Post navigáció

Sziasztok,











Hogyan tudom megoldani azt, hogy a főoldal, illetve a következő postos oldalak alján ne a next page, previous page linkekkel tudjak navigálni hanem 1,2,3,4… formában legyenek a linkek ?











Köszönöm





Andsmith

Ilyen plugint sajnos én még nem láttam, de engem is érdekel :slight_smile:

http://lesterchan.net/portfolio/programming/php/#wp-pagenavi

Húú ez nagyon jó, köszi! :slight_smile:

Akkor ha már úgyis, akkor beírhatnád a karavánba is menetközben! :wink:

Sziasztok,











Elnézést, hogy ennyi idő mólva köszönöm meg. A wp-pagenavi pont az amit kerestem, szuper.











Köszi





Andsmith

Na, látod Laci? Tudok ám örömöt is csalni az emberek szívébe, nem csak megszúrkálni és csavarni bennük egyet ecetbe mártott karmaimmal! :smiley:

Zseniális egyébként! Nézd csak meg a receptes oldalamon: http://receptem.com/ nagyon jól mutat :smiley:

Naugyehogyugye.











***











Bakker, az asszony meg ne találja az oldalad, mert nem netezem többet itthonról… :o :wink:

Nagyon helyes, ez a marketing stratégiám :smiley:

Sziasztok,











Megint egy speciális dolog. Meg lehet az oldani a wp-pagenavi-al vagy valami mással, hogy csak egyes page-k között tudjak navigálni ? Ugyanúgy megszámozva csak ne az összes oldal között hanem lehessen vélasztani.











Köszönöm





Andsmith

Nem. De kategórián belül eleve működik…

Letöltöttem, bekapcsoltam, átírtam az “első” "Utolsó"kat.











Kell még valamit tennem? mert nem jelenik meg (eszterkezimunka.hu)?





A WP motor még 2.1.3





widget-eket nem kezel a sablon de gondolom az nem kell.

PL elolvashatnád a használati útmutatót! :wink:











Mert szerintem ezt





nem írtad bele az index/home php-ba,… :o

Aha, ez mindig a gyengém.











Amúgy kerestem dokumentációt, csak a lábjegyzet már nagyon elkerülte a figyelmemet.





De megtaláltam:





http://lesterchan.net/wordpress/readme/wp-pagenavi.html#Usage











megyek és próbálom!











Folyt:





Működik és tök jól!!!





Már személyre szabtam a css-t is.











Csak egy amatör kérdés:





ha azt szeretném, hogy az oldal közepén jelenjen meg akkor azt úgy kell csinálni, hogy










?





A ... hogy nem tudom mi a megfelelő, ha nem class.

Köszi,





Jegyzem. Most margóval megoldottam.

Sziasztok, letöltöttem a fenti plugint, meg is jelenik, de megmaradt az “korábbi bejegyzések - újabb bejegyzések” link a régi verzióból…





Azokat hogyan tudom kiszedni? (Honnan kell eltávolítani, stb. ?)

Nekem valami nem smakkol, megjelenik meg minden, de csak az ötödik oldalig tudok lapozni, onnantól, már csak 404-et kapok. Tudom valahol a sablonba lesz a hiba, mert a plugin nélkül ha berakom a sima kódot, hogy lehessen lapozni, akkor is az ötödik oldal után 404-et kapok. Hol szúrhattam el a dolgot?


kloroform wrote:

Sziasztok, letöltöttem a fenti plugint, meg is jelenik, de megmaradt az "korábbi bejegyzések - újabb bejegyzések" link a régi verzióból...


Azokat hogyan tudom kiszedni? (Honnan kell eltávolítani, stb. ?)





Gondolom a page.php ban raktad be a kódot, vagy a homa.php-be.





Akkor ott találsz olyan kódrészletet, ami a prev next pageet mutatja.Pl hasonló: