Plugin installálás

Ha elárulod hogyan tudom kihozni ezeket azon nyomban bemásolom :slight_smile:

valamiféle admin panelon keresztul, ez nem 'kívülről' elérhető normális esetben…

Sajnos semmilyen admin panel nincs, alapból a supportjuk is tök nulla sajnos. A php-hoz is csak az ftp-re másolt phpmyadminnal férek hozzá. A mappákat kerestem de sem simán sem rejtettben semmi ilyesmi mappa nincs a gyökérben.

Sajnos ez nem az én választásom, ez egy egyesületi oldal, és még az előző emberek választották ezt a szolgáltatót ismerősök révén. Én nem ezt választanám, de amíg nem jár le nem lenne túl sok értelme váltani, ráadásul még papír oldalról meg is nehezíteném az egyesület életét, így azzal kell dolgozni ami vann. Eddig jó volt minden, most már csak ezzel az fopen dologgal szívok :frowning:

Ha hivatalosan történt, akkor fel lehet mondani a szerződést.

Épp itt kezdődnek a dolgok, vagy inkább a gondok… Ebbe egyenlőre nem akarok belemászni, megegyeztem velük, hogy jövőre átbeszéljük ezt, addig marad ez a szolgáltató, ők meg annyit kértek, hogy legyen rendbe az oldal mihamarabb, én ezt is próbálom véghezvinni.

Írtam nekik e-mailt hátha válaszolnak elkértem tőlük ezt a php error reportot, hátha ezzel lehet némi előrelépést elérni. Köszönöm mindenkinek a segítségét, ha esetleg van még bármi ötletetek azt is nagyon megköszönöm, minden ilyesmi érdekel, szeretném még az utolsó hajszálam kihullása előtt megoldani ezt a rejtélyt :slight_smile:

Sajnos menthetetlen a dolog, a supportról senki semmit nem írt vissza, mostmár idén nem is fognak szerintem. Januárra szeretnék elkészülni az oldallal szóval ezek után marad a kézi telepítgetős módszer. Frissítésnél meg az új verzió letöltése és felülírása (remélem ilyenkor az adatbázist nem kell frissítgetni külön vagy ilyesmi).











Esetleg ha van még ötletetek azt megköszönöm átnyálaztam még párszor ezt az oldalt, áthívtam egy angolul jól értő barátomat és fórumokon keresgéltünk, de sajnos ott sem jutottam semmire, vagy ha volt is némileg hasonló probléma, azt más úton oldották meg. Köszönöm az eddigi és a további segítséget is, bízom benne, hogy valakinek lesz egy mentő ötlete :slight_smile:

Ilyen tárhelyről menekülni kell, de extra gyorsan! Hiába a jobbnál jobb javaslatok, megoldások, ha a beállítások nem engedik. Meddő munka, a saját és a neked segítők idejének arcátlan rablása.

Jövőre menekülés is lesz. Azért nem tudom hova tenni a dolgot mert eddig jó volt. Viszont ha januárban meg nem lesz az akkor a tagság nagyrészének aki nem hozzáértő hogyan magyarázod el? Ha elkezdem nekik mondani, hogy ez meg az van, akkor egy kívülállónak ez eléggé ferdítés szagú, ezért szeretném megoldani, utána jövő év elején pedig lelépni erről a tárhelyről.

No, csoda történt, visszaírt a rendszergazdi és mostmár láthatom a PHP error logot. Mit kéne néznem pontosan amitől okosabbak lehetnénk az fopen függvénnyel kapcsolatban? :slight_smile:

Hát sajnos a php error logtól sem lettem okosabb, ráadásul mostmár bővebb a hiba, két új dolgot is kiír ha telepíteni/frissíteni szeretnék.

Warning: touch() [function.touch]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 10284/33 is not allowed to access /www/htdocs/www.mlre.hu/temp owned by uid/gid 0/0 in /www/htdocs/www.mlre.hu/wp/wp-admin/includes/file.php on line 179

Warning: unlink() [function.unlink]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 10284/33 is not allowed to access /www/htdocs/www.mlre.hu/temp owned by uid/gid 0/0 in /www/htdocs/www.mlre.hu/wp/wp-admin/includes/file.php on line 493

Sikertelen letöltés. Nem sikerült megnyitni az fopen() függvény fájl mutatóját ehhez a fájlhoz: /www/htdocs/www.mlre.hu/temp/mingle-forum.tmp

Hát sajnos a php error logtól nem lettem okosabb, ellenben két új hibát is kihoz amikor telepíteni/frissíteni akarok egy-egy bővítményt. Nevezetesen ezt a két dolgot:



Warning: touch() [function.touch]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 10284/33 is not allowed to access /www/htdocs/www.mlre.hu/temp owned by uid/gid 0/0 in /www/htdocs/www.mlre.hu/wp/wp-admin/includes/file.php on line 179



Warning: unlink() [function.unlink]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid/gid is 10284/33 is not allowed to access /www/htdocs/www.mlre.hu/temp owned by uid/gid 0/0 in /www/htdocs/www.mlre.hu/wp/wp-admin/includes/file.php on line 493



Sikertelen letöltés. Nem sikerült megnyitni az fopen() függvény fájl mutatóját ehhez a fájlhoz: /www/htdocs/www.mlre.hu/temp/mingle-forum.tmp