Plugint keresek!

Jó estét kívánok! Abban szeretném segítségeteket kérni hogy a honlapomon egy olyan dolgot szeretnék létrehozni hogy a honlap látogatók regisztráció után képet posztolhassanak illetve szöveget írhassanak egy adott témárol!! Ehhez szeretném segítségeteket kérni hogy milyen plugin alkalmas ehhez?? Előre is köszönöm!!

Köszi szépen!! De valahogy mindegyiknél akad valami hiba…

Mert amikor megprobálok hozzászolás írni vagy postolni eggyet!! Akkor azt írja:





Hiba történt az üzenetküldés során. A küldést később próbáljuk meg ismételten, amennyiben az is sikertelen, küldjünk egy emailt a rendszergazdának

Többnyire :slight_smile: minden rendszernek, bővítménynek van valamiféle, elvárt követelménye. Esetünkben a szervertől várja el a bővítmény, hogy bizonyos funkciókat támogasson.





Azt nem írtad, hogy melyik bővítményt próbálod.











A WordPress2you.com oldalon a uCan Post bővítménnyel lehet cikket beküldeni, és még működik is… :slight_smile:

A ucan postra kaphatok egy letöltési linket?





Köszönöm szépen!

Már megtaláltám és be is tettem!! Csak a beállításokra kell rájönnöm!! Esetleg ha abban tudnál vmit mondani! Hálás lennék!

Üdvözletem mindenkinek! A segítségeteket szeretném kérni. Egy olyan plugint vagy bármilyen megoldást keresek amivel egy vékony csíkot (kb 32-40 px) tudok létrehozni, hogy aztán abban mozgó szöveget hozzak létre? Leginkább vagy az oldal tetejére tenném. Ha esetleg valaki tud valami hasonlót azt előre is köszönöm.

Azért az egy nagy kérdés, hogy melyik sablonba szeretnéd, de jellemzően a header.php fájlokban, meg a sablonhoz tartozó style.css fájlban lehet ez elművelni, vagy egy slider bővítményt keresel a wordpress.org/extend címen.

Sziasztok,











Keresek olyan regisztrációs doboz plugint ami beépül a bejegyzésbe(helyben tudd regisztrálni. név, email cím párossal). És erről én kapok egy emailt, hogy az illető regisztrált.











Tudtok ajánlani nekem egy ilyen plugint?











Segítségeteket, válaszotokat előre is köszönöm! : )

pl.: http://wordpress.org/extend/plugins/theme-my-login/

Sziasztok!











Lenne az alábbi problémám, ami igazából csak kényelmi megoldás. :slight_smile:











Van egy magazin, ahová lehet cikket beküldeni. Mindegyik cikknél látszódik a szerző nickneve, képe és a wp bemutatkozó szöveg. A beküldők egy form pluginon keresztül jutattják el a cikkeket. Én mint admin, ellenőrzöm és átviszem a cikket, beseozom, kategória beállítás stb, tehát még sok paramétert beállítok, amíg egy cikk kompletten kész lesz. Van olyan plugin, amivel átjelentkezek az egyik szerzőből a másikba? Tehát azt akarom, hogy ne kelljen kilépni, belépni, hanem adminnal felviszek egy cikket, kiválasztom egy legördülő menüből, hogy az éppen aktuális szerző Kis Pista és annak a paramétereit (Kis Pista neve, képe, bemutatkozó szövege) jeleniti meg a cikknél?











Jelen pillanatban ez úgy néz ki, hogy az egyik accból átlépek a másikba és úgy publikálok, így is jó, de nagyon élveznék valami könnyítő megoldást.











Nem akarok az íróknak bármilyen admin jellegű hozzáférést adni, a teljes írányítást a magam kezében akarom tudni és messze akarok mindenkit tartani a wp-login felülettől. Persze tudom, hogy jogosultági szinteket is be lehet állítani, de egyelőre nem gondolkodok ezen. Van tehát olyan plugin, amivel adminból egy gyorsgombbal beállíthatom, hogy ki publikáljon?











Köszönöm a segítséget!


'Lazarevics' wrote:




És ez miért nem jó? Most tényleg, komolyan érdekel








Mert a usernek nem kell látnia a dashbordot és társait. Igényes megoldást keresek, de frontend szinten a wp felülete erre nem megfelelő. Persze szívesen fogadok bármilyen tanácsot, a lényeg, hogy a user ne találkozzon a wordpressel, hanem csak magával a tartalmi oldallal, és ez a cikkbeküldőre is igaz legyen.

Sziasztok! Abban kérném segítségeteket hogy egy olyan plugint keresek ahol egy írhatnak egy panaszt az oldalon amit én egy menü pontba tennék be és azt amit ott írnak elküldni az email címemre! Köszi

Elnézést hogy mindig én :slight_smile: de egy kiváló honlapot szeretnék készíteni és egy olyan plugint keresek amivel a regisztrálók képeket tudnak megosztani, És hogy ehhez mik szűkségesek nagyon hálás lennék :slight_smile:

Helló! Ilyesmi plugint keresek mint ezen az oldalon: http://newwpthemes.com/demo/Liano/











A photo slider, rész. Ha valaki tud hasonlót, azt megköszönném.

Mint csillag az égen. Csak írd be a Google-ba, és válogass. wp slider

http://www.reebokcrossfitone.com/photo-gallery2/



LÁSD a linkre kattinva, és lefele az oldalon. (nagyon tetszik ez a tetszés szerint kinyitott galéria, lentebb meg szépen név szerint BEcsukva, majd kinyitható ha szükséges, elrendezés!



Ez a nextgen gallery, vagy photosmash gallery plugin?



Köszönöm

Nah közbe ezt találtam http://s.wordpress.org/extend/plugins/nextgen-gallery/screenshot-2.jpg?r=646141



gondolom akkor a nextgen gallery lesz:) (?)





Lenne még 1 plugin amit keresek, azt szeretném megtudni melyik a legjobb, és a legtöbbet használt plugin erre a célra. PostViews-re gondolok, ami magyarul megoldható, hogy hányan olvasták a a bejegyzést… Köszi.

Üdv Mindenkinek!



Segítségeteket kérném abban hogy létezik e olyan plugin amivel a következőt lehet csinálni:



a meglévő post alján a bal sarokba egy nyil: előző post címe - jobb sarokba egy nyíl: következő post címe



vagy valami hasonló megoldás , hogy a látogatónak ne kelljen mindig a fő oldalra vissza menni.

Ezt a WP alapból tudja: http://codex.wordpress.org/Next_and_Previous_Links#The_Next_and_Previous_Posts