minden tartalomnak egy külön oldalt. (boroknak külön-külön, kapcsolat, bemutatkozás stb…)




  2. Cikkekbe írom a tartalmat és a forráskódból kitörlöm az összes kommentelős, megosztós stb adatokat.

“[font=helvetica, arial, sans-serif:ja9lnwho]Hogyan járok jobban?”[/font:ja9lnwho]





[font=helvetica, arial, sans-serif:ja9lnwho]Mindkét megoldás lehetséges, rajtad áll melyiket választod. egyik sem jobb mint a másik…[/font:ja9lnwho]

Sziasztok!











Hogyan lehet megoldani, hogy a honlapon belül az egyik oldalra kattintva egy teljesen másik design jelenjen meg?

Te valamilyen sablon váltásra gondolsz?


'Efrud' wrote:




Te valamilyen sablon váltásra gondolsz?





Szia! Igen.Itt egy példa, amihez hasonlót szeretnék:


http://www.penzugyitanoda.hu/


http://www.penzugyitanoda.hu/piq-csomag/

Oldal sablonnal lehet az ilyet megoldani. Magát amit csomag oldalon látsz nem fogsz találni, mint sablon, azt le kell gyártani HTML-ben. Az oldal sablonokról írtam régebben itt: http://efrud.hu/oldal-sablon-letrehozasa/