Reklám elhelyezése

Sziasztok











Egy páran már megkerestek engem az oldalamon ,hogy el szeretnének helyezni reklámot ha adok rá módot.





Esedékessé vált az ötlet és érdekelne megoldható e ez widgetsben esetleg. Megadom a megjelenő kép linkjét, url a reklámhoz ,klikk rá új ablakban megnyílik esetleg nem egy hanem több reklámnak valami ilyesmi könnyen kezelhető megoldás.





Illetve van ez a text widget ebbe is ha jól sejtem beszúrható lenne és akkor nem kell plugin ha jól sejtem.





Kérek egy kis segítséget mien módon kell ezt beleírni ha lehet így.











Köszönöm

jól sejted :smiley: text widgetbe annyi kép-linket teszel be, amennyit csak akarsz :smiley:

szerintem ő az embered:





http://wordpress.org/extend/plugins/adrotate/


'nutdraw55' wrote on '2010-09-15:




szerintem ő az embered:


http://wordpress.org/extend/plugins/adrotate/











Szia





Köszönöm segítségedet de istennek nem tudtam működésre bírni. Nem vagyok nagy mágus de eddig sok plugint próbáltam már de ezt feladom,nem megy:(

'varnyu' wrote on '2010-09-14:




jól sejted :D text widgetbe annyi kép-linket teszel be, amennyit csak akarsz :D








Igen , és abban esetleg pici helpet tudsz adni milyen kód és hogyan? Arra gondoltam én tudom az elérési utat te meg mondod mibe illesszem be azt :) Így tuti menni fog :)





Hálás köszönet

ad neked vki egy linket, amit reklámozni szeretne, meg egy képet. fogsz egy text widgetet és igy irod bele:









Code:



valami




'varnyu' wrote on '2010-09-16:




ad neked vki egy linket, amit reklámozni szeretne, meg egy képet. fogsz egy text widgetet és igy irod bele:





Code:



valami










Nagyon szépen köszönöm a segitséget.

szivesen

Adj hozzá egy vagy több akármilyen kódot v banner-t (mindenképp html kóddal,pl ahogy varnyú leírta) az Add/Edit részben.





Aztán belépsz a Manage Banners-be,ráklikkelsz valamelyikre,és ott lesz az Ad Code részben a kód amit a sablonba kell beszúrni tetszőleges helyre(vagy a postba).





Ezen belül a jobboldali kód a sablonba “kell”,a baloldali a postba (csak úgy…),a felső sor csak az adott banner,az alsó sor az egész csoport,azaz cserélgeti pl ami az 1-es csoportban van.





De ha be mész a Widgetekhez ott is lesz egy Adrotate cucc…











Ha megvan az alap,javaslom nézd át,szerintem ez az egyik legjobb ilyen cucc…


'nutdraw55' wrote on '2010-09-17:




Adj hozzá egy vagy több akármilyen kódot v banner-t (mindenképp html kóddal,pl ahogy varnyú leírta) az Add/Edit részben.


Aztán belépsz a Manage Banners-be,ráklikkelsz valamelyikre,és ott lesz az Ad Code részben a kód amit a sablonba kell beszúrni tetszőleges helyre(vagy a postba).


Ezen belül a jobboldali kód a sablonba "kell",a baloldali a postba (csak úgy...),a felső sor csak az adott banner,az alsó sor az egész csoport,azaz cserélgeti pl ami az 1-es csoportban van.


De ha be mész a Widgetekhez ott is lesz egy Adrotate cucc...





Ha megvan az alap,javaslom nézd át,szerintem ez az egyik legjobb ilyen cucc...








Szia





Öszinte leszek nagyon jónak tűnik a plugin de nincs ilyen komolyra szükség. Ez a text dolog nagyon bevált nekem ,egyszerű kezelni és tökéletes. :) De azért elraktam a linket mert hátha egyszer szükség lesz rá.


Köszönöm a segitséget .

'varnyu' wrote on '2010-09-16:




ad neked vki egy linket, amit reklámozni szeretne, meg egy képet. fogsz egy text widgetet és igy irod bele:





Code:



valami













Ha megengeded mégegy kérdést feltennék, meg lehet oldani hogy új ablak nyiljon meg ?

Code:



'varnyu' wrote on '2010-09-17:




Code:












köszönöm megint...

szivesen :slight_smile:

Még nincs! Reméljük hamarosan lesz :slight_smile:

Sziasztok!





Nem tudom hogy jó helyen teszem-e fel a kérdést. Ha nem akkor elnézést kérek érte.





Szóval az lenne a kérdésem hogy ebbe a text widgetbe tudok-e és ha igen miképp megjeleníteni swf fájlt.





Előre is köszönöm a segítséget.

Pl.: http://wordpress.org/support/topic/swf-in-sidebar-2











http://www.google.hu/search?num=100&hl=hu&newwindow=1&q=swf+to+wp+sidebar&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

Szia!





Köszönöm. Áttanulmányozom.

Sziasztok!











Gondoltam hátha valaki mást is érdekel rajtam kívül a megoldás.





Nekem ezzel a kóddal (amit egy angol nyelvű fórumon találtam) sikerült tökéletesen megjelenítenem a text widgetben swf fájlt:



Code:

http://fájlnene234x60-3.swf

Sziasztok!











Hosszas keresés, és tengernyi bővítmény tesztelése után én is az AdRotate mellett maradtam, de az esetemben ez nem a legjobb megoldás. Én olyat kerestem, amit a felhasználóim is kezelni tudnak majd, bármiféle HTML ismeret nélkül, és ami sokkal egyszerűbb funkcionalitású (de ez másodlagos). Nekem felesleges az AdRotate tudásának 90%-a, mert nem szeretnék mást, mint egyetlen területen (widget) folyamatosan váltani az egyforma méretűre legyártott reklámcsíkok között, melyek mindegyike máshova mutat (link), azaz olyan bővítményt látok álmomban, ahol van egy “Browse” gomb (a felhasználó kiválasztja a képet, majd feltölti), egy kitöltendő URL sor (ez lesz a link), és egy mező, ahol megadható, hogy hány másodpercenként változzon a reklám (ennek egyik opciója a nulla, amely azt jelentené, hogy csak az oldal újratöltésekor).











Borzasztó egyszerű lenne, bárki tudná használni. Nem találtam ilyet, így azzal is beérném, ha egy sokkal nagyobb tudású bővítményben meglenne ez a rész (a többit legfeljebb nem használnánk). Számomra teljesen hihetetlen, hogy 2011-ben csak olyan megoldást látok, ahol a HTML kód ismerete nélkül ez a feladat nem oldható meg (van olyan is, ahol a PHP kódban kell kézzel matatnom).











Ha nincs, hát nincs, de a biztonság kedvéért gondoltam itt megérdeklődni a dolgot, hátha csak nem vettem észre, vagy rossz kulcsszavakra kerestem a bővítmények között.