Post küldés email-en keresztül

ha jól emlékszem a mail függvényt korlátozták anno és egy egyedi azonosítót kellett beletenni a levelek fejlécébe ahhoz, hogy a fw sero kiengedje őket. alternatív ötlet: külső smtp server használata (pld gmail.com)


'hgrg' wrote on '2010-01-11:




Nagyon nehéz lenne, ha nem idéznéd feleslegesen az előtted hozzászólót?








Igen, most ezekkel próbálkozom.


Az azonosítót beraktam a megfelelő helyre: pluggable.php, 254- sor: function wp_mail( $to, $subject, $message, $headers = 'ide írtam', $attachments = array() ) {


De nem működik. Valaki felvilágosítana mit rontok el?





A külső SMTP-re felraktam pár variációt.


A Swift SMTP-t nézem a legjobbnak, de egy rakás hibát ír ki (ez lagalább kiír valamit, a többi csak simán nem megy:


Fatal error:


Uncaught Error of type [Swift_Connection_Exception] with message [The SMTP connection failed to start [tls://smtp.gmail.com:465]: fsockopen returned Error Number and Error String '']


@0 require_once() in /disk/raid28/k/a/karacsonyise/wp-admin/options-general.php on line 10


@1 do_action() in /disk/raid28/k/a/karacsonyise/wp-admin/admin.php on line 95


@2 call_user_func_array() in /disk/raid28/k/a/karacsonyise/wp-includes/plugin.php on line 339


@3 st_smtp_options_page() in on line


@4 wp_mail() in /disk/raid28/k/a/karacsonyise/wp-content/plugins/swift-smtp/shiftthis-smtp.php on line 92





in /disk/raid28/k/a/karacsonyise/wp-content/plugins/swift-smtp/Swift/lib/Swift/Errors.php on line 99





Az utolsó ami a 99-es sorban van az a: trigger_error($output, E_USER_ERROR);


Tudtam, hogy en vagyok a hibás :lol:





Segítség, ez nekem latin :angry: