post counter plugin


'potyka' wrote on '2010-05-10:




de csak 1200 al van a jobb oldalon a kép a did rossz helyen de most ahol van én oda szeretném kb





Cseréld le ezt:


Code:

Építőipari Szakportál…





Erre:


Code:

Építőipari Szakportál…





Nézd meg így hová kerül. És írd át nyugodtan a szélességét sokkal kisebbre, utána inkább majd arrébpozícionáljuk, mert ez így nem jó megoldás.

A kép elkészült az eddigiekért hálás köszönetem még pozicionálni kéne és a szöveget beírni ebben kéne segítség.











Amint néztem a mintaoldalon a képre van írva a szöveg így némiképp könnyebb lehetett megcsinálni

Nah szóval betettem a fejlécbe a szöveget és a képet igy már “csak” pozicionálni kel :mellow:

Az a probléma, hogy ahogy nézem a “post-count” div még midnig az “art-Logo-text”-en belül van, így nem tudjuk külön pozícionálni, el fog vele együtt csúszni az “Építőipari Szakportál…” felirat is, mivel a számáló jelenleg az ennek fenntartott div-en belül van.





Ne is úgy cseréld, ahogyan tegnap írtam, hanem töröld ki onnan ahol most van, és pár sorral feljebb illesz be, közvetlenül az “art-Header” div után, így:



Code:









A css-ben szereplő dolgokat pedig cseréld le erre:


Code:

#post-count{

position:relative;

display:block;

float:right;

padding: 30px 90px 0 0px;

height:200px;

width:100px;

text-align: center;

text-decoration:none;

color: white;

font-size: 25px;

overflow:hidden;

font-style: italic;

}





A magasságra és a szélességre most csak tippre odaírtam valamit, de kb ilyesmi jó lesz. Ha nem pontos a helyzete, akkor a padding értékénél a 90px a jobb szélétől való távolség, a 30px pedig a tetjétől, ezek változtatásával tudod tologatni.

csak nekem tűnik úgy, hogy az a számjegy el van dőlve?





Szerintem ezt: font-style:italic;





valami ilyesmire kellene cserélni: font-style:ariel;





vagy egyáltalán nem kell az a sor.











de ha csak nekem furcsa, nem szóltam.

Én ajánlottam neki egy linket a css szövegformázási beállításairól, ezért azt feltételeztem, hogy szándékosan formázta így. Egyébként, amire te gondolsz az a font-family.











potyka: ahogy nézem benne maradt az Építőipari Szakportál… felirat után egy felsleges “”, azt törölni kéne.





A másik, hogy tegnap nem vettem észre, hogy ott a 4 számjegynek fenntartott hely. Így a text-align:center nem lesz jó, helyette a text-align:right kell. Így jobbra fogja rendezni, emiatt majd megint tologatnod kell egy kicsit. Az a lényeg, hogy az első számjegy majd ugyanoda essen, ahol most is van. Meg ahhoz, hogy a számjegyek a nekik fenntartott rublikákba kerüljenek kell még egy kis formázgatás. A számjegyek egymás közti távolságát kell úgy beállítanod, hogy a megfelelő helyre kerüljenek, ezt a letter-spacing tulajdonság állításával tudod elérni. Legjobb, ha pixelben adod meg, és akkor ha eléred a 2. számjegyet látni fogod, hogy mennyire kell lenniük egymstól. Vagy le is mérheted akár.


'SneakySnail' wrote on '2010-05-12:




Én ajánlottam neki egy linket a css szövegformázási beállításairól, ezért azt feltételeztem, hogy szándékosan formázta így. Egyébként, amire te gondolsz az a font-family.





potyka: ahogy nézem benne maradt az Építőipari Szakportál… felirat után egy felsleges "
", azt törölni kéne.


A másik, hogy tegnap nem vettem észre, hogy ott a 4 számjegynek fenntartott hely. Így a text-align:center nem lesz jó, helyette a text-align:right kell. Így jobbra fogja rendezni, emiatt majd megint tologatnod kell egy kicsit. Az a lényeg, hogy az első számjegy majd ugyanoda essen, ahol most is van. Meg ahhoz, hogy a számjegyek a nekik fenntartott rublikákba kerüljenek kell még egy kis formázgatás. A számjegyek egymás közti távolságát kell úgy beállítanod, hogy a megfelelő helyre kerüljenek, ezt a letter-spacing tulajdonság állításával tudod elérni. Legjobb, ha pixelben adod meg, és akkor ha eléred a 2. számjegyet látni fogod, hogy mennyire kell lenniük egymstól. Vagy le is mérheted akár.








Naszóval.


Asszem elkészült a számláló szernintem ezzel nekem és sok más felhasználónak nagy segítséget nyújtottatok 1000 hála és köszönet érte.


UI:A divet kivettem mégis szétcseszi az oldalt de majd megoldom valahogy .Még egyszer kösz!

Sziasztok !Ismét egy lehetetlen kérdéssel fordulok hozzátok.





Szeretném a Careers plugin statisztikáját kilistásni az oldalam másik részébe .Bróbáltam hogy kiszedem és átteszem máshova de nem jelenítki meg a karaktereket,csak szövegesen.Gondolom át kellene alakítanom php-be de nem igazán megy nekem.





A kód ami kiírásra kerülne a következő.






Összegzés


Kategóriák: {$categories_total}


Ajánlók: {$jobs_total}


Keresők: {$resume_total}

















Összegzés



Kategóriák: {$categories_total}



Ajánlók: {$jobs_total}



Keresők: {$resume_total}












Plugin? http://wordpress.org/extend/plugins/poststats/

Hát jónak jó ,csak ez nem azokat listázza amiket én szeretnék.Próbáltam belevariálni azokat a kódokat imiket feljebb írtam de sajna nem jó.

Ja, hogy neked a kategóriák száma kell?





Mi az, hogy ajánlók? Akik valami pluginbe kattintottak vagy mi?





A keresők alatt mit értesz?











Ahol találtad azt a kódot, annak a sablonnak nézd meg a functions.php -jét, ott lesz a megoldás szerintem.

Igen megvan már,köszönöm a fáradozást már sikerült betennem bár a számokat még nem jeleníti meg valamiért,de asszem jó úton járok.

Esetleg: http://syska.vizipipafan.hu/wordpress-statisztika-plugin-nelkul/